Z kim teraz jest żonaty Alton Brown?

Alton Brown Elizabeth Ingram Dimitrios Kambouris/Getty Images

Alton Brązowy był gospodarzem hitu Food Network show Dobre jedzenie do 2012 roku, biorąc siedmioletnią przerwę, aż do powrotu serialu, odnowionego, w 2019 roku. Ale długoletni fani mogli zauważyć kolejną wielką zmianę, która zaszła w życiu gwiazdy podczas jego Dobre jedzenie nieobecności i być może zastanawiasz się, z kim Brown jest teraz żonaty.


najlepszy górny smak halo

Okazuje się, że Brown i jego pierwsza żona DeAnna rozwiedli się w 2015 roku, po 21 latach małżeństwa. Rok później poznał Elizabeth Ingram, którą poślubił w październiku 2018 r. (via Przegląd architektury ). Rozwód mógł być zaskoczeniem dla osób zaznajomionych z dawnymi powiązaniami Browna z konserwatywnym Południowym Kościołem Baptystycznym, który jest przeciwny rozwodom i nie zawiera małżeństw, w których jedna lub obie strony były wcześniej rozwiedzione (poprzez Konwencja Południowych Baptystów ). Więc co się stało i kto jest Alton Brązowy Nowa żona Elizabeth Ingram?Dlaczego Alton Brown się rozwiódł?

Alton Brązowy Noam Galai/Getty Images

21 lat to dużo czasu na małżeństwo z kimś, a Brown zauważył, że przez lata on i jego była żona „naprawdę rozeszli się w naszym życiu” (poprzez Ludzie ).
Wygląda na to, że religia mogła mieć coś wspólnego z rozłamem. Obaj należeli do Kościoła Baptystów w Johnson Ferry, ale Brown odszedł wkrótce po swoim rozwód , czemu Kościół był przeciwny.

taco bell chrupiące kalorie taco

„Zmieniliśmy się, zmienił się świat, a ona poszła w jedną stronę, a ja w drugą”, powiedział, zauważając, że uważa, że ​​teraz oboje mają się lepiej niż tkwili w nieszczęśliwym małżeństwie.„Moje przekonania społeczne są znacznie bardziej liberalne niż to, co mieści się w większości struktur zorganizowanej religii, a praca z nimi jest dla mnie trudna” – powiedział Brown.

Kim jest Elizabeth Ingram i jak para się poznała?

Elizabeth Ingram i Alton Brown Instagram

W 2016 r. nowo rozwiedziony Brown spotkał Elizabeth Ingram podczas podpisywania książek (przez Ludzie ).Brown właśnie kupił i był w trakcie remontu swojego trzypokojowego mieszkania W jaki sposób biuro w Marietta w stanie Georgia oraz Ingram, restauracja, bar i projektant mieszkań (przez ( Elżbieta Ingram Studio ), zaczął mu pomagać w renowacji. Ta dwójka połączyła się, dzieląc się inspiracją projektową na Pintereście i poznając się nawzajem poprzez tekst i osobiście.

Remont trwał siedem miesięcy i wkrótce para się zakochała. „Nie zamierzam kłamać — a nie mogę tego dotknąć, kiedy to było — zacząłem się cieszyć, że ją zobaczę bardziej niż przestrzeń” — przyznał Brown.

najlepsza rzecz w Popeyes

Zaręczyli się rok po zakończeniu remontu, pobrali się na łodzi w Charleston w Południowej Karolinie w 2018 roku, a teraz mieszkają razem ze swoimi dwa psy , prawdopodobnie węsząc dużo dobrego jedzenia.