Co powinieneś wiedzieć o nowej Twisty Wicked Shrimp Popeyes

Papież Papież

Jeśli jesteś fanem Papieża charakterystyczne owoce morza, koniecznie udaj się do najbliższej lokalizacji i złap ich nowe Twisty Wicked Shrimp. Wygląda na to, że fast food wziął ich ulubione skorupiaki i poddał je liftingowi – do tego ogniste. Według Żuć bum , Krewetka są marynowane w przyprawach w stylu Louisiana Popeyesa, w tym Sól , pieprz , cebula, czosnek, pieprz cayenne i liść laurowy — plus odrobina Śriracha na dokładkę. Następnie maluchy są poobijane i smażone z kurzem Południowe, chrupiące polewy Popeyesa . Rezultatem są soczyste krewetki z warstwami smaku Cajun, niezaprzeczalne chrupanie i ciepło sriracha.


Co takiego w przyprawach Popeyesa sprawia, że ​​jest tak pyszny? Chociaż jest to tajemnica handlowa, klasyczna przyprawa w stylu Luizjany to rustykalna mieszanka ziół i przypraw, która składa hołd Kuchnia Cajun . Istnieje wiele odmian online, ale Przyprawa Cajun to zazwyczaj pikantna mieszanka zawierająca papryka, cayenne , czosnek, pieprz czarny, oregano (via Daj mi trochę piekarnika ). Popeyes' dodaje do mieszanki swoje niuanse zalewowe i (w tym przypadku) sriracha, aby uzyskać jeszcze więcej ciepła.Co sprawia, że ​​krewetki Popeyesa są tak niegodziwe?

Papież Joe Raedle/Getty Images

Po pierwsze, jest dodatek Śriracha do popularnej sieci smażone krewetki w kęsie . Następnie chrupiące skorupiaki są oferowane z nowym sosem tatarskim z wędzonego czosnku Popeyes, kremowym, czosnkowym sosem do dipów, który idealnie komponuje się z owocami morza tej sieci (przez Fast Food Post ). Ale czy krewetki naprawdę są aż tak nikczemne? Chociaż możesz pomyśleć, że nazwa by sugerowała nikczemny upał , o wyższym poziomie przypraw niż tradycyjna krewetka Popeyesa, Podglądaj TO! mówi, że prawdopodobnie nie będziesz potrzebować węża strażackiego, aby uspokoić płomień w ustach. Mówią, że krewetki są smaczne i bardzo chrupiące, ale dość łagodne w kategorii upałów. Wygląda na to, że musisz dodać sos tatarski z wędzonego czosnku, aby naprawdę przenieść smaki nowej pozycji w menu na wierzch.
Twisty Wicked Shrimp są dostępne przez ograniczony czas jako część kombinacji składającej się z 14 kawałków krewetek oraz jednej zwykłej strony (jak ich Frytki Cajun ), herbatnik i pojemnik nowego sosu tatarskiego z wędzonym czosnkiem. Jeśli chcesz dodać trochę zwierząt lądowych, dostępna jest również opcja surfingu i murawy, zgodnie z Żuć bum .