Kto właściwie produkuje rum Kirklanda?

Rum Kirklanda Koszto

Marka Costco Kirkland oferuje jeden z najlepszych wyborów best alkohol w przystępnej cenie niezależnie od tego, czy masz ograniczony budżet, czy po prostu wydajesz rozsądnie. Jedną z popularnych wspinających się propozycji marki jest jej Kirkland Spiced Rum. Ale czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, kto właściwie to robi? Costco założył swoją prywatną markę Kirkland w 1995 roku, ponieważ chcieli oferować doskonałą jakość w przystępnej cenie. I wygląda na to, że odnieśli sukces. Tylko w 2019 roku Costco zarobiło 39 miliardów dolarów przychodów ze swoich produktów Kirkland, które stanowiły jedną czwartą całej sprzedaży (poprzez Motley głupek ).


Produkt marki własnej, taki jak Kirkland Spiced Rum, jest wytwarzany przez producenta kontraktowego lub zewnętrznego, zgodnie z Shopify , ale jeśli zrobisz trochę badań, kim może być ich partner (y) przy tworzeniu ich charakterystycznego rumu, odpowiedź nie jest tak elementarna. W rzeczywistości może to być wręcz mylące. Istnieje wiele teorii i plotek. Pyszne twierdzi, że może to być Jim Beam . Dowód66 zauważa, że ​​Kirkland Spiced Rum jest produkowany przez LeVecke Corporation z Kalifornii, „firmę, która importuje, miesza i butelkuje kilka różnych odmian rumu”. A sama etykieta butelki rumu Kirkland Spiced Rum brzmi: „Cierpliwie spreparowany i wydestylowany 5 razy na wyspie St. Croix”.picie soku żurawinowego codziennie

Bez względu na to, kto to robi, rum Kirkland to świetna pina colada

Tajemnica powstania rumu Kirkland

Lee Breslouer z Thriller uważa, że ​​wytwórnia Kirkland Spiced Rum oferuje prawdziwą wskazówkę, kto faktycznie wytwarza rum, i zauważa, że ​​„St. Croix ogranicza się do dwóch gorzelników: Cruzan lub Captain Morgan”, którzy obaj nazywają wyspę domem. Według an Powiązana prasa W artykule, destylarnia Cruzan jest „…własnością Beam Suntory, japońskiego konglomeratu alkoholowego z siedzibą w Chicago, którego Jim Beam jest tylko jednym ze składników”. Kapitan Morgan jest częścią Diageo rodzina produkująca napoje alkoholowe dla dorosłych, takie jak Don Julio, Tanqueray i Guinness, żeby wymienić tylko kilka.
jak działają pop rocky?

Więc kto właściwie robi Kirkland rum? Może wszystkie te teorie zawierają element prawdy? Internet naprawdę sprawia, że ​​jest to świetna gra Clue w rozwikłaniu tajemnicy. Jeff Ellingson z Najlepsze alkohole degustacyjne twierdzi, że Kirkland Spiced Rum jest rzeczywiście destylowany w St. Croix, po czym: „Rum jest wysyłany do Kalifornii, gdzie Levecke Corporation dodaje naturalne smaki i karmelowy kolor przed butelkowaniem w 92 miarach w 1,75-litrowej butelce”. Thriller” s Lee Breslouer również akceptuje tę teorię. Ktokolwiek to robi, Kirkland Spiced Rum jest świetny w piña colada.
Kategorie drink jedzenie Nazwy