Co powinieneś wiedzieć o nowej kanapce z kurczakiem Wendy?

Chrupiąca Kanapka z Kurczakiem

Ostatnie wieści w Wojnach z Kanapką z Kurczakiem (jedyna wojna, której naprawdę nigdy nie chcemy doczekać końca) jest taka Wendy rzucił swój kapelusz na ring... znowu. Latem Wendy's pojawiło się na gorąco ze swoim popularnym Pikantna Chrupiąca Kanapka z Kurczakiem (dla Washington Post ), a we wrześniu gigant fast foodów wyszedł poza schemat, dodając wersję z kurczakiem ich słynnego Pretzel Bacon Pub Sandwich .


Teraz, według CNN , Wendy's wprowadziło nową ofertę, klasyczną kanapkę z kurczakiem, która według ich strony internetowej jest „bardziej chrupiąca, sokowirówka i bardziej marynowana” niż kiedykolwiek wcześniej. Klasyczna kanapka z kurczakiem ma zastąpić Homestyle Chicken Sandwich Wendy, która od ponad dekady była głównym elementem menu. Ta nowa i rzekomo ulepszona wersja zawiera chrupiącą pierś z kurczaka na opiekanej bułce z sałatą, pomidorem, majonezem i piklami. Co, spodziewałeś się czegoś bardziej wstrząsającego? Nie jesteś sam.Fani uważają, że nowa kanapka z kurczakiem Wendy jest rozczarowująca?

Wendy Instagram

Fani kanapek z kurczakiem nie wahali się podzielić swoją opinią na temat nowej klasycznej kanapki z kurczakiem Wendy w mediach społecznościowych. Użytkownik Instagrama @poutine_boyz powiedział: „Dzisiaj Wendy wprowadziła swoją nową klasyczną kanapkę z kurczakiem, więc po prostu musiałem jej spróbować. Niestety moje doświadczenie było piesze w porównaniu do compared Papież i wersje Chick Filet... To były śmieci. Komentujący na Recenzja YouTube nowej kanapki też nie byli pod wrażeniem. Wielu zgodziło się, że kanapka wygląda smacznie, ale kilku nie mogło przeboleć, jak mało pomysłowa wydaje się nowa klasyczna kanapka z kurczakiem. Jeden z użytkowników powiedział: „Uwaga, nie ma w tym nic nowego. To tylko rebranding, a oni dodają pikle. Inny dodał: „Wygląda na nudny AF. Brak punktów za kreatywność Wendy...
Jednak Wendy's wierzy w swój nowomodny filet. Według CNN , bardziej chrupiący kurczak w sokowirówce pojawi się na wszystkich najlepszych kanapkach z oferty chrupiących kanapek z kurczakiem Wendy, w tym w Asiago Ranch Chicken Club i Bacon Jalapeno Chicken Sandwich. Niezależnie od tego, czy jesteś podekscytowany tą nową ofertą kanapek z kurczakiem, czy też sceptycznie odnosisz się do tego, jak „nowa” jest w rzeczywistości, włącz się w szum, póki możesz. Wojny z kurczakiem kanapki mogą nie trwać wiecznie, zwłaszcza jeśli 24 października ma coś do powiedzenia na ten temat.
Kategorie Telewizja Jak fakty