Czego nie wiedziałeś o związku Carla Ruiza i Guya Fieriego

Spotkanie Guy Fieri i Carla Ruiz Świergot

Carl Ruiz i Chłopak to dwa znane nazwiska w świecie kulinarnym. Podczas gdy ten pierwszy był znany z tego, że był wpływowy i był niezwykle lubiany, Fieri wyrobił sobie markę dzięki swojej wyjątkowej osobowości i niekonwencjonalnemu spojrzeniu na jedzenie. Niestety szef kuchni Ruiz zmarł w 2019 roku na atak serca (poprzez Dzisiaj ).


Nagłe odejście Ruiza było druzgocące dla wielu znanych nazwisk w branży, w tym dla Fieriego, który był bardzo blisko ze zmarłym szefem kuchni. Wtedy Fieri zabrała się do Świergot pisać o jego stracie: „Jestem załamany, że mój przyjaciel kucharz Carl Ruiz odszedł. Nie mam słów, aby opisać, jakim wspaniałym przyjacielem był dla mnie i mojej rodziny. Jego umiejętność rozśmieszania mnie i uśmiechania się w każdych okolicznościach przyćmił jedynie jego talent jako szefa kuchni.Przyjrzyjmy się bezcennej relacji, jaką łączyły dwie kulinarne gwiazdy.
Byli blisko

Szef kuchni uśmiecha się Fieri, gotuje Carl Ruiz Kevin Mazur/Getty Images, Instagram

Guy Fieri i Carl Ruiz dogadywali się jak płonący dom. W rzeczywistości Ruiz pojawił się nawet w popularnych programach swojego przyjaciela, takich jak Diners, zajazdy i nurkowania , Guy's Ranch Kitchen , i Guy's Food Games . Ruiz był również częścią Kolacja: Niemożliwe . Wystarczy powiedzieć, że wspierali się nawzajem, a Fieri pomógł Ruizowi odkryć Opie Radio, które pomogło mu nawiązać kontakt z innymi osobami z branży, które później wspierały jego podcast.

Rok po śmierci Ruiza Fieri nadal opłakiwał swojego przyjaciela. We wrześniu 2020 r. przypomniał sobie Ruiza na Instagramie (przez Ludzie ). Zrozpaczony Fieri opowiadał o utracie „jednego ze swoich ulubionych ludzi na świecie”, nazywając Ruiza „jednym z największych kucharzy” i niesamowicie zabawnym facetem. Fieri poprosił swoich zwolenników, aby złożyli wyrazy szacunku Ruizowi i uczcili jego ducha, wychodząc, aby zjeść tak, jak zawsze to robił Ruiz, i hojnie dawali napiwki, tak jak chciałby pomóc innym w branży hotelarskiej. „Bardzo za nim tęsknię, ale sposób, w jaki możemy zachować pamięć, to świętowanie go dziś i jutro” – dodał Fieri, doradzając wszystkim „nieprzerwanie „Ruizing”.