Czego absolutnie nie powinieneś zamawiać w White Castle?

biały zamek na zewnątrz restauracji? Dwstultz/Wikipedia

Ze skromnymi początkami, które rozpoczęły się w Wichita w stanie Kansas w 1921 r. (przed przeniesieniem swojej siedziby do Columbus w stanie Ohio w 1934 r.), White Castle jest amerykańskim najstarsza sieć burgerów . Choć już wyrobił sobie markę, ulubiony film stonerów Harold i Kumar Idą do Białego Zamku sprawiła, że ​​marka fast foodów stała się bardzo sławna w 2004 roku. Sieć ma bardzo oddanych fanów, a ograniczona liczba lokalizacji jest być może częścią jej uroku. Biały Zamek ma tylko około 400 lokalizacji . Warto również zauważyć, że Biały Zamek pozostał prywatny i prowadzony przez rodzinę od prawie wieku.


W wielkim schemacie fast foodów White Castle niekoniecznie jest dla ciebie taki okropny. W rzeczywistości, Magazyn Mel uznała swój oryginalny suwak za jednego z najzdrowszych burgerów typu fast food, jakie można dostać — jeden zwykły suwak wołowy ma tylko 1 40 kalorii , 7 gramów tłuszczu i 380 miligramów sodu (to oczywiście przy założeniu, że jesz tylko jeden). Ale nie daj się zwieść ślepej kulcie małego burgera. Nadal istnieją pewne pozycje menu, których zdecydowanie powinieneś unikać następnym razem, gdy znajdziesz się twarzą w twarz z menu White Castle, albo dlatego, że są niezdrowe, albo dlatego, że są po prostu obrzydliwe.Ryby Nibblery

podgryzacze ryb Facebook

Okay, pomijając fakt, że nazwa Fish Nibblers brzmi jak coś, co wkładasz do akwarium, aby twoja złota rybka mogła się chrupać, te smażone kulki z paluszków rybnych typu fast food zawierają aż 1300 miligramów sodu, jeśli zamówisz średniej wielkości. Według FDA, Wytyczne żywieniowe dla Amerykanów poleca każda osoba spożywa nie więcej niż 2300 miligramów sodu dziennie. Nadmierne spożycie sodu w regularnych odstępach czasu nie tylko oznacza, że ​​Twoje pierścionki nie będą pasować — z czasem może to doprowadzić do nadciśnienia. Jednak nie wszystko w White Castle to bomba sodowa: mały kawałek frytek przywróci Ci tylko 50 miligramów sodu.
Biały Zamek używa Pollock z Alaski , który jest tańszą alternatywą dla dorsza lub plamiaka, dla jego Fish Nibblers i Fish Slider. Chociaż mintaj nie jest najgorszą rybą, jaką można zjeść (jest dziko łowiona, niskokaloryczna, pełna kwasów tłuszczowych omega-3 i ma niską zawartość cholesterolu ze względu na tak niską zawartość tłuszczów nasyconych), sposób, w jaki przygotowuje ją White Castle w pewnym sensie wszystkie korzyści zdrowotne. Rybne przekąski są panierowane i smażone w głębokim tłuszczu, a następnie podawane z dodatkiem pakowanego sosu tatarskiego, którego piątym głównym składnikiem jest wysoko fruktozowy syrop kukurydziany . Podział żywieniowy White Castle wymienia ponad 30 składników w Fish Nibblers, w tym sproszkowane krewetki i tłuszcz roślinny. Krewetki w proszku? – powiedział Nuff.

Pierścienie z Kurczaka

krążki z kurczaka Świergot

Co jest nie tak z bokiem Pierścieni z Kurczaka (które mogą pojawić się również w formie kanapki z suwakiem Pierścienia z Kurczaka), poza ogólną zasadą, że nigdy nie powinno się mieć opcji „noszenia” mięsa na palcu? Sześć krążków z kurczaka zawiera 47 gramów tłuszczu (9 gramów nasyconych) i 610 miligramów sodu. Jeśli nie możesz znieść myśli, że nigdy nie będziesz cieszyć się mięsem z żeberek z kurczaka w jakiś sposób uformowany w okrąg (poważnie, jak to się robi, a może nawet chcemy wiedzieć?) i usmażonym, zdecydowanie postaw swoje serce na pierwszym miejscu i idź z suwakami Chicken Ring ( o wiele mniej tłuszczu) na całej stronie pierścieni.Pierścienie z kurczaka mogą również zrobić prawdziwą liczbę na twoim żołądku. Jeśli potrzebujesz dalszych dowodów, jest cały is Strona recenzji Yelp dedykowana mieszkańcom Chicago, którzy opłakują trudności, jakie krążki z kurczaka White Castle spowodowały dla ich jelit.

Niemożliwy suwak

niemożliwy suwak Facebook

Impossible Slider ma dużo naciśnij kiedy po raz pierwszy zadebiutował. Nie mylić z Veggie Slider firmy White Castle, wegański Impossible Slider został stworzony we współpracy z kalifornijskimi entuzjastami żywności roślinnej, Impossible Foods. Ich substytut mięsa naśladuje smak prawdziwej wołowiny , i daje wygląd prawdziwego mięsa, które brązowie i „krwawi”.Klucz składnik to leghemoglobina sojowa (SLH). FDA odrzucono wniosek Impossible Foods o zatwierdzenie przez FDA w 2015 r. powołując się na brak wystarczających danych, aby udowodnić, że SLH był GRAS (FDA mówi o „ogólnie uznawanym za bezpieczny”). Impossible Foods co prawda nigdy nie przeprowadziło żadnych oficjalnych badań na ludziach dotyczących bezpieczeństwa składnika ( badał szczury zamiast). SLH jest wątpliwe, ponieważ jest uważane za GMO . Gen SLH jest pobierany z soi i umieszczany w szczepach drożdży za pomocą technologii inżynierii genetycznej. Produkt to genetycznie modyfikowane drożdże. SLH jest następnie izolowany z drożdży i dodawany do „mięsa”.

Pierwsi badacze bezpieczeństwa żywności GMO wskazali, że ludzki układ odpornościowy nie jest zaznajomiony z nowo zmodyfikowanymi białkami, więc mogą one potencjalnie być immunogenne i ostatecznie uczulające. W lipcu 2018 roku firma w końcu uzyskała zgodę FDA, ale nadal istnieją obawy dotyczące bezpieczeństwa marki Impossible, dlatego wegetarianie w White Castle mogą chcieć pozostać przy Veggie Slider.

Kombinacja suwaka z podwójnym serem

Menu kombi Białego Zamku Świergot

Chociaż niewątpliwie pyszna i na pewno zaspokoi kogoś bardzo głodnego, kaca lub obu, Double Cheese Slider Combo to w zasadzie atak serca w worku. Oczywiście dodanie frytek zwiększa ilość kalorii, ale tylko jeden z podwójnie ułożonych suwaków ma 17 gramów tłuszczu i 940 miligramów sodu — ta kombinacja zawiera dwa.

najlepsze krążki cebulowe w mojej okolicy

Cały posiłek ma 950 kalorii, ale jest to oparte na mądrej decyzji White Castle, aby obliczyć całkowitą liczbę kalorii, jeśli napój w zestawie to mała dietetyczna cola. Jeśli ktoś dostanie większą Colę, możesz dodać kolejną 260 do 500 kalorii (nie wspominając o dużo większej ilości cukru). Nawet Staci Gulbin, zarejestrowana poradnia dietetyczna z Jedz to, nie to! zgadza się, jeśli zamierzasz zamówić w White Castle, istnieją opcje, które są o wiele zdrowsze niż Double Cheese Slider Combo, takie jak Original Slider, Cheese Slider, Jalapeno Cheese Slider lub zwykły Savory Grilled Chicken Slider.

Paski małży

paski małży Skowyt

Paski małż są dostępne tylko w niektórych menu White Castle ( zależy od regionu ), ale tam, gdzie są dostępne, nie spotykają się z ciepłym przyjęciem. Większość pracowników White Castle chwali to miejsce i jego jedzenie na forach internetowych. Ale to nie powstrzymało jednego z domniemanych pracowników Białego Zamku przed stwierdzeniem, że na pewno usuną paski małży z menu w Wątek Reddita . Nie podali powodu, ale zgadujemy, że nie chcemy wiedzieć.

Ludzie mówili, jeśli chodzi o paski małży. Popularny krytyk kulinarny w YouTube JKMCRaveTV zdecydowanie ostrzega odwiedzających Biały Zamek, aby unikali małży. Jego główne słowa krytyki dotyczą tego, że małże „wyglądają jak kurze łapki”, są „w całości panierowane z odrobiną małży” i są „gumowate” i „bez znaczącego smaku małży”. Ojej!

Miłośnik jedzenia na YouTube Zabawne jedzenie z podobną pogardą odnosił się do pasków małży, opisując je jako „robaczywe i gąbczaste”, smakujące jak „stary tłuszcz we frytownicy” i „do żucia starych gumek”. Niezadowolony klient włączony Skowyt również powołał się na gumowy smak i nazwał je po prostu „no bueno”. Morał z tej historii jest taki, że jeśli wybierasz się do Białego Zamku, trzymaj się tego, co robi najlepiej (wskazówka: to nie są małże).

2 kanapki śniadaniowe z grzankami

kanapka śniadaniowa z grzankami? Facebook

Ach, bekon czy kiełbasa?! Co może zrobić osoba głodna, gdy podejmuje decyzję tak intensywną i tak wcześnie rano? Cóż, w White Castle możesz po prostu dostać oba w jednym posiłku. Jest to również niezawodny sposób na uzyskanie większości zalecanego dziennego spożycia kalorii, gdy tylko się obudzisz.

Zakładając, że nie masz maratonu na następny dzień, jest bardzo mało prawdopodobne, że będziesz potrzebować wszystkich 1130 kalorii, które składają się na 2 śniadaniowe kanapki z grzankami. Oprócz dwóch kanapek, do których dostaniesz jajko, amerykański ser i kiełbasę lub bekon, oferta śniadaniowa obejmuje stronę ziemniaków ziemniaczanych (lub Hash Brown Nibblers, jeśli wolisz, ponieważ jeśli White Castle jest czymś, jest to zgodne z ten cholerny znak towarowy Nibbler) i kawę.

Jeśli zamierzasz zjeść śniadanie w White Castle i chcesz zaoszczędzić trochę kalorii, zamów coś z charakterystycznymi malutkimi bułeczkami, takimi jak Suwak Bacon, Egg & Cheese. Została nawet nazwana jedną z najlepszych kanapek śniadaniowych typu fast food przez? Poważne jedzenie .

Oryginalne lub Sriracha Shrimp Nibblers

skubacze krewetek Facebook

Obie wersje Shrimp Nibbler to limitowane, specjalne pozycje promocyjne w menu. Podobnie jak ekskluzywny i ukochany McRib McDonald's i jego liczne powroty, White Castle lubi trzymać klientów na palcach z potencjalnym #FOMO, że nie próbują tych specjalnych produktów, gdy są dostępne. Ale… recenzent od Codzienne wiadomości z Nowego Jorku wydawało się być pod wrażeniem Shrimp Nibblers, mówiąc, że zdecydowanie potrzebują sosu tatarskiego. I bardzo niezadowolony klient White Castle z Shakopee w Minnesocie zabrał się do Doradca wycieczek powiedzieć, że Shrimp Nibblers były „nic specjalnego” z „naprawdę bez smaku”.

Nadawca własnej produkcji z kanału YouTube Raport tygodnia był bardzo rozczarowany Sriracha Shrimp Nibblers (zwłaszcza w porównaniu do Krewetki Popeyes Butterfly ), twierdząc, że krewetki mają nadmierną „maślaną słoność”, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę bardzo słoną panierkę, mówiąc, że jest „zdecydowanie za dużo soli, do punktu dyskomfortu”. Recenzent Fooduse.com Żywności Dip spróbował Sriracha Shrimp Nibblers i powiedział swoim subskrybentom YouTube, że „nie ma zbyt wiele smaku Sriracha” i że nawet „nie ma zbyt wiele smaku krewetek”, mówiąc, że są „bardzo słone” i faktycznie „smakują jak kurczak.' Ostatecznie przyznał im ocenę trzy z pięciu, co nie jest złe, biorąc pod uwagę wszystko, co miał o nich do powiedzenia.

Suwak do ciasta krabowego

suwak do ciasta krabowego Facebook

Wydaje się, że pojawia się powtarzający się motyw z wyborem menu bez menu White Castle i ten motyw jest podwodny. Crab Cake Slider, kolejna powracająca pozycja z limitowanej edycji, nie jest wyjątkiem. Według vlogera YouTube Gruby Hipster , ciastka są „mdłe”, „zgniecione w środku” i krótkie na kraba. Podaje „łagodny smak owoców morza” i mówi: „jeśli dałeś komuś to, nie mówiąc mu, że to krab, może nawet nie wiedzieć” i sugeruje, aby zamawiać go tylko „jeśli jesteś zdesperowany… w piątek podczas Wielkiego Postu . Nigdy nie jest dobrym znakiem, gdy ktoś poleca jedzenie tylko wtedy, gdy ktoś jest w stanie desperacji.

poszukiwacz przygód na YouTube WWEXPOKEMON360 wypróbowałem Crab Cake Slider w czasie rzeczywistym w jednym z tych filmów i natychmiast go wyplułem, wyrzucając przekleństwa i nazywając go „obrzydliwym”, „jak filet z ryby pozostawiony zbyt długo na słońcu” i „straszne i paskudny.' Na zakończenie zalecił, aby nikt nie marnował pieniędzy na Crab Cake Slider.

Konkurencyjny zjadacz z Nowego Jorku? Algenio Wayne'a zrecenzował kanapkę na swoim kanale YouTube i zgłosił, że smakuje jak „łosoś w puszce”, a także oświadczył: „Nie dostanę jej ponownie”. Cena kraba w wysokości nieco ponad 1 dolara jest podejrzana, nawet jeśli jest to White Castle.

Którykolwiek z suwaków wołowych… jeśli naprawdę, NAPRAWDĘ nie znosisz cebuli

suwaki wołowe Facebook

Czy masz silną nienawiść do cebuli lub czegokolwiek innego związanego z cebulą? Bez względu na to, jak dobre słyszałeś, suwaki wołowe White Castle mogą nie być dla ciebie. Jasne, możesz powiedzieć im, aby „trzymali cebulę”, ale to nigdy nie usunie ich głęboko zakorzenionej esencji cebuli. biały zamek gotuje na parze paszteciki wołowe na kupie cebuli . Rozprowadzają cebulę (lub uwodniona cebula ) na grillu, a następnie ułóż kotlety na wierzchu. Wyraźne pięć otworów w pasztecikach mięsnych to znak rozpoznawczy White Castle. Otwory pomagają w procesie gotowania, który polega na gotowaniu na parze, a nie na grillowaniu, tak jak w przypadku tradycyjnego hamburgera.

bułeczki też pochłaniają parę cebuli , stąd powód, dla którego są takie ładne i miękkie, a także cholernie tłuste. Proces przygotowania cebuli nie jest dla wszystkich zerwaniem umowy (oczywiście większość ludzi go uwielbia, inaczej White Castle nie byłby tak popularny), ale może być głównym środkiem odstraszającym dla osób nienawidzących cebuli na świecie. I na koniec dość grubą nutą, jest cała Strona z odpowiedziami Yahoo poświęcona pytaniu, dlaczego burgery z White Castle mają tendencję do wywoływania biegunki u tak wielu osób, a ktoś tam odpowiedział teorią, że winę może stanowić nadmierna ilość tłuszczu i kwasu foliowego w cebuli. Ludzie sugerują również, że natychmiastowa chęć skorzystania z łazienki może być powodem, dla którego nazywa się je „suwakami”. McDonald's, ktoś?