Gdzie mieszka Ina Garten i ile warte są jej domy?

Tył Iny Garten Instagram

Ina ogród z pewnością wydaje się prowadzić luksusowe życie. osobista strona internetowa Gartena, Boso Contessa , wymienia ją jako autorkę książek kucharskich (12 i wciąż rośnie!), osobowość telewizyjną, stałą publikację czasopism i właścicielkę małej firmy.


Główny dom, w którym mieszka (i kręci swój program telewizyjny) znajduje się w mieście East Hampton w stanie Nowy Jork, które Kanał podróży opisuje jako czarujący, małomiasteczkowy klimat. W rozmowie z Wiadomości BuzzFeed , Garten opisuje siebie jako osobę prywatną, co wyjaśnia, dlaczego tak trudno jest znaleźć informacje o wielkości i wnętrzu jej prawdziwego domu, a nie tylko tego, co wielbiciele Barefoot Contessa nazywają „stodołą”, czyli budynkiem, który służy jako jej przestrzeń biurowa i plan jej programu telewizyjnego. Co wiemy na podstawie informacji dostarczonych przez firmę zajmującą się nieruchomościami Spokeo , to nieruchomość jest domem jednorodzinnym, który znajduje się na działce o powierzchni 37 026 stóp kwadratowych.Kanał Buzz pisarz Sandy Allen opisuje główny dom jako dom w stylu gontowym, w którym kręcono przedstawienie przed budową Stodoły. Blogger Jalon Burton twierdzi, że kuchnia w domu Gartena jest prawie dokładną repliką tej, którą widzimy w The Barn w telewizji, i stwierdza, że ​​prawie niemożliwe jest znalezienie ujęć wnętrza domu po wywiadzie opublikowanym w 1994 roku przez Dom Piękny .
Minęło dużo czasu, odkąd Garten dała fanom wgląd w jej życie osobiste poza tym, co promuje. Zillow szacuje, że cena domu wyniosłaby około 4,7 miliona dolarów, gdyby został dziś wprowadzony na rynek.

Ina Garten jest osobą prywatną

Jeden z Iny Garten Facebook

Jedną z części domu Hamptons Iny Garten, do której często zapraszani są fani, jest The Barn. Wiadomości BuzzFeed opisuje go jako dwa duże pokoje, jeden z masywną kuchnią z podłogą z jasnego drewna, którą operatorzy mają chronić za pomocą przytulnych białych koców, jeśli będą musieli odłożyć jakikolwiek sprzęt. Drugi pokój jest bardziej salonem, z kamienną posadzką, dużym paleniskiem i niezliczonymi książkami na ścianach.Stodoła ma francuskie okna i białe sufity z odsłoniętymi belkami nośnymi. W rozmowie z Cięcie Garten twierdzi, że przy projektowaniu stodoły inspirowała się zarówno Blue Hill at Stone Barns, jak i belgijskim stylem. Elle Decor przypisuje autorstwo oryginalnych ogrodów posiadłości projektantce krajobrazu Edwinie von Gal, którą przedstawiła Garten nie kto inny jak Martha Stewart. Układ jest opisany jako kwadrat podzielony na cztery ćwiartki — dom, sad, ogród i prosty trawnik. W sadzie znajduje się 25 jabłoni krabowych, które co roku w maju kwitną pachnącymi, białymi kwiatami. Nieruchomość posiada dodatkowe ogrody zaprojektowane przez Josepha Tyree, które łączą dwie działki posiadłości Gartena. Te nowsze sekcje zawierają kręte ścieżki, kwiatowe łuki i ogród warzywny.

Ina Garten również lubi miejskie życie

Ina Garten i mąż Jeffrey na swoim tarasie w Paryżu Facebook

Oprócz posiadłości Hamptons, Ina Garten ma dwa pieds-à-terre – jedno na Manhattanie, a drugie w Paryżu. Jej mieszkanie na Manhattanie, zakupione w 2016 roku, opisuje Forbes w 2016 r. o wartości 4,65 mln USD. Jest to dwupokojowe mieszkanie z trzema łazienkami, które zajmuje 2450 metrów kwadratowych przedwojennego Philip House, znajdującego się przy Park Avenue na Upper East Side. Mieszkanie ma 10 stóp sufitów, kilka kominków i mnóstwo naturalnego światła. Będąc Barefoot Contessa, jest naturalnie najnowocześniejsza kuchnia (zaktualizowana w 2018 roku o piec 15 000 $, według Miasteczko ) i ogromna biblioteka z regałami na książki sięgającymi od podłogi do sufitu. Poczta w Nowym Jorku twierdzi, że nieruchomość została wystawiona na sprzedaż w 2017 roku, ale żadne inne sklepy nie wymieniają jej jako sprzedanej ani nie wspominają o wyprowadzce Gartena.Według blogera Jalon Burton , Apartament Garten's Paris został zakupiony w 2000 roku na ostatnim piętrze budynku położonego na granicy VI i VII dzielnicy. Oferuje on malowane drewniane podłogi, dużą kuchnię i taras z pięknym widokiem na miasto.