Kto właściwie robi kawę Kirkland?

Zewnętrzne Costco Scott Olson/Getty Images

Ponieważ Costco jest znane ze swojego zaangażowania w dostarczanie wysokiej jakości po niższych cenach, niewiele etykiet może skłonić ludzi do zgadywania, jak Kirkland Signature , która jest marką sieci hurtowni. Kirkland Signature oferuje prawie wszystko, czego dusza kupujących w Costco może zapragnąć, od jedzenia po wina i napoje spirytusowe , a także od domowych środków czystości po przybory toaletowe.


Tożsamość dostawców Costco jest tajemnicą poliszynela dla lojalnych klientów, których gospodarstwa domowe są pełne artykułów Kirkland Signature. Baterie Kirkland Signature, które są pakowane po 72 sztuki, są produkowane przez firmę Duracell, której produkty pod własną marką mogą być sprzedawane prawie dwukrotnie w supermarketach i drogeriach (za pośrednictwem Hip2Save ). Plotka głosi, że wysoko oceniane pieluchy Supreme mogą być w rzeczywistości produkowane przez Kimberly Clark, która produkuje również Huggies. W sekcji poświęconej pielęgnacji włosów mówi się, że szampon nawilżający i odżywka Kirkland Signature jest produkowany przez firmę Pureology, której produkty pod własną marką mogą być sprzedawane w niektórych sklepach kosmetycznych za cztery do pięciu razy droższe.Jest coś znajomego w palarni ziaren kawy Costco's House Blend

worek ziaren kawy costco house Koszto

Biorąc pod uwagę to, co wiemy o Costco i jej marce Kirkland Signature, nie powinno dziwić, że wysoko oceniane ziarna kawy w sieci hurtowni pochodzą od znanej marki. Następnym razem, gdy weźmiesz 32-uncjową torbę Kirkland Signature House Blend Medium Roast lub jej Espresso Blend Dark Roast, znajdziesz w torbie z dumą deklarującą, że ziarna zostały wypalone na zamówienie przez Starbucks (przez Recenzja kawy i Koszto ). Kuchnia ocenia ziarna jako kupowane, mówiąc, że ich kawa nie jest zbyt gorzka, a ziarna dobrze trzymają się na półce, w lodówce lub zamrażarce, co sprawia, że ​​zakup dużej torby jest łatwy do rozważenia.
Ale tak jak w przypadku wódki Kirkland Signature, tożsamość palarni droższej linii ziaren kawy Kirkland Signature jest nieco większym wyzwaniem do odkrycia. Ale dopóki się nie dowiemy, idziemy z entuzjastycznymi recenzjami z serwisów kawowych, takich jak Czysto ziarna kawy , który twierdzi, że nabywcom Costco udało się zdobyć kolejną porcję wygranych w dziale ziaren kawy.