Kim jest chłopak Giady De Laurentiis?

Giada de Laurentiis i Shane Farley Aaron Davidson/Getty Images

Znana szefowa kuchni Giada De Laurentiis to znane nazwisko każdego, kto jest fanem Food Network. Urodzona i wychowana we Włoszech szefowa kuchni zgromadziła ogromną rzeszę fanów w ciągu ostatnich dwóch dekad, wykorzystując swoje rzymskie korzenie i imponujące umiejętności kulinarne, aby zainspirować publiczność na całym świecie. Jej niefrasobliwy urok i megawatowy uśmiech też nie bolą. Od momentu dołączenia do Food Network w 2002 roku De Laurentiis był gospodarzem kilku różnych programów, opublikował ogromną liczbę książek kucharskich i otworzył trzy restauracje — między innymi.


W tym czasie , De Laurentiis również wyszła za mąż, miała córkę, a następnie rozwiodła się ... a jej fani podążali za każdym krokiem. W całej swojej karierze De Laurentiis jest znana z tego, że dużo mówi o swojej rodzinie i ludziach, dla których uwielbia gotować, dając widzom przebłyski swojego życia zarówno w kuchni, jak i poza nią. Nic więc dziwnego, że wciąż krążą pytania o obecne zainteresowanie miłością w jej życiu. Więc kim jest chłopak Giady De Laurentiis? Dowiedzmy Się!Giada De Laurentiis spotyka się z Shanem Farleyem od 2015 roku

Chłopak Giady De Laurentiis, Shane Farley Instagram

Giada De Laurentiis była w związku z 48-letnim Shanem Farley przez ostatnie pięć lat . Podczas gdy na początku para była nieco zamglona w stosunku do ich związku, De Laurentiis od tego czasu otworzyła się na temat tego, jak to było odejść od swojego pierwszego małżeństwa i jak szczęśliwa jest umawiająca się z Farley. W 2018 roku powiedziała Magazyn Ludzie że Farley sprawiła, że ​​poczuła się „znowu jak dziecko”. De Laurentiis zadzwonił do Farley spontanicznie i powiedział, że uwielbia się śmiać, co jest jedną z jej ulubionych rzeczy w ich związku.
Od tego czasu para została zauważona razem na wakacjach , wydatki wspólne wakacje, i spędzać czas z rodziną, w tym z 12-letnią córką De Laurentiisa, Jade. Para nawet pracowali razem w najnowszym sezonie Food Network Show De Laurentiis, Giada w domu. Kim właściwie jest Shane Farley i jak on i De Laurentiis zapoczątkowali romans? Okazuje się, że to wszystko dzięki showbiznesowi.

Shane Farley jest nagradzanym producentem talk show

Chłopak Giady De Laurentiis, Shane Farley Frederick M. Brown/Getty Images

Shane Farley, chłopak Giady De Laurentiis, jest producent telewizyjny i znana postać w świecie dziennych talk show. Był w biznesie ponad 20 lat i ściśle współpracowała z kilkoma celebrytami, w tym Wayne Brady , Rosie O'Donnell, Tyra Banks, nie wspominając o setkach gości, którzy pojawili się w produkowanych przez niego programach.bezcukrowe brei sonic

Jedno z jego roszczeń do sławy faktycznie obejmuje współpracę z innym szefem kuchni celebrytą, Rachel Ray . Farley przez sześć lat była nadzorującym producentem swojego serialu o tytule dziennym. W tym czasie , Farley zdobył dwie nagrody Emmy i był nominowany do trzech kolejnych z serialu, zanim odszedł w 2011 roku. Następnie w 2017 roku, Farley została podsłuchiwana producent wykonawczy nowego konsorcjalnego talk show Steve'a Harveya, Steve , który trwał do lata 2019 roku.

Ostatnio , Farley pomaga w produkcji najnowszego projektu Food Network De Laurentiis, Giada w domu 2.0 . Przedstawienie przedstawia De Laurentiis, często z córką Jade, przygotowującą rodzinne przepisy, które przygotowywali, gdy czaili się w domu podczas pandemii COVID-19.Praca w telewizji zawsze była wymarzonym zajęciem Shane'a Farley'a

Chłopak Giady De Laurentiis, Shane Farley youtube

Chłopak Giady De Laurentiis, Shane Farley powiedział DreamJobbing że wiedział, że chce być producentem telewizyjnym, odkąd był dzieckiem, ale nie miał dokładnie wytyczonej dla niego jasnej ścieżki.

Farley dorastałem w Hamptonie , New Jersey i nie miał żadnych powiązań w branży telewizyjnej, które pomogłyby mu zacząć. Jego mama była nauczycielką, a jego tata był kiedyś burmistrzem miasta. Niezależnie od tego, Farley mówi, że wiedział, co chce robić, więc zgłosił się jak szalony, wystawił się i ostatecznie opłaciło się. Farley mówi, że udało mu się znaleźć pracę, pracując nad Pokaz Joan Rivers zaraz po ukończeniu szkoły średniej i od tego czasu jego kariera rosła.

Do dziś zapytany o to, jak dotarł do tego, gdzie jest w swojej karierze, Farley mówi o tym, jak ważne jest podejmowanie ryzyka i inicjatywy, aby zostać zauważonym. Wygląda na to, że ta postawa opłaciła się Farley na więcej niż jeden sposób.

Chłopak Giady De Laurentiis, Shane Farley, zainspirował się Johnnym Carsonem i Davidem Lettermanem

Chłopak Giady De Laurentiis, Shane Farley Frederick M. Brown/Getty Images

W rozmowie z DreamJobber , chłopak Giady De Laurentiis, Shane Farley, powiedział, że naprawdę zainspirował go do podążania za światem telewizji po obejrzeniu nocnych ikon, takich jak Johnny Carson i David Letterman. Mówi, że siedziałby do późna, oglądając odcinki Dzisiejszy pokaz i Późny pokaz na czarno-białym telewizorze w swojej sypialni dorastając.

Farley wspomina, jak oglądała konkretny odcinek Późny program z Davidem Lettermanem to wciąż go trzyma. W odcinku Letterman wzywa swojego producenta wykonawczego, Roberta Mortona, podczas gdy kamery wciąż pracują. Farley mówi, że to było jego pierwsze spojrzenie na to, co i kto stoi za programami, które oglądamy w telewizji, i od tego momentu wiedział, że to jest praca, którą chciał mieć.

Los chciał, że Farley mówi, że miał okazję spotkać się i porozmawiać o pracę z producentem Lettermana, Mortonem, na początku swojej kariery. Nie tylko skończył pracę, ale Farley mówi, że on i Morton nadal są przyjaciółmi do dziś.

Shane Farley, chłopak Giady De Laurentiis, stworzył kiedyś swój własny talk show

Giada De Laurentiis Ilya S. Savenok/Getty Images

Kariera chłopaka Giady De Laurentiis, Shane'a Farley'a, nie obyła się bez wzlotów i upadków. Farley jest znany ze swojej pracy prowadzącej większe konsorcja budżetowe, ale niektórzy mogą nie wiedzieć, że kiedyś stworzył swój własny talk-show, po założenie własnej firmy produkcyjnej Cypress E Productions, Inc.

Pracując dla VH1 w 2013 roku, Farley wystartował okrągły stół popkultury o nazwie Stół plotek . Według VH1 program miał zgromadzić „wyjątkowy panel znawców celebrytów, którzy przedstawią najgorętsze plotki dnia i wiadomości o popkulturze”. Stół plotek działał przez dwa lata, stając się regularnym programem w dni powszednie w sieci. Jednak, program został odwołany w 2015 r., gdy VH1 walczyło o poprawę notowań w związku ze spadkiem sieci kablowej.

Pomimo wzlotów i upadków showbiznesu, Farley powiedziała najlepsze elementy jego pracy to uczenie się wielu rzeczy o świecie i poznanie wszystkich nowych ludzi, których poznaje. Jedną z tych osób jest Giada De Laurentiis .

Shane Farley poznał Giadę De Laurentiis dwa lata przed tym, jak zaczęli się spotykać

Giada De Laurentiis i chłopak Shane Farley Facebook

Shane Farley i Giada De Laurentiis pierwszy raz spotkał się w 2013 r. za pośrednictwem profesjonalnych kanałów. Farley została zatrudniona do produkcji programu z De Laurentiis i jej dobrą przyjaciółką i współprowadzącą Food Network, Bobby Flay . Chociaż okazuje się, że ten serial nie miał przyszłości, Farley i De Laurentiis z pewnością mieli. Ale nie było romansu od razu. W czasie realizacji projektu zarówno De Laurentiis, jak i Farley nadal byli małżeństwem.

Po De Laurentiis i jej ówczesnym mężu, projektant mody Todd Thompson , podzielone w 2014 r. szefowa mówi, że zajęła sobie trochę czasu, w jej słowach „odpocznij i zresetuj”. W końcu ponownie połączyła się z Farley w 2015 roku i od tego czasu są razem.

Podczas gdy źródła tryskały, że oboje zakochali się od samego początku ich związek również nie był pozbawiony kontrowersji.

Związek Shane'a Farleya z Giadą De Laurentiis rozpoczął się, gdy był jeszcze żonaty

Giada De Laurentiis i Shane Farley Alexander Tamargo/Getty Images

Giada De Laurentiis była bardzo rozwiedziona, kiedy przyznała, że ​​spotyka się z Shanem Farleyem pod koniec 2015 roku, ale on był nadal technicznie żonaty wtedy.

Okazuje się, że Farley był w trakcie rozstania z 15-letnią żoną, trenerem personalnym Jennifer Giamo, kiedy media pierwszy rozpoczął raportowanie o jego związku z De Laurentiisem. Dodając do dramatu, doniesiono nawet, że Giamo po raz pierwszy dowiedział się o związku między Farley i De Laurentiis po przeczytaniu o tym w tabloidach.

W tym czasie przedstawiciel De Laurentiis powiedział: Strona szósta że ona i Farley zaczęli się spotykać w sierpniu, kilka miesięcy po tym, jak on i Giamo złożyli dokumenty rozwodowe w marcu. Ale moment, w którym to wszystko wciąż unosił brwi, i podsycane plotkami tabloidowymi że mieli romans. Giamo podobno Chciałem spróbować i postawić De Laurentiisa przed sądem, ale nie doszło do bitwy prawnej.

Chłopak Giady De Laurentiis, Shane Farley, nie jest zbyt publiczny w mediach społecznościowych

Giada De Laurentiis Instagram

Wiele z tego, co wiemy o chłopaku Giady De Laurentiis, Shane Farley, pochodzi z jego profesjonalnych zapisów i doniesień medialnych. Sam producent wydaje się dość prywatny w mediach społecznościowych, zwłaszcza w ostatnich latach. Farley'a Konto na Instagramie! jest prywatne. Jego Konto Twitter jest publiczny, ale wygląda na to, że nie używał konta od ponad dwóch lat.

Tymczasem Farley został kilkakrotnie zauważony na kontach mediów społecznościowych De Laurentiisa. Ostatnio pojawił się w sierpniowy post na Instagramie z konta De Laurentiis promującego finał sezonu season Giada w domu 2.0 , który Farley pomaga De Laurentiis produkować w domu. W poście uśmiechnięta para wydaje się spożywać posiłek w domu De Laurentiis z córką Jade.

Wygląda na to, że para tworzy dobrą drużynę zarówno na planie, jak i poza nim. W wideo zza kulis z Gaida w domu 2.0 para może być widziana bawiąca się i śmiejąca się ze sobą, gdy Farley nie jest ponad ramieniem De Laurentiisa, filmując ją w kuchni.

Shane Farley ma dobre relacje z córką Giady De Laurentiis

Giada De Laurentiis i córka Jade z Shane Farley Instagram

Czy są pomaganie Giadzie De Laurentiis strzelać film o gotowaniu w domu do jej programu, na wakacjach z rodziną lub po prostu spędzać czas w domu , jasne jest, że Shane Farley ma dobre relacje z córką De Laurentiis, Jade.

Farley mówił o tym do Ludzie w 2018 roku mówiąc „Naprawdę lubię z nią spędzać czas”. Wspomniał w wywiadzie, że nie czuje, że musi wkroczyć i być kolejnym tatą Jade, a to pomogło ich związkowi. „Jade ma dwoje wspaniałych rodziców, więc mogę być częścią jej życia bez żadnej presji” – powiedział.

Tata Jade wciąż jest na zdjęciu i został zauważony w niektórych Posty na Instagramie De Laurentiis świętuje wielkie chwile dla swojej córki. W tym samym Ludzie W wywiadzie De Laurentiis potwierdziła, że ​​ona i jej były mąż nadal się dogadują po rozwodzie, mówiąc: „Wspieramy się nawzajem, a z kolei wspieramy Jade”.

Giada De Laurentiis i chłopak Shane Farley dzielą miłość do włoskiego jedzenia na całe życie

Giada De Laurentiis i Shane Farley Instagram

Sam Shane Farley jest pół włoski on i Giada De Laurentiis łączy głęboko zakorzeniona miłość do włoskiego jedzenia. Może i jest wyszkolonym kucharzem, ale to nie powstrzymuje Farley od przejmowania czasem dowodzenia w kuchni. De Laurentiis powiedział DZISIAJ Jedzenie że Farley lubi gotować dla niej na specjalne okazje, takie jak Walentynki czy Dzień Matki, nawet jeśli może być trochę onieśmielony.

Według De Laurentiisa potrzebuje jednak czasu na przygotowanie. Ona powiedziała Ludzie „Musi planować, to jak tygodniowa sesja planowania, jeśli ma dla mnie gotować”. Nie mamy do niego pretensji — przygotowanie obiadu dla profesjonalnego szefa kuchni musi nieść ze sobą pewną presję. De Laurentiis przyznaje że da mu kilka wskazówek w kuchni, ale Farley to nie przeszkadza. Powiedział Ludzie „nie próbuje pokazać, że wie więcej ode mnie lub mnie uczy, naprawdę mi kibicuje”.

Kiedy gotuje De Laurentiis, mówi, że jednym z jego ulubionych dań jest lasagne z żeberkami.

Czy Shane Farley i Giada De Laurentiis kiedykolwiek się pobiorą?

Giada De Laurentiis i Shane Farley Instagram

Po pięciu latach spędzonych razem wielu zastanawia się, czy Giada De Laurentiis i Shane Farley kiedykolwiek zwiążą się. De Laurentiis ma podobno wyznała, że ​​nie wyklucza ponownego małżeństwa. Kiedy ją o to zapytano, najwyraźniej powiedziała: „Nigdy nie powiem nigdy”.

Krążą jednak plotki, że odrzuciła już jedną propozycję Farley. Pod koniec 2018 roku zaczęły krążyć raporty, że Farley faktycznie zadał pytanie, a De Laurentiis odmówił. Według ówczesnych źródeł , De Laurentiis chciała skupić się na swojej córce i jej karierze. Ani Farley, ani De Laurentiis nie potwierdzili, czy plotki są prawdziwe.

Tylko czas pokaże, czy w przyszłości dla tej pary będą weselne dzwony. Ale jesteśmy gotowi założyć się, że wielu jej fanów będzie zachwyconych, widząc, jak De Laurentiis znowu mówi „tak”. Już wyobrażamy sobie toskański ślub na zboczu wzgórza i dużo makaronu w menu.

Shane Farley i Giada De Laurentiis przeszli razem kwarantannę podczas pandemii koronawirusa

Giada De Laurentiis i córka przytulają się na kanapie Instagram

Rok 2020, z niekończącymi się ograniczeniami COVID-19 i nakazami pozostania w domu, był ważnym rokiem dla wielu par. Dla niektórych cały ten czas rozdzielił ich. Dla innych bliskość tylko wzmocniła związek. Według Giady De Laurentiis, ona i Shane Farley należą do tej drugiej kategorii.

Szef kuchni powiedział Ludzie w październiku 2020 r. ta kwartyna w jej domu w Kalifornii przez cały rok z Farley i jej córką Jade była zabawna i wzmocniła jej związek. De Laurentiis powiedziała, że ​​ona i Farley „spędzają razem każdą sekundę każdego dnia i cóż, nigdy mi się to nie zdarzyło, ponieważ zawsze podróżowałem i pracowałem”.

Para wciąż jednak znajduje sposoby, aby się wydostać. Ostatnio De Laurentiis i Farley zostali podobno zauważeni w sklepie spożywczym w Los Angeles (przez: Codzienna poczta ).

costco w produktach sklepowych

Najnowsze przedsięwzięcie Shane'a Farleya obejmuje produkcję ślubów dla telewizji

Chłopak Giady De Laurentiis, Shane Farley Frederick M. Brown/Getty Images

Chociaż Shane Farley i Giada De Laurentiis nie są zaręczeni… może jednak ma na głowie ślub. Jednym z ostatnich dodatków do CV Farley jest produkcja prawdziwych ślubów dla telewizji w programie o nazwie Najlepszy ślub w historii . Według strony internetowej zainteresowane pary mogą zapłacić, aby Farley i jego partner, kolega producent Alex Boylan, nagrali ich ślub na kamerę i wyprodukowali go w 30-minutowym programie telewizyjnym do wyemitowania. Amazon Prime Video . Warto zauważyć, że witryna sugeruje, że nie wszystkie pary, które poproszą o wycenę, zostaną wybrane do udziału w odcinku.

Nie jest jasne, co się tutaj dzieje. Podczas oglądania zwiastun filmu , Najlepszy ślub w historii wydaje się być reality show o tematyce ślubnej. Jednak strona sprawia wrażenie, jakby to był ślub wideografia usługa. Jeden z opłatą startową 35 000 $ (tak, naprawdę musisz zapłacić tyle, aby wziąć udział w programie). Może to po trosze jedno i drugie. Tylko czas pokaże, czy okaże się sukcesem.