Co musisz wiedzieć o związku Giady De Laurentiis i Bobby Flay Fla

Giada De Laurentiis i Bobby Flay Neilson Barnard/Getty Images dla NYCWFF

Kiedyś miejsce szefa kuchni ograniczało się do kuchni lub książki kucharskiej. Następnie, Sieć spożywcza zadebiutował w 1993 roku i zmieniliśmy całą grę, dając nam zwykłym ludziom bezprecedensowy dostęp do tych niegdyś zakulisowych gwiazd. Teraz w ponad 100 milionach domów , musimy im podziękować za zapoznanie nas z popularnymi obecnie zwrotami domowymi, takimi jak Rachel Rayel „EVOO” i Emerila Lagasse'a BAM. Dwie z tych gwiazd telewizji, które mają na nas wpływ w kuchni, są również świetnymi przyjaciółmi, Bobby Flay i Giada De Laurentiis.


Bobby Flay ciężko pracował, aby dostać się tam, gdzie jest dzisiaj. Zostając szefem kuchni w dojrzałym, młodym wieku 20 lat, udał się do otworzył swoją pierwszą restaurację w wieku zaledwie 26 lat . Zrobił jego Sieć spożywcza zadebiutował w 1994 roku i nie oglądał się wstecz, organizując dziesiątki seriali kulinarnych, specjalnych i ostatecznie zostać pierwszym szefem kuchni, który otrzymał gwiazdę na Hollywood Walk of Fame . Niedaleko za nim Giada De Laurentiis, a kiedyś początkujący stylista żywności , wspinał się po szczeblach amerykańskiej sceny restauracyjnej zajmowanie stanowisk w kilku znanych restauracjach w Los Angeles. Zrobiła ją Sieć spożywcza debiut w 2003 roku z Codzienny włoski i zorganizował kilka kolejnych pokazów i stał się stałym elementem sieci. Co się dzieje, gdy łączysz biznes z przyjemnością? Odsuńmy zasłonę i podzielmy się tym, co musisz wiedzieć o związku Giady De Laurentiis i Bobby Flay.Giada De Laurentiis i Bobby Flay spotkali się w Filadelfii na początku XXI wieku

Bobby i Giada spotkali się w Filadelfii

Bobby Flay był już ugruntowana Sieć spożywcza gwiazda i restauracja, kiedy Giada De Laurentiis pojawiła się, by zadebiutować na scenie. Według Ludzie , pierwsze spotkanie pary miało miejsce nie na planie, ale na targach kulinarnych w Filadelfii w 2004 roku. Przyciągnęły ją nie tylko talenty szefa kuchni, ale także jego stosunek do rodziny i przyjaciół. Wyjaśnia: „Myślę, że Bobby jest jedną z tych osób, które jeśli jesteś jego przyjacielem, to on zawsze będzie cię wspierał i wstawi się za tobą. Jest jednym z tych facetów, do których możesz zadzwonić, a on cię z tego wyciągnie. Pod tym względem jest wyjątkowy.
Ich przyjaźń nawiązała się natychmiast i wydawała się im obojga naturalna. W końcu przystąpili do profesjonalnej współpracy przy pierwszym wspólnym występie przed kamerą w przeboju Żelazny kucharz Ameryki . Ich chemia przed kamerą jest namacalna i byłaby to pierwsza z wielu wspólnych współpracy w sieci.

Giada De Laurentiis i Bobby Flay przyjaźnią się od początku swojej kariery

Przyjaźń Giady De Laurentiis i Bobby Flay Robin Marchant/Getty Images

Giada De Laurentiis i Bobby Flay mogli przejść do masowa restauracja? , książka , a także imperia telewizyjne z dziesiątkami programów telewizyjnych i restauracji w Las Vegas i nie tylko, ale bycie zaangażowanymi osobowościami przed kamerą było czymś, nad czym oboje musieli pracować. Podczas panelu na New York City Food & Wine Festival , dwójka Sieć spożywcza gwiazdy emanowały pewnością siebie, ale szybko przyznały, że nie zawsze tak było.Podczas rozmowy obaj przyznali, że gdyby rywalizowali dalej Gwiazda sieci żywności na początku swojej kariery prawdopodobnie odnieśliby porażkę w często morderczych zawodach. Ci dwaj bezwysiłkowi maveni medialni wspólnie opracowali swoje kotlety, co może świadczyć o tak długotrwałym związku zarówno zawodowym, jak i osobistym. Prawie 20 lat razem na Sieć spożywcza odpowiada im obojgu i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co ugotują w przyszłości.

Relacja Giady De Laurentiis i Bobby Flay nie ogranicza się tylko do kamery

Giada De Laurentiis i Bobby Flay relacja przed kamerą Był stonowany/Getty Images

Mimo wielu sukcesów w ich karierze, każda z gwiazd miała kilka porażek w dziale osobistym. Sam Bobby Flay przeszedł trzy małżeństwa, które ostatecznie zakończyły się rozwodem , podczas gdy sama De Laurentiis miała dość skaliste życie miłosne . Kiedy kamery przestają się toczyć, dobrych kumpli często można spotkać razem.Według Ludzie , zaledwie kilka dni przed De Laurentiis ogłaszał rozłam z jej wówczas 11-letniego małżeństwa z Toddem Thompsonem, opierała się na swoim dobrym przyjacielu Bobby Flay. Obaj zostali zauważeni podczas kolacji w prywatnym Soho Beach House w Miami po wspólnej pracy na imprezie. Świadkowie komentowali zabawny charakter kolacji i zauważyli, że płyną napoje i dobre czasy. Giada De Laurentiis od tego czasu powiązany z producentem telewizyjnym Shane Farley , ale wydaje się, że ona i Bobby Flay zawsze znajdują dla siebie czas.

Giada De Laurentiis nie rozmawiała z Bobbym Flayem przez 8 miesięcy

Giada De Laurentiis Getty Images/Getty Images

To nie może być całe słońce i lizaki! Daj sygnał D-R-A-M-A. W 2006 roku, kiedy Bobby Flay był już ugruntowaną osobowością telewizyjną, Giada De Laurentiis zarabiała na utrzymanie i doskonaliła swoje umiejętności zarówno przed kamerą, jak i poza nią. Bobby Flay i Giada De Laurentiis zostali sparowani, aby rywalizować z supergwiazdowym duetem Rachael Ray i Mario Batali na Żelazny kucharz Ameryki . Flay i De Laurentiis bardzo publicznie przegrali bitwę. Podczas gdy Flay potraktowała to jako dobry śmiech, De Laurentiis traktował sprawy bardzo poważnie. Miała coś do udowodnienia nie tylko sobie, ale także sieci. Z powodu nijakiego podejścia Bobby'ego do fiaska, ta dwójka się nie odzywała przez ponad osiem miesięcy. Tak, prosta cisza radiowa.

W wywiadzie podcastowym z Poza płytą (przez Ludzie ), wyjaśnił De Laurentiis: „Pomyślałem, wiesz, potraktowałem to bardzo poważnie. To było bardzo duże przedstawienie, zwłaszcza w tamtym czasie, a ja gotowałam, chodziłam do szkoły kulinarnej, sama pracowałam nad własnym daniem i miałam wrażenie, że trochę to spisał. Dla niego to była tylko telewizja. Traktowałem to bardzo poważnie. Od tego czasu wszystko załatali, ale wciąż jest to bolesny temat dla włoskiego szefa kuchni, który nie boi się o tym mówić.

Romantyczne plotki krążą po Giadzie De Laurentiis i Bobby Flay od lat

Giada De Laurentiis i Bobby Flay romantyczne plotki Ethan Miller/Getty Images

Oczywiste jest, że Bobby Flay i Giada De Laurentiis spędzili sporo swojego życia w nagłówkach dzięki swojej karierze. Wiele razy sugerowano również, że są to romantyczne związki (być może per dzięki zdjęciu z nich trzymając się za ręce i przytulając się do siebie). Wtedy, kiedy pojawiły się zdjęcia De Laurentiisa bawiącego się radośnie z Flay na kilka dni przed ogłoszeniem rozwodu internet wpadł w szał, oskarżając ją o romans z Bobbym.

Zaprzeczyła wszystkim plotkom i wyprostuj rekord na wygląd Oglądaj, co się dzieje na żywo . Powiedziała gospodarzowi Andy Cohen , „razem się spotykamy” Gwiazda sieci żywności . Cóż, jesteśmy naprawdę dobrymi przyjaciółmi. Pracujemy razem od wielu lat, ale nie sądzę, żeby to się kiedykolwiek zdarzyło, bo jestem mądrzejszy. To, co dla Flay brzmiało trochę jak kopanie, to w rzeczywistości jej osobista filozofia romansu, polegająca na tym, że nigdy nie spotyka się z kolegą kucharzem. Chociaż z pewnością bezwstydnie kibicujemy Bobby + Giada 4eva, jest całkiem jasne, że możemy nigdy nie zobaczyć, jak nasze nadzieje się spełnią.

Bobby Flay i Giada De Laurentiis są stałymi uczestnikami Food Network

Szefowie kuchni Food Networks Bobby Flay i Giada De Laurentiis Amy Sussman/Getty Images

Gwiezdne moce Bobby'ego Flaya i Giady De Laurentiis nie znają granic. Ich kariery w Food Network obejmują własne programy, rolę sędziów w serialach konkursowych, oferty sieciowe, a nawet wspólne prowadzenie 14 sezonów Gwiazda sieci żywności . Giada De Laurentiis zadebiutowała w Food Network w 2003 roku własnym programem gotowania w ciągu dnia, Codzienny włoski . Wyszła na przód Za Bash, weekendowe wypady Giady, i Giada w raju . Jej seria, Giada Rozrywka , zdobył szefowi kuchni poważne uznanie uliczne w postaci dwie nagrody Emmy w ciągu dnia , jeden dla Wybitnej Serii Kulinarnej i Wybitnego Gospodarza Kulinarnego.

Flay gościł rekord 16 pokazów kulinarnych dla Sieć spożywcza i Kanał gotowania , w tym jego pierwszy smak sławy we własnym show, Hot Off The Grill z Bobby Flay . Poszedł do gospodarza ulubionego fana Rzucać! Z Bobbym Flayem , Pokonaj Bobby'ego Flay'a , a także pełniąc funkcję sędziego i okazjonalnego zawodnika na Następny żelazny kucharz . Chociaż z pewnością każdy z nich radzi sobie w dziale hostingu, ich chemia łączy się w idealnej harmonii na Gwiazda sieci żywności . Można im przypisać pomoc w rozpoczęciu kariery kilku obecnie znanych szefów kuchni, w tym zwycięzcy drugiego sezonu i samozwańczego Burmistrz Flavortown Facet Fieri.

Od 14 sezonów są współgospodarzami Food Network Star

Bobby Flay i giada De Laurentiis Był stonowany/Getty Images

Kto lepiej niż dwie z najbardziej znanych i odnoszących sukcesy osobistości kulinarnych może kierować ogólnokrajowym wyszukiwaniem? Food Network's następna sławna świeża twarz? Bobby Flay i Giada De Laurentiis stanęli na wysokości zadania i służyliśmy jako gospodarze i mentorzy przez 14 sezonów Food Network's rozbijać serie konkursowe, Gwiazda sieci żywności . Wyczerpujące 11 tygodni rywalizacji to jedyny raz w życiu strzał, aby stać się częścią selektywnego katalogu osobowości sieci. Program wyprodukował obiecujące gwiazdy, Jeff Mauro, który został gospodarzem 24 zł w 24 , Adam Gertler z Będzie pracować za jedzenie, i oczywiście mega osobowość, Chłopak; który od tego czasu zbudował własne imperium restauracyjne i telewizyjne z Diners, zajazdy i nurkowania i jego koncepcja fast casual z kurczakiem, Facet z kurczaka .

Bobby Flay wyjaśnił Ludzie tylko to, czego potrzeba i czego szukają. Powiedział: ' Następna Gwiazda Food Network musi być super dynamiczna. Muszą łączyć edukację i rozrywkę. Zdolność do lubienia to 99 procent tego.

czosnek granulowany vs konwersja czosnku w proszku

Bobby Flay i Giada De Laurentiis żartobliwie przekomarzają się często w mediach społecznościowych

BobbyFlay i Giada De Laurentiis w mediach społecznościowych Instagram

Kiedy nie są zajęci przed kamerą lub w swoich restauracjach, często żartobliwie przekomarzali się w tę i z powrotem w mediach społecznościowych, jeszcze bardziej rozpalając plotki o potencjalnym romantycznym zaangażowaniu . Żarty na bok, większość ich interakcji wspiera nawzajem swoje przedsięwzięcia w świecie żywności. Co to za przyjaciel, jeśli nie ma go, żeby cię dopingować?

2019 Bestseller New York Times Bobby at Home: Nieustraszone smaki z mojej kuchni oferuje fanom wgląd w bezsensowny styl gotowania Flay dla rodziny i przyjaciół, dzieląc się przepisami, które ulepszał przez lata, oraz mądrymi radami dla początkującego szefa kuchni. Kumpel Bobby'ego Flay'a był tam, aby go ukorzenić i chętnie rozpowszechniać informacje w swojej społeczności na Instagramie prawie 2 mln fanów. Przyznała się nawet w poście na Instagramie że przepis Flay na kalabryjskie chili spaghetti był tak dobry, że dorównywał jej.

Bobby Flay i Giada De Laurentiis jedli razem drogę przez Włochy

Giada De Laurentiis je we Włoszech in Facebook

Nie możemy wymyślić nic lepszego niż możliwość podróżowania i delektowania się lokalnymi przysmakami z twoim najlepszym przyjacielem. Zeszłej jesieni wszyscy fani szaleli kiedy Bobby i Giada wypełniali nasze osie czasu w mediach społecznościowych zdjęciami, na których podróżowali razem po jej rodzinnym kraju, we Włoszech. Potencjalne romantyczne spotkanie dla zakochanych od dawna? Niestety nie ma tu żadnych skandali.

Według Ludzie , para została zauważona, popijając napoje gazowane Chinotto i połykając kanapki Porchetta, a wszystko to w imię badań. Okazało się, że była to w rzeczywistości podróż służbowa do nadchodzącego projektu, nad którym wspólnie współpracowali. Oboje zjedli również całą pieczoną rybę i niektóre całkiem niesamowicie wyglądające tagliolini z cacio e pepe z cykorią z Nonna Betta, koszernej włoskiej restauracji. Nie Dama i włóczęga tutaj zdjęcie w stylu. Wciąż czekamy na oficjalne ogłoszenie nieujawnionego jeszcze projektu, ale jesteśmy gotowi połknąć go szybciej niż kawałek pizzy w stylu rzymskim.

Bobby Flay i Giada De Laurentiis nie zgadzają się co do tego, co jest potrzebne do wykonywania swojej pracy

Wywiad z Bobbym Flayem i Giadą De Laurentiis Robin Marchant/Getty Images

Nawet długoletni znajomi w końcu znajdą coś, o co mogą się spierać. Interesujące w niezgodzie Bobby'ego Flay'a i Giady De Laurentiis jest to, że chodzi o coś, z czym mogliby się zgodzić: o to, czego potrzeba, aby zostać szefem kuchni w telewizji.

Ich debata jest czymś w rodzaju sytuacji z kurczakiem lub jajkiem, o której dyskutowali w wywiadzie New York Times . Punkt sporny koncentruje się wokół tego, jakie wrodzone zdolności dana osoba musi mieć, aby być dobrym szefem kuchni telewizyjnej, szczególnie niezależnie od tego, czy są to umiejętności kulinarne, czy też postać na antenie, która czyni najlepszego szefa kuchni telewizyjnej. „Jeśli potrafisz gotować, jeśli masz autorytet, jeśli masz wiedzę, jeśli masz doświadczenie, jeśli jesteś naprawdę dobrym kucharzem, to z czasem mogę cię nauczyć, jak robić telewizję” – powiedziała Flay.

Jego kolega z Food Network widzi jednak inaczej. „Nie sądzę, że można nauczyć kogoś dynamicznego w telewizji. Myślę, że można je wypolerować, aby były lepsze w swoim rzemiośle” – twierdził De Laurentiis. „Myślę, że musisz znać podstawy gotowania. Ale znowu, myślę, że mogę nauczyć kogoś więcej umiejętności kulinarnych niż umiejętności telewizyjnych [...] Myślę, że trzeba mieć dynamikę i myślę, że trudno jest tego nauczyć.

Przynajmniej będą mieli o czym dyskutować w nadchodzących latach przyjaźni.

Bobby Flay i Giada De Laurentiis mają razem nowy program

Bobby Flay i Giada De Laurentiis we Włoszech Facebook

Wiemy, że Bobby Flay i Giada De Laurentiis jedli przez Włochy w zeszłym roku i teraz rozumiemy, co skłoniło ich do tego europejskiego kulinarnego odosobnienia. Okazuje się, że duet kręcił nowy program kulinarny dla Discovery Discovery usługi strumieniowej.

Pokaz, Bobby i Giada we Włoszech , którego premiera odbyła się w styczniu, śledzi dynamiczny duet w ich sześciotygodniowej podróży przez słynne miasta i regiony kraju, w tym duże miasta, takie jak Rzym, i zachwycające wizualnie, bogate w jedzenie regiony, takie jak Toskania. Po drodze Flay i De Laurentiis mieli okazję doświadczyć najsłynniejszych włoskich potraw i składników, w tym lodów, sera Pecorino, słynnych czterech rodzajów makaronów w Rzymie (Carbonara, Amatriciana, Gricia i Cacio e Pepe, według Ilustrowany kucharz ) i oczywiście tyle pizzy, ile mogliby zjeść.

Podróż była swoistym powrotem do domu dla obu znanych szefów kuchni. Giada De Laurentiis była urodzony w Rzymie , podczas Sieć spożywcza donosi, że Bobby Flay przeniósł się do Włoch kilka lat temu, aby osobiście doświadczyć wszystkiego, co kraj ma do zaoferowania.

Chłopak Giady De Laurentiis ma związek z Bobbym Flay

Giada De Laurentiis i Shane Farley Facebook

Fani Giady De Laurentiis prawdopodobnie już wiedzą, że była randkowy producent Shane Farley od 2015 roku. Co większość ludzi może nie Wiem, że Farley ma również powiązania z Bobbym Flayem.

W 2013 roku Farley został zatrudniony do produkcji talk-show dla De Laurentiis i Bobby Flay, Ludzie raporty. Niestety projekt nigdy nie doszedł do skutku, ale nie była to całkowita strata. Podczas próby złożenia serialu De Laurentiis i Farley rozpoczęli związek, który trwa do dziś.

„Po rozwodzie spędziłem około półtora roku sam, nie umawiałem się na randki, po prostu zastanawiałem się. Byłem z tatą [mojej córki] Jade przez 25 lat. Nie wiedziałam, co to znaczy nie być mężatką” – powiedziała Ludzie . „Kiedy się osiedliłem, [Shane i ja] ponownie się połączyliśmy i znów poczułem się jak dziecko”.