Czego nie wiedziałeś o hamburgerze Chick-Fil-A

Chick-fil-A burger Instagram

Kiedy myślisz o burgery fast food food , prawdopodobnie myślisz o najpopularniejszych sieciach opartych na wołowinie, takich jak In-N-Out , McDonald's, Burger King czy Shake Shack. A ty prawdopodobnie nie myśleć o Laska-fil-A . W końcu z hasłem „Jedz Mor Chikin” i menu, które składa się wyłącznie z… cóż, kurczaka, nie wydaje się, że to miejsce, do którego należy się udać, gdy masz ochotę na soczysty, mięsisty kotlet. Dobrze?


Okazuje się jednak, że się mylisz, przynajmniej jeśli wiesz, do którego Chick-fil-A się udać. Najwyraźniej hamburger Chick-fil-A to nie tylko miejski mit — w rzeczywistości it robi istnieć. Ale nie możesz tego dostać byle gdzie. Jeśli nie mieszkasz w Gruzji, nie znajdziesz go w menu lokalnego Chick-fil-A. Gdzie więc można go zamówić i jak znalazło się w menu sieci fast foodów zbudowanych w całości na kurczaku? Oto, co musisz wiedzieć o tajemniczym hamburgerze Chick-fil-A.Musisz iść do domu krasnoludów

Znak domu krasnoludów Instagram

Burger Chick-fil-A można znaleźć w menu tylko w sześciu lokalizacjach, wszystkie w Gruzji. A te sześć lokalizacji nie jest też typową restauracją Chick-fil-A: każda z nich jest znana jako The Dwarf House. Wszystkie mają małe czerwone drzwi, przez które mogą wejść „krasnoludy” (przez Aktualności KSU teraz ). Te restauracje łączą w sobie ideę Krasnoludzkiego Grilla, który Truett Cathy założona w 1946 i Chick-fil-A. Dlatego w menu znajdują się zarówno dania z kurczaka, jak i wołowiny – jak słynny Dwarf Burger.
Według Opinie na TripAdvisor , Dwarf Burger składa się z dwóch pikli, sera i pewnego rodzaju „pikantnego” sosu. Niestety, w oparciu o te same recenzje, hamburger Chick-fil-A jest po prostu „przeciętny”. Klienci mówią, że to w porządku, ale nie ma o czym pisać. Jedna osoba określiła zamówienie burgera jako „duży błąd”, dodając, „powinna była zjeść kurczaka”. Jednak niektórzy twierdzą, że warto tylko powiedzieć, że zjadłeś hamburgera w Chick-fil-A.

Chcesz dostać w swoje ręce jednego z burgerów Chick-fil-A? The Dwarf House znajduje się obecnie w sześciu miastach Georgii: Fayetteville, Forest Park, Jonesboro, Pleasant Hill, Riverdale i Woodstock. Możesz cieszyć się nim z jedną z charakterystycznych stron restauracji, takich jak smażona okra, mac i ser lub kapusta warzywna. Bonus: Krążą pogłoski, że Dom Krasnoludów jest również otwarty 24 godziny na dobę, z wyjątkiem niedziela (przez Foodbeast ), dzięki czemu możesz przełknąć burgera w dowolnym momencie.