Dlaczego Adam Richman Of Man V. Jedzenie zniknęło

Adam Richman Neilson Barnard/Getty Images

Krajobraz kulinarny bardzo się zmienił, gdy koniec XX wieku przeszedł w XXI wiek, a jednym z głównych powodów tej zmiany było pojawienie się słynnych szefów kuchni. Podczas gdy niezliczeni widzowie dostroili się, by oglądać takich kucharzy jak Gordon Ramsay i Emeril Lagasse sprawić, by w kuchni wydarzyła się magia, wciąż obserwowała profesjonalistę z latami nauki i jakimś niedorzecznym wrodzonym talentem robiącym coś, do czego większość ludzi mogłaby tylko sobie życzyć.


najlepszy sos z dzikich skrzydełek bawole

Nie tak z Adamem Richmanem. Widzowie dostroili się, aby zobaczyć go z innego powodu – wszyscy byliśmy prawie pewni, że gdyby wybrał nas, abyśmy pomogli mu w wyzwaniu kulinarnym, nie ma mowy, abyśmy go zawiedli. Był everymanem, tym, który z zapałem podejmował wyzwania. I to jest coś, co mogliśmy zrobić i zrobiliśmy. Według Wyzwania żywieniowe popularność Mężczyzna kontra jedzenie doprowadziło do tego, że restauracje na całym świecie stawiają czoła własnym wyzwaniom związanym z jedzeniem, a to imponująca spuścizna. Ale Richman odszedł, zrezygnował z serialu, ale kilka lat później został zastąpiony przez replaced nowy gospodarz .Więc co się stało z Richmanem i co robił odkąd zniknął?
Adam Richman wywołał poważne oburzenie w Internecie

Adam Richman Facebook

W 2014 roku wydawało się, że Adam Richman był na granicy udowodnienia, że ​​nie jest tylko kucykiem do jednej sztuczki. Wciąż jechał wysoko od Mężczyzna kontra jedzenie , a Travel Channel miał z nim kolejny program. Ale jego kariera została przełożona, poinformowano Opiekun , po tym, jak post na Instagramie poszło strasznie źle.

Po zakończeniu Mężczyzna kontra jedzenie Richman postanowił być zdrowszy. Opublikował swoje zdjęcie na Instagramie, zauważając, że będzie musiał zmienić garnitur, który kupił rok wcześniej. Dodał także hashtag „#inspiracja” i wtedy sprawy potoczyły się na boki.Komentatorzy natychmiast wezwali go do używania hashtagu, zauważając, że był on powszechnie używany do gloryfikowania niezdrowego i ekstremalnego utrata wagi — nie celebrować zdrowych celów.

Warto również zauważyć, że nie był to tylko przypadek przesadnego reagowania internetu, na co internet ma skłonność. Platformy mediów społecznościowych, w tym Instagram, Tumblr i Pinterest, kilka lat wcześniej zakazały używania #thinspiration, mówi Czas wraz z innymi hashtagami promującymi samookaleczanie i zaburzenia odżywiania. Grupy takie jak National Eating Disorder Association mówiły o tym, jak szkodliwy może być pomysł i obrazy, a Richman nie przyznał się do tego w swoim poście z zakazanym hashtagiem.Reakcja Adama Richmana na krytyków nie była idealna

Adam Richman Facebook

Bardzo szybko stało się jasne, że post Adama Richmana poruszył nerwy i nic dziwnego — według Krajowe Stowarzyszenie Anoreksji Nerwowej i Zaburzeń Powiązanych około 30 milionów ludzi w samych Stanach Zjednoczonych cierpi na zaburzenia odżywiania, a ktoś umiera na nie średnio co 62 minuty. Gdyby Richman właśnie przeprosił i usunął hashtag, sprawy mogły potoczyć się inaczej. Ale zrobił dokładne przeciwieństwo przeprosin.

Jego odpowiedzi dodały oliwy do i tak już gorącego ognia i zostały udokumentowane przez blogerkę o pozytywnym nastawieniu do ciała Działacz tłuszczowy . Były szokujące.

W odpowiedzi na jednego z komentatorów napisał: „... nie podchodź do mnie z dziecinnością, gdy hashtag rzuca cię w dreszcz publikowania komentarzy i „nigdy więcej cię nie obserwuję”. Poważnie — chwyć żyletkę i weź kąpiel. Wątpię, żeby ktoś za tobą tęsknił.

Nie był to też odosobniony komentarz. Innemu powiedział: „och, zjedz torbę gówna, głupku. Przeprosiny nie nadchodzą. A to był dopiero początek.

Przeprosiny Adama Richmana nie były zbyt przepraszające

Adam Richman Facebook

Według Washington Post Adam Richman kilkakrotnie próbował przeprosić za reakcję na komentarze pod jego postem, a pierwsze posty wcale nie były aż tak przepraszające. Jeden z (teraz usuniętych) tweetów brzmiał: „W prawdziwym życiu, jeśli mówisz rzeczy, których żałujesz w gniewie, uspokajasz się, przepraszasz i ruszasz dalej. Jeśli jesteś celebrytą w mediach społecznościowych — staje się blogiem”.

Ponownie tweetował i był nieco bardziej przepraszający, ale ostatecznie usunął też ten tweet. Dopiero gdy wydał oświadczenie, aby Dzień dobry Ameryko wyjaśnił, skąd pochodzi, mówiąc: „Od dawna zmagałem się z wizerunkiem swojego ciała i bardzo ciężko pracowałem, aby osiągnąć zdrową wagę. Niesamowicie przepraszam wszystkich, których skrzywdziłem.

Tygodnie później, Washington Post poinformował, że Richman nazwał ten incydent „pobudką”. W tym czasie prowadził program konkursowy NBC Bojownicy żywności , ale pomimo wielokrotnych ostrzeżeń jego publicysty, że wszelkie zadawane mu pytania dotyczą nowego programu, było jasne, że incydent na Instagramie przyćmi wszystko, co dzieje się w jego życiu zawodowym.

handlarz joe's wszystko przyprawa do bajgla

The Travel Channel wyciągnął nowy program Adama Richmana

Adam Richman Facebook

W tydzień po wybuchu Instagrama Adama Richmana, Washington Post potwierdził, że Travel Channel wycofał nowy program, który z nim zaplanowali. Nie podano żadnych dalszych szczegółów, a tego, jakie długoterminowe konsekwencje miałby jego wybuch, wisiały w powietrzu.

Nie chodziło tylko o naciśnięcie przycisku pauzy na czymś, co było w trakcie opracowywania — Mężczyzna znajduje jedzenie był gotowy do drogi. Został wycofany na kilka dni przed planowanym debiutem w lipcu 2014 r. i nie ujrzał światła dziennego, dopóki nie został wyemitowany w kwietniu 2015 r. Był drugi sezon, ale możesz nie zdawać sobie z tego sprawy — zmieniono jego nazwę Secret Eats z Adamem Richmanem jaki byłby jego ostatni sezon.

Mężczyzna znajduje jedzenie/sekretne jedzenie po prostu nie miał takiego uroku jak Mężczyzna kontra jedzenie , pomimo faktu, że jak Opiekun zwrócił uwagę, że to był prawie ten sam program bez wyzwania żywieniowe i obżarstwo. Zasadniczo był to Richman, który odwiedzał te same restauracje z utartych szlaków i jadł jedzenie. Z jakiegoś powodu ludzie po prostu nie wydawali się tym razem tak zachwyceni, mimo że Travel Channel wydał oświadczenie (przez Washington Post ) mówiąc, że „zaadresowali i przenieśli się od incydentu, który miał miejsce dwa lata temu”.

Adam Richman zdał sobie sprawę, że to zbiera żniwo

Adam Richman Bennett Raglin/Getty Images

autorski spektakl Adama Richmana, Mężczyzna kontra jedzenie , wrócił bez niego, zastępując go nowym gospodarzem Casey Webb . To rodzi pytanie, dlaczego w ogóle zrezygnował i dlaczego nie wrócił?

27 stycznia 2012 r. Richman potwierdził (poprzez a Facebook post), że „wyszedłem z gry na jedzenie i chociaż uwielbiam, jak to zjawisko przyjęło się na całym świecie, i uwielbiam słyszeć o twoich kulinarnych podbojach – że tak powiem, zawiesiłem mój konkurencyjny widelec”.

Dlaczego? Według Huffington Post , Richman zaczął się martwić o to, jakie żniwo na jego zdrowiu odbiło się na jego zdrowiu – i jego stylu życia. Oprócz tego, że rozwinął się bezdech senny, powiedział również, że ujrzenie siebie w lustrze sprawiło, że ponownie zastanowił się, co musi zrobić, aby wyzdrowieć.

I w oparciu o to, co powiedział Opiekun , odsunął się po części dlatego, że myślał, że serial po prostu dobiegł końca. Powiedział im: „...spektak z biegiem czasu słabnie. [...] Uważam, że jeśli czekasz, aż publiczność powie, że chcą zobaczyć coś nowego, czekałeś zbyt długo”.

Adam Richman był na boisku piłkarskim

Adam Richman Facebook

Jest jeszcze jeden ważny powód, dla którego Adam Richman wydawał się na jakiś czas zniknąć z powierzchni ziemi: nie spędzał czasu przed kamerą, spędzał go na boisku piłkarskim.

Richman — który zawsze był wielkim fanem Tottenhamu Hotspur — został po raz pierwszy poproszony o udział w Soccer Aid 2014. Mecz jest częścią działań prowadzonych przez Unicef ​​w celu złagodzenia cierpienia i trudności w Afryce, a Richman wystąpił na boisku w ramach „ Reszta światowej drużyny, która grała z zawodowymi angielskimi piłkarzami. Zgodnie z tym, co powiedział… Niezależny , po tym przybrał tonę na wadze Mężczyzna kontra jedzenie , ponieważ nie czuł się pod taką samą presją, jaka towarzyszyła utrzymaniu zdrowia w obliczu wyzwań związanych z jedzeniem. „Pomoc w piłce nożnej była jedną z największych rzeczy, które poprawiły mi formę” – powiedział Niezależny , a gdy szykował się do gry, również pozował nago dla Kosmopolityczna Wielka Brytania .

łamanie spaghetti na pół

Powiedział też Klub AV że jest też zajęty piłką nożną Little League, sponsorując od dwóch lat każdy zespół Park Slope Little League, a także dwie drużyny w Anglii. Jeden, Broadley FC, zwrócił jego uwagę, gdy młody kibic wyciągnął rękę i powiedział mu, że założyli drużynę ku czci przyjaciela, który przegrał walkę z białaczką, a Richman natychmiast został sponsorem.

Adam Richman w końcu wybrał się w podróż do Izraela

Adam Richman Facebook

Adam Richman również oderwał się od kulinarnego świata, aby wybrać się w podróż, która trwała od lat. W 1987 roku planował wraz z dziadkiem i innymi członkami rodziny odwiedzić Jerozolimę. Zamierzali udać się na bar micwę Richmana, ale ataki terrorystyczne, które miały miejsce zaledwie kilka miesięcy przed planowanym wyjazdem, oznaczały, że nie zdecydowali się na podróż. W 2019 roku w końcu wyjechał.

Udokumentował całą podróż, mówi Nosher i napisał na Instagramie szczególnie poruszający post o swojej wizycie w Ścianie Płaczu. Częściowo brzmiał on: „Czułem się związany z tradycjami przeszłości i duchem Ziemi Świętej — nie tylko dla Żydów, ale także dla chrześcijan i muzułmanów. Wziąłem jeden z modlitewników, które tam mieli, i modliłem się żarliwie i żarliwie [...] nie tylko za siebie, ale także za moją rodzinę — i wszystkich was wszystkich.

Adam Richman zajmuje się gotowaniem, nie tylko jedzeniem

Adam Richman Facebook

Większość fanów zna Adama Richmana jako gościa zajmującego się jedzeniem, ale od końca Mężczyzna kontra jedzenie pojawiał się na innych programach, napinając mięśnie kulinarne.

Pojawił się na Dzisiaj kilka razy; w 2018 roku zatrzymał się, aby odwiedzić Kathie Lee Gifford i Hoda Kotb i podzielił się przepisem mamy na Kurczak Marsala . Wyszedł także na arenę międzynarodową, demonstrując przepis na spódnica stek z chimichurri i zdrowo ze stekiem i sałatką ze szpinaku z serem pleśniowym.

On też był włączony Dzień dobry Ameryko , gdzie nadal popisuje się kilkoma zdrowymi nawykami żywieniowymi, które są tak dalekie od obżarstwa Mężczyzna kontra jedzenie jak możesz. Richman wprowadza zdrowe podejście do klasycznego jedzenia typu comfort, docierając do fanów, aby pokazać, że nie musisz rezygnować z tych gorących i obfitych posiłków, gdy jesz lepiej.

Adam Richman wstawia się za ofiarami na scenie

Adam Richman Facebook

Teatr w Londynie może być ostatnim miejscem, w którym spodziewałbyś się zobaczyć Adama Richmana, ale w rzeczywistości ma on dyplom z Yale Drama School i od końca Mężczyzna kontra jedzenie , wyszedł na scenę z ciężkimi rzeczami.

Richman był producentem kreatywnym wielokrotnie nagradzanej sztuki zatytułowanej Prześladowanie straszydła , która jest historią dziennikarskiego dążenia do zamordowania mężczyzny, który dokonał na nim napaści seksualnej, gdy był dzieckiem.

Wydaje się, że jest to najbardziej nieprawdopodobna droga dla gwiazdy Travel Channel, aby zejść, ale wyjaśnił: „Kiedy kręciłem Człowiek kontra Naród Żywności Zdałem sobie sprawę, że jestem tylko kolejnym gniewnym głosem z kontem na Twitterze i zdecydowałem, że mogę być głosem gniewu lub głosem zmian”. To doprowadziło go do partnerstwa z Narodową Siecią Kazirodztwa Zgwałcenia Nadużyć i został rzecznikiem tej organizacji. Richman powiedział, że widział okazję jako taką, w której mógłby pomóc „zainspirować nas do zmiany lub przyjść z pomocą, albo poprosić o pomoc i powiedzieć nam, żebyśmy robili lepiej”.

co zrobiła Martha Stewart?

Adam Richman został facetem od wina

Adam Richman Facebook

Zobacz, jak Adam Richman próbuje zjeść kupę jedzenia z talerza, który jest większy niż jego głowa, i możesz nie myśleć, że będzie przejmował się takimi rzeczami jak dobieranie wina, ale w 2015 roku nawiązał współpracę z Wina Alamos . Oboje zauważyli, że zamierzał tworzyć przepisy z myślą o ich winach, a także był częścią Odważ się parować konkurs , który poprosił klientów o wymyślenie idealnych par win. Richman wybrał zwycięzcę, a zwycięzca dostał wycieczkę do Nowego Jorku i kolację z gwiazdą telewizji.

Powiedział Klub AV że ze wszystkich możliwości, jakie dała mu jego kariera, najbardziej interesująca była dla niego szansa pracy z Alamosem. Nie był tylko w kuchni, wymyślając przepisy, a oni faktycznie wysłali go do Argentyny, aby zobaczyć, skąd pochodzą winogrona do ich wina, poznać ludzi, którzy tam pracowali i dowiedzieć się wszystkiego o kulturze stojącej za winami.

Jeden z najbardziej surrealistycznych momentów w jego życiu związał się z tą współpracą i według Richmana był to czas, kiedy „musiał zrezygnować z moich biletów na Super Bowl na moją całkowicie opłaconą podróż badawczą do argentyńskiego kraju winiarskiego”. To sprawiło, że zaczął się zastanawiać: „...kto to jest życie?”