Co musisz wiedzieć o pieczeniu mrożonego spaghetti

Spaghetti na talerzu

Nie jest tajemnicą, że następnego dnia spaghetti jest zawsze lepsze. Dobra gotowanie nuty, odgrzewanie tego dania faktycznie poprawia smak. Ale czy wiesz, że makaron można zamrozić i odgrzać? Możliwość zamrożenia tego ulubionego dania pozwala na przygotowanie dużych porcji, które są łatwo dostępne i łatwe do podgrzania i serwowania na pracowitą kolację w ciągu tygodnia. I z Statystyka Mówiąc, że 45,38 miliona Amerykanów zużyje w 2020 roku co najmniej sześć słoików lub puszek sosu do spaghetti, wiesz, że to dobry posiłek dla dużej grupy ludzi.

Według Nie marnuj okruchów , nie ma znaczenia, czy masz tylko mrożony makaron, czy mrożony makaron z sosem do spaghetti, oba mogą być odgrzane i podane na wierzch na śniadanie, obiad lub kolację. Makaron spaghetti bez sosu jest stosunkowo łatwy do podgrzania z zamrożonego stanu. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się rozmrozić makaron w ciepłej wodzie, czy ugotować garnek z wodą i wrzucić mrożony makaron, pozwól mu się rozmrozić, a następnie gotuj przez minutę. Ale co, jeśli masz mrożone spaghetti z sosem? Musisz to upiec — oto jak to zrobić.

Możesz pominąć etap rozmrażania mrożonego spaghetti

Pieczone spaghetti

Według eJak , kiedy będziesz gotowy do odgrzania mrożonego spaghetti, będziesz chciał upiec je w piekarniku, aby równomiernie się rozmrażało i podgrzewało, abyś nie wgryzał się w żadne zamrożone lub zimne kawałki makaronu. Zauważają również, że powodem, dla którego można pominąć etap rozmrażania, jest to, że mrożone spaghetti zajmie mniej niż dwie godziny, aby osiągnąć bezpieczną minimalną temperaturę wewnętrzną do spożycia, która wynosi 165 stopni Fahrenheita.

Mając to na uwadze, pierwszą rzeczą, którą chcesz zrobić, jest podgrzanie piekarnika do 375 stopni. Wyjmij mrożone spaghetti z pojemnika do zamrażania i umieść je w metalowej formie do pieczenia. Wyłam swoją poręczną folię aluminiową, przykryj patelnię i wrzuć mrożone spaghetti do piekarnika. Gotuj przez około 30 minut, a następnie obróć patelnię o 180 stopni i gotuj trochę dłużej. eJak zauważa, że ​​czas gotowania w dużej mierze zależy od głębokości makaronu. Mrożone spaghetti Pieczenie o wysokości około 1 do 1,5 cala zajmie około godziny lub dopóki nie osiągnie tej ważnej wewnętrznej temperatury 165 stopni.