Czego absolutnie nie powinieneś zamawiać od Dairy Queen

Znak Królowej Mleka Obrazy Getty

Jeśli mieszkasz w dużym lub nawet ogromnym mieście, takim jak Starbucks, Mickey Ds i ciężarówka taco na każdym rogu, możesz nie „dostać” Królowa nabiału . W rzeczywistości istnieje szansa, że ​​nigdy nie widziałeś żadnego poza ich reklamami. Jeśli jednak mieszkasz w East Podunk lub South Nowhere, Dairy Queen może być centrum towarzyskim Twojego miasta.


Jak się okazuje, wszechobecność małego miasteczka DQ jest bardzo przemyślaną i bardzo udaną, strategia marketingowa . Krótko mówiąc, woleliby być jedyną rybą w małej kałuży, niż konkurować ze wszystkimi rekinami pływającymi w oceanie.Jeśli znajdziesz się w jednym z tych deserów spożywczych (lub kałużach), a nawet przejeżdżasz przez nie, być może będziesz musiał zjeść w DQ z powodu braku innej opcji. Jeśli musisz, musisz, ale uważaj na następujące pozycje menu, które z pewnością nie zadowolą nawet najmniej wybrednego podniebienia.
Hamburgery mogą sprawić, że będziesz chory

Burger Dairy Queen Facebook

Można by pomyśleć, że podstawowy burger będzie dość trudny do zepsucia, prawda? Mielona wołowina, grill, bułka i gotowe. Zwykle bezpieczny zakład z dowolnego menu fast food ... ale nie tak w DQ, przynajmniej czasami. Recenzenci restauracji zwróciły uwagę na specyficzną konsystencję ich hamburgerów, zwęglony smak i rozmoczone bułeczki, podczas gdy byli pracownicy mówić o hamburgerach spędzających zbyt długo na rozgrzewającej patelni. Jednak naprawdę denerwujące są skargi klientów, którzy twierdzą, że ich burgery DQ spowodowały, że doświadczyli poważnego zatrucie pokarmowe objawy.

Jeden człowiek pozwał nawet królową mleczarni Fort Worth o spleśniały burger który wysłał go na ostry dyżur i kosztował go ponad 20 000 dolarów w rachunkach medycznych. Według adwokata Ralpha Bryana, fryzjer był zajęty w pracy, gdy jego żona przyniosła mu podwójnego hamburgera. Wziął kilka kęsów hamburgera, gdy był jeszcze częściowo pokryty opakowaniem, ale odmówił dokończenia reszty — dopiero później zobaczył, że bułka jest pokryta pleśnią.Kiedy Bryan później poskarżył się restauracji, w której zamówił burgera, kierownik zaoferował mu kupon na odszkodowanie. Zamiast tego zdecydował się złożyć pozew o odszkodowanie od 200 000 do 1 miliona dolarów za ból i cierpienie, a być może pokryć prawdopodobny koszt wyboru droższych restauracji dla swoich przyszłych potrzeb gastronomicznych.

Kurczak może być surowy

Mięso z kurczaka Dairy Queen Facebook

Surowy lub niedogotowany kurczak jest jedną z głównych przyczyn chorób przenoszonych przez żywność, zgodnie z Center for Disease Control . Nie jest to do końca wiadomość dla większości z nas, których mamy ostrzegały nas, żebyśmy nigdy nie jedli różowego kurczaka. Więc co się dzieje z pracownikami DQ? Czy wszyscy mieli słuchawki douszne, kiedy mama udzielała tej kluczowej porady dotyczącej kurczaków? Jeśli nie, to dlaczego, z miłości do Pułkownik Sanders , czy nie mogą upewnić się, że cały kurczak, który serwują, jest rzeczywiście ugotowany?Przez lata niezadowoleni klienci brałem do Media społecznościowe zgłosić surowe lub niedogotowane paski kurczaka od Dairy Queen, niektóre z nich nawet publikują zdjęcia żeby udowodnić, że nie przesadzają. Pewien mężczyzna z Indianapolis posunął się jednak dalej ze swoimi skargami niż opublikowaniem przemowy online. Kiedy Zach Cruse znalazł w swoim zamówieniu surowy pasek z kurczaka, zgłosił to firmie DQ. W wyniku jego skargi odpowiedzialny pracownik został zwolniony, a lokalny wydział zdrowia wszczął dochodzenie w sprawie procedur przygotowywania posiłków w restauracji. Na szczęście pan Cruse najwyraźniej nie zachorował z powodu małej ilości surowego kurczaka, którą spożył, oszczędzając sobie w ten sposób bardzo nieprzyjemnego doświadczenia i oszczędzając DQ przed bardziej kosztownymi i kłopotliwymi sporami sądowymi.

Miękki serwis jest pożywką dla bakterii

Dairy Queen miękka maszyna do lodów Facebook

O nie, powiedz, że tak nie jest! Jeśli jest jedna rzecz, z której słynie DQ, to są to lody na miękko, które rozdrabniają od czasu ich pierwszy sklep otwarte w 1940 roku. W przypadku lodów typu soft-serwe chodzi jednak o to, że to, co czyni je tak miękkimi, to dodatkowe powietrze to jest do niego dodane. Odbywa się to za pomocą dość skomplikowanej maszyny, która może zawierać wszelkiego rodzaju paskudne bakterie.

Jedna królowa mleczarni w Xiamen, Chiny został faktycznie zamknięty na jakiś czas z powodu wysokiego poziomu pałeczki okrężnicy znajdującej się w produktach lodowych, bakterii, która może prowadzić do wymiotów, skurczów i biegunki. Podczas gdy pracownicy tego konkretnego sklepu byli później monitorowani, aby upewnić się, że utrzymywali maszynę do serwowania miękkich napojów w super czystości, nie wydaje się, aby taka polityka była w stanie przestrzegać większość Dairy Queens.

Okazuje się, że maszyny są tak naprawdę bardzo trudne do całkowitego oczyszczenia. Właściciel Dairy Queen w Iowa kazała swoim pracownikom czyścić maszyny do serwowania miękkiego dwa razy dziennie, a nawet wymieniać wszystkie węże i złączki w jednej maszynie, a mimo to ta maszyna nadal nie spełniała stanowych standardów sanitarnych i została wyłączona przez lokalne władze służby zdrowia.

Jeden pracownik, który naprawia maszyny używane do produkcji lodów miękkich skomentował że nigdy nie pozwoli swojej rodzinie zjeść produktu, ze względu na trudności z ich dezynfekcją w stopniu wystarczającym do zabicia większości bakterii. Stwierdził, że najbardziej niehigieniczną częścią tych maszyn są dysze, ponieważ zapychają się one śmierdzącą zieloną mazią. Ewww, dokładnie to, co chcesz jako podstawę swojego deseru lodowego.

Psy z serem chili są po prostu paskudne?

Pies z serem Dairy Queen chili Facebook

Pies z serem chili to najlepszy smakołyk „kto dba o żywienie, kogo obchodzi moja biała koszula, po prostu zjem to, co chcę i zepsuć”. A każdy kęs tej przyjemności powinien być bezwzględnie wart jakiegokolwiek przyrostu masy ciała, niestrawności lub usunięcia plam. Jeśli jednak wybierzesz psa Dairy Queen's, twoje żale mogą zacząć się już od pierwszego kęsa.

Recenzent żywności z? Insider biznesowy Magazyn, który skosztował jednych z najgorszych produktów, jakie restauracje fast food serwowały na przestrzeni lat, nadal twierdzi, że najgorszą rzeczą, jakiej kiedykolwiek próbowała, jest pies z serem chili Dairy Queen. Nie była pod wrażeniem skromnej ilości chili i ledwie stopionego, chrupiącego sera, ale to, co naprawdę ją rzuciło, to rzekome mięso w bułce. Nie sądziła, że ​​w ogóle smakuje jak hot dog, nawet zły. Inny tester smaku opisał hot doga jako smakującego tak, jakby miał trzy tygodnie.

Ha, może nie dokładnie trzy tygodnie, ale jest duża szansa, że ​​hot dog nie był do końca świeży z grilla. Jeden z byłych pracowników DQ przyznał, że używano hot-dogów 'raz po raz po raz' a nawet odgrzewane do podania następnego dnia, jeśli nie zniknęły wszystkie przed godziną zamknięcia.

czy Sonic ma bezcukrowe brei?

Sałatki nawet nie są tego warte?

Sałatki Dairy Queen Facebook

Dairy Queen, jak prawie każda inna sieć fast foodów, oferuje kilka sałatek w swoim menu dla osób, które starają się być świadomą zdrowia – a może dla tych, którzy oszczędzają wszystkie kalorie na deser. Problem z zamówieniem sałatki w DQ polega jednak na tym, że na pewno? nie dostanie za co płacisz.

Jeden pracownik DQ, komentujący anonimowo Reddit (jak to się robi) opisał składniki jako „starą sałatę, kapustę, marchew, a nawet starszego grillowanego kurczaka”. Ewww, brzmi jak sposób na pozbycie się niechcianych resztek. Co więcej, ten sam pracownik ujawnił zmianę w menu około 2016 roku, podstępny manewr zmniejszania rozmiarów, w którym zmniejszono ilości sałatek, ale przeprojektowano miski, aby to ukryć.

O tak, a co z tą „zdrową opcją”? Umm, nie tak bardzo. Wszystkie sałatki z dań głównych wahają się od 270 do 400 kalorii i 11 do 21 gramów tłuszczu, i to bez żadnego dressingu. Jeśli wybierzesz coś innego pod względem kalorii, pikantnego włoskiego dressingu, dodasz kolejne 100+ kalorii i 10+ więcej gramów tłuszczu.

pisklę fil a mac i ser cena?

Royal Reese Brownie Blizzard to najbardziej tuczący przysmak w menu

Royal Reese Brownie Blizzard Facebook

Ok, więc nikt nie idzie do Dairy Queen i nie zamawia Burza śnieżna myśląc, że będzie to część pożywnej, dobrze zbilansowanej diety. To nic innego jak pyszne bomby kaloryczne i wszyscy o tym wiemy. Od czasu do czasu po prostu musisz sobie pozwolić, prawda? Cóż, jest pobłażanie, a potem jest po prostu szaleństwo planowania, a w DQ uważamy, że znaleźliśmy jeden element menu, który całkowicie przekracza linię: Royal Reese Brownie Blizzard wypełniony masłem orzechowym, w dużym rozmiarze, pojawia się z impetem 1500 kalorii !

1500. Wow. To w pełni 75 procent z 2000 zalecanych dziennych kalorii zatwierdzonych przez federalne Administracja Jedzenia i Leków . W rzeczywistości FDA kategoryzuje każdą żywność powyżej 400 jako „wysokokaloryczną”, więc co pomyślą o tym Blizzard? Prawdopodobnie musieliby stworzyć zupełnie nową kategorię, być może „niedorzeczne kalorie”.

Oczywiście, jeśli chcesz sobie pozwolić, ale masz trochę samokontroli, zawsze możesz zamówić tego Blizzarda w rozmiarze mini, 6 uncji wchodząc w zaledwie 520 kalorii. Jeśli umiar nie jest twoją rzeczą, przynajmniej zawsze możesz się pocieszyć, że duży rozmiar dostarcza przyzwoite 37 gramów białka dzięki rdzeniowi wypełnionemu masłem orzechowym.

Podział bananów Blizzard to niechlujny bałagan

Banan Split Blizzard Facebook

W 2018 roku panel testerów smaku ze strony kulinarnej Na wynos zajęli pozycję 19 różnych Blizzardów, a ostatnią, która zdobyła tylko 1 z 20 możliwych punktów smakowych, był Banana Split Blizzard. Najbardziej zwięzła krytyka dotyczyła tego, że „jest do bani”, ale dalsze wyjaśnienia ujawniły jego wodnistą konsystencję i kwaśny smak przejrzałych bananów. Mówiono, że aromaty truskawkowe i czekoladowe są słabe, a ananas nie jest w ogóle wyczuwalny. Wniosek był taki, że ten konkretny Blizzard był w zasadzie jedną wielką porażką.

Jest jednak jedna pozytywna rzecz w Banana Split Blizzard, której recenzenci nie dostrzegli – po prostu możesz dostać ją za darmo, jeśli zamówisz ją w jednej z franczyz Dairy Queen, która wspiera obietnicę sieci, aby odwrócić twoje Blizzard do góry nogami przed podaniem. ZA rekompensator który pracował dla Dairy Queen, ujawnił, że jeśli zamówisz tego konkretnego Blizzarda z lodami czekoladowymi i dodatkowymi truskawkami, czekoladą i ananasem, odwrócenie go jest prawie niemożliwe, chyba że pracownik jest naprawdę, bardzo szybki. Dodatkowa premia, jeśli lubisz schadenfreude — większość pracowników DQ naprawdę, naprawdę nienawidzi ich robienia.

Kurczak i gofry to przereklamowane rozczarowanie?

Dairy Queen Kurczak i Gofry Facebook

Na Prima aprilis 2019 , Dairy Queen postanowiła wskoczyć do modnego ostatnio pociągu z kurczakiem i goframi, zaledwie kilka dni później KFC ponownie uruchomiła swoją wersję południowego mashupu śniadaniowo-obiadowego. Chociaż wprowadzenie produktu na rynek nie było żartem, nie sprostało też błogości i ekstazie, które pozornie obiecuje jego jakże irytujący „Randka noc” Reklama telewizyjna.

Recenzenci byli rozczarowani wielkością i liczbą gofrów, jeden Komentarz na Facebooku nawet zauważając, że wydawały się zamrożone. Niektórzy recenzenci uważali, że kurczaki mają również „mrożony klimat” i nie były tak dobre, jak te oferowane przez KFC, a także były małe. Klienci zwrócili również uwagę na cenę, uważając ją za zbyt wysoką na danie, które nie zawierało nawet napoju. Inne skargi dotyczyły zbyt dużej ilości cukru, syropu wyciekającego z pudełka i zbędne frytki .

Chociaż kurczak i gofry DQ są dostępne tylko przez ograniczony czas, okaże się, czy ktokolwiek będzie za nimi tęsknił, kiedy (i jeśli) znikną.

Frytki są w najlepszym razie meh?

Chłopiec je frytki z Dairy Queen Facebook

Jeśli chodzi o recenzje smażonych fast foodów, frytki Dairy Queen są zwykle przeklęte ze słabymi pochwałami. Dzienny Ul H nazwali ich po prostu „w porządku”, ale ocenili je na 9 miejscu na liście 10 kanadyjskich sieci. LA Times umieścił frytki DQ w środku paczki, 7 na 19, ale zauważył, że „smak nie jest szczególnie zauważalny” i najwyraźniej nadał łańcuchowi cios tylko dlatego, że Dairy Queen również serwuje lody. Bloger na Odyseja Jednak strona internetowa nie wyciągnęła żadnych ciosów, nazywając frytki „rozmoczonymi, pozbawionymi życia [i] nieprzyprawionymi”.

Te recenzje, od „meh” do „bleah”, nadal odnoszą się do frytek Dairy Queen, które są przygotowywane tak, jak powinny, i podawane stosunkowo świeże. Liczny skargi konsumenckie jednak świadczą o tym, że frytki mogą być zimne, nieświeże, a nawet „zapiaszczone” i że możesz ich otrzymać znacznie mniej, niż się spodziewasz. Chociaż jeśli chodzi o frytki DQ, być może mniej naprawdę nie jest wcale takie złe.

Kanapki z rybą są mdłe i nudne?

Nabiałowa kanapka z dorsza z Alaski i Pacyfiku Facebook

Dairy Queen nie zawsze oferuje w swoim menu owoce morza, ale stara się zapewnić kanapkę z rybą w okresie Okres Wielkiego Postu . Te kanapki wydają się być pokutą samą w sobie. Insider biznesowy wielokrotnie recenzował kanapki rybne Dairy Queen. ZA Przegląd 2016 nazywali je „niedowartościowanymi”, ze słabą bułką, rozmoczoną sałatą, mdłym sosem tatarskim i rybą, którą łatwo pomylić z kurczakiem. Nowszy Insider biznesowy przejrzeć nowej kanapki z dorsza z Alaskan Pacific Cod firmy Dairy Queen było ambiwalentne co do tego, czy było to ulepszenie w stosunku do poprzednich fishwiches firmy DQ. Sałata w oleju i nadmierny sos tatarski zostały ocenione jako jeszcze gorsze niż wcześniej, ale sama ryba najwyraźniej poprawiła się z niezidentyfikowanej do „niewielkiej”.

Kolejna recenzja, ta opublikowana w dniu Reddit , scharakteryzował kanapkę z dorszem alaskańskim zarówno jako „obrzydliwą”, jak i „rozgniecioną”. Recenzent poparł te twierdzenia zdjęciami, które nie tylko wyglądają obrzydliwie i spłaszczone, ale w żaden sposób nie przypominają zdjęcia reklamowego, które również zamieszczono dla kontrastu. Jeden z komentatorów wyraził opinię, że to wina PO, że zamówił ryby w restauracji typu fast food, podczas gdy inni zauważyli, że sama Dairy Queen tak często nie spełnia oczekiwań.

Kanapki „rzemieślnicze” to żart

Kanapka na ranczo z kurczakiem Dairy Queen z bekonem? Facebook

Wiesz, że trend żywieniowy jest lub powinien zniknąć, zanim spłynie do sieci fast foodów. W późnych latach osiemdziesiątych nagle każdy smakosz zaczął gadać o „rzemieślniczym” to, tamto i inne rzeczy, ale marketerzy szybko odkryli, że to modne hasło było łatwym sposobem na usprawiedliwienie podniesienia ceny na produkt, który tak naprawdę nie był muszę zmieścić jakiekolwiek szczegółowe wytyczne zakwalifikować się jako rzemieślniczy.

Ponieważ wszyscy inni wskoczyli na pokład do 2015 r., Dairy Queen zdecydowała, że ​​równie dobrze może rozwinąć się na własną rękę „rzemieślnicza” linia kanapek , z wynikami, które były… cóż, przewidywalne. Insider biznesowy Okazało się, że kanapka z kurczaka na ranczo z bekonem jest rozmoczona i przytłoczona majonezem, podczas gdy seria YouTube Numer Sześć z Serem zgodził się z werdyktem przemoczenia w jego przytłaczająco rozczarowującej recenzji steku z sera Philly Dairy Queen's. ZA Doradca wycieczek recenzent nie mógł się zdecydować, czy mozzarella z kurczakiem czy kanapka Philly były gorsze, zgłaszając, że są gotowane w mikrofalówce i skąpe na nadzieniu.

Przynajmniej kiedy i jeśli ten cały trend żywieniowy zniknie, nie będziemy musieli winić za to milenialsów. Zamiast tego możemy winić DQ i ich przemoczone kanapki za wbicie ostatniego gwoździa do rzemieślniczej trumny.

Talerze śniadaniowe to wydarzenia wieńcowe, które czekają na wydarzenie

Półmisek Queen Country z Kiełbasą Facebook

Ahhh, śniadanie, najważniejszy posiłek dnia. Rozpocznij dzień smacznym, zdrowym posiłkiem, który z pewnością napełni Cię energią… lub możesz po prostu zatkać każdą tętnicę i zatkać połowę dnia zalecane kalorie i tłuszcz od samego początku. Powodzenia, gdy czujesz się naładowany energią, by zrobić cokolwiek poza pójściem prosto z powrotem do łóżka.

Jeśli nie masz ochoty na ten drugi plan, na pewno zechcesz zjeść śniadanie w Dairy Queen, gdzie wiejski talerz pasuje do definicji zawału serca na talerzu. Podczas Kulturystyka.com scharakteryzował półmisek wiejski z kiełbasą jako absolutnie najgorszą pozycję śniadaniową w menu DQ, okazuje się, że półmisek z boczkiem jest nawet gorzej . Talerz kiełbasek ma 1060 kalorii i 38 gramów tłuszczu, podczas gdy wersja bekonowa ma 1150 kalorii i 39 gramów tłuszczu. Właściwie, jeśli chodzi o sam tłuszcz, jest jeszcze jeden pretendent: ostateczny talerz ziemniaczanych ziemniaczanych z bekonem ma tylko 1030 kalorii, ale niewiarygodne i prawdopodobnie śmiertelne 43 gramy tłuszczu.