Co weganie powinni wiedzieć o jedzeniu w Arby's

Arby Rich Fury/Getty Images

W przypadku sloganu ' MAMY MIĘSA ' okazały się zbyt subtelne, jesteśmy tutaj, aby ci to powiedzieć Arby nie dba o ich potencjalnych wegetarian — nie mówiąc już o wegan — bazę klientów. Okrucieństwo bezpłatne recenzje badany Menu Arby w poszukiwaniu czegokolwiek, co byłoby odpowiednie dla klientów, którzy powstrzymują się od jedzenia produktów pochodzenia zwierzęcego. W przypadku „Vegańskie Kanapki/Dania” nie znaleźli żadnego, stwierdzając: „Jeśli chcesz, możesz kupić trochę chleba i przystawki i zrobić z tego „kanapkę”, jak sądzę, ale nie poleciłbym tego”. Opcje wegańskie w Arby's obejmują chleb używany do robienia kanapek i garść dodatków, takich jak frytki, mus jabłkowy i plasterki z dziecięcego menu, francuskie tosty i kiszona kapusta. Okrucieństwo bezpłatne recenzje zawiera również listę dressingów i sosów, które oferuje Arby, które są wegańskie, ale do tego momentu można wyczuć żartobliwe uczucie w przedsiębiorstwie. Podsumowując, outlet twierdzi: „Prawie każdy fast food ma lepsze opcje wegańskie niż Arby's”.


Jest to zgodne z informacjami dostarczonymi przez Forbes dochodzenie, co tak naprawdę oznacza slogan „MAMY MIĘSA”. To zdanie to nie tylko stwierdzenie, że Arby's sprzedaje produkty mięsne. Raczej marka przyjmuje stanowisko „mamy całe mięso, jakiego możesz kiedykolwiek potrzebować i nie obchodzi mnie, czy jakiś hipis, który je jak królik, mówi, że jest niezdrowe”. Arby's nie tyle rezygnuje z zaspokajania potrzeb wegańskiej grupy demograficznej, ile aktywnie odwraca się od niej na rzecz mięsistych fanów.Arby's ma mięso i nie interesuje się weganami

Arby Instagram

Forbes artykuł został napisany nie tylko z powodu sloganu Arby, ale także z powodu ich wyczynu przełamującego nagłówki, który pokazał, jak lekceważą oni zarówno wegan, jak i wegetarian. W 2016 roku WegeNews poinformował, że Arby's zadebiutowało z nowym „megatywnym” menu, które składało się z listy warzyw zrobionych z mięsa. Jim Taylor, dyrektor ds. marketingu firmy Arby, wyjaśnił uzasadnienie ich nowej oferty: Szybka firma , mówiąc „Ludzie już kochają mięso. To, co Amerykanie mają trudniej, to cieszenie się warzywami. Powiedzieliśmy więc: „Jeśli oni potrafią robić mięso z warzyw, to dlaczego my nie możemy robić warzyw z mięsa?”. Sprzedawał nagłówki, jeśli nie jednostki w każdym razie, co prawdopodobnie było celem tego wyczynu.
Należy zauważyć, że jest to w rzeczywistości tylko kolejny przypadek, w którym Arby robi dowcip nie mięsożercom. W 2016 roku pieczeń wołowa zawiesie łańcuchowe ogłoszone przez a oświadczenie prasowe że przygotowują się do zaoferowania swoich pierwszych wegetariańskich opcji tylko przez jeden dzień, dzień przestępny. 29 lutego 2016 r. można było zamówić wegetariański slider Ham 'n Cheese, opisany jako 'Stopiony ser na miękkiej rolce slidera bez smacznej i delikatnej szynki wędzarniczej Arby's. Reszta menu podobnie grała na tym samym dowcipie, oferując, Kanapki Arby bez mięsa, które postarali się opisać w niesamowitych szczegółach. Wydaje się, że sednem tych wszystkich postaw jest to, że pomimo wyobcowania społeczności wegańskich i wegetariańskich, Arby's umacnia swoją pozycję w gronie fanów przeżuwających bekon na całym świecie, podpisując im, że również nie lubią warzywożerców.