Jak naprawdę wygląda rezydencja Papy Johna

John Schnatter Rob Kim/Getty Images

Papa John Schnatter być może jest na jednym słodkim koncercie, nie jest już prezesem firmy pizzy, która nosi jego imię, ale przynajmniej wciąż ma super-słodką łóżeczko. Ale nawet nie łóżeczko — to raczej całe żłobek, rozciągający się na 16 akrów wiejskiego przedmieścia pod Louisville w stanie Kentucky. Jak więc imponujący jest le château de Papa Jean? Weźmy to od byłego gubernatora Massachusetts Mitta Romneya, któremu nieobce są drogie nieruchomości: „Kto by sobie wyobraził, że pizza może to zbudować? To jest naprawdę coś. Nie kochasz tego kraju? Co to za dom, jakie to tereny, basen, pole golfowe… To prawdziwy hołd dla Ameryki, dla przedsiębiorczości”.


Papa, zawsze głuchy na głos mistrz public relations, wybrał czas, w którym wielu ludzi jest bez pracy, aby pochwalić się swoimi wykopaliskami za ponad 20 milionów dolarów (szacunki dzięki uprzejmości Wartość netto celebrytów ) na TikTok, ponieważ nic tak nie rozwesela niedawno bezrobotnych, jak oglądanie miliarderów pokazujących swój cenny dobytek.Jak wygląda miejsce Papa Johna na zewnątrz?

Papa John TIK Tok

Jako TIK Tok Rozpoczyna się wycieczka po domu, Papa John wita nas przy bogato rzeźbionych drzwiach swojej rezydencji z wielkim „Howdy” – i na wypadek, gdybyśmy choć na chwilę mogli zapomnieć, kim on jest, ma na sobie koszulkę z czerwonym sosem do pizzy ozdobioną 'Papa.' Możemy jednak zajrzeć do środka tylko na ułamek sekundy, zanim kamera cofnie się, aby dać nam widok z lotu ptaka — wieżyczki! Fosy! Uciskani chłopi, machający płonącymi pochodniami i przygotowujący się do buntu! Och, czekaj — wydaje się, że ta część została usunięta.
Chociaż możemy rzucić okiem na domek gościnny o powierzchni 6000 stóp kwadratowych (jednoprocentowa wersja mały dom ), czego nie widzimy, to wielopoziomowy garaż podziemny na 22 samochody, który Wartość netto celebrytów mówi, że jest w komplecie z gigantycznym zmotoryzowanym gramofonem dla tych trudnych do zaparkowania limuzyn rozciągliwych (ostateczne rozwiązanie problemów pierwszego świata). Tata opublikował wcześniejszy film TikTok pokazujący spojrzenie na garaż z trzema jego Camaros i jeszcze jeden, w którym jeździ na zmotoryzowanym trójkołowcu, ale założylibyśmy się o akcje blue-chipów na gumę do żucia, że ​​nie może oprzeć się pokusie pokazania całej tej huk w późniejszej odsłonie.

czy arby's ma sałatki?

Wewnątrz zamku Papa Johna

Papa John TIK Tok

Z powrotem w zamku, widzimy... cóż, głównie jego fantazyjne przednie foyer. Jego katedralny sufit ma wysokość prawdziwej katedry, kamienne płytki podłogowe mają mozaikę (każdy element prawdopodobnie ułożony indywidualnie przez niewidomych belgijskich mnichów), jego kredens jest najprawdopodobniej ręcznie rzeźbiony z jakiegoś egzotycznego drewna, ale jedyne, co naprawdę chce opowiedzieć o centralnym elemencie, który wydaje się zajmować większą część pomieszczenia – olbrzymia rzeźba orłów godowych, ponieważ nic nie krzyczy „dobry smak”, jak ptaki w kompromitującej pozycji. Oczywiście Papa wyjaśnia, że ​​to nie tylko rzeźba, ale także zegar, który kręci się cztery razy na godzinę.Mówiąc o rozczarowaniach, 55-sekundowe wideo kończy się przy drzwiach do biblioteki Papy, gdzie „filmuje wiele nagrań… pracuje, pisze listy”. Dokucza otwierając drzwi, a potem zamyka je w ostatniej chwili, mówiąc: „Może następnym razem… może”. A cały świat czeka w zapierającym dech w piersiach oczekiwaniu... Pomyśl tylko, prawdopodobnie ma jeszcze kilkaset pokoi do pokazania!
Kategorie ekskluzywne Nazwy Fakty