Dlaczego zniknęła południowa kuchnia Carla Hall

Carla Hall uśmiecha się Daniel Zuchnik/Getty Images

W świecie pokazów kulinarnych Carla Hall jest jak żarówka w tym sensie, że kiedy jest włączona, oświetla pokój. Jednak nie ma wyłącznika jej zakaźnej energii. Podczas jej hostingu Żuć , nie tylko żuła tłuszcz z jedzenia; ożywiła publiczność tańcem (per Pickler i Ben ). Ale nawet ktoś tak fantazyjny jak Hall może popełnić błąd. Niestety, zrobiła kilka ogromnych, prowadząc swoją pierwszą restaurację, Carla Hall's Southern Kitchen, która po raz pierwszy otworzyła swoje drzwi na Brooklynie w 2016 roku i na stałe zamknęła te drzwi w następnym roku (poprzez Zjadacz ).


Na pierwszy rzut oka Southern Kitchen Carla Hall brzmiał jak przepis na doskonałość. Według strony internetowej restauracji obiecywał „wolno gotowane, szybko serwowane jedzenie, które cię przytula” i „staromodną południową dobroć”. Dumą tego miejsca był Hot Chicken w stylu Nashville. Ale kluczowym składnikiem była pozornie sama Hall. Była nie tylko prezenterką tanecznego talk-show, była Jackie wszystkich zawodów i mistrzynią jedzenia. Miała odpowiednie rzeczy, by wyróżniać się w świecie księgowości, dumnie prezentowała swoje rzeczy w modelarski świat (w Paryżu, nie mniej!), a nawet wstrząsnęła światami ludzi sprzedając kanapki w biznesie, który zbudowała od zera, za NPR .Występy Halla na Najlepszy szef kuchni pokazała, że ​​jest wybitnym talentem i ma książki kucharskie do doładowania. I spójrzmy prawdzie w oczy: jest sławna. Jednak gdy Hall odkrył na własnej skórze, sława może być przeszkodą.
dr. smak pieprzu

Sala ognia Carli

Kolorowa Carla Hall uśmiechnięta Earl Gibson Iii/Getty Images

Zastanawiając się nad upadkiem swojego zakładu, Hall powiedziała w 2017 roku: „To, jak sfinansowaliśmy restaurację, jest naprawdę tym, co ostatecznie doprowadziło do naszego upadku”. Crowdsourcingowała przedsięwzięcie poprzez Kickstarter , co pozostawiło nieprzyjemny smak w ustach wielu ludzi. Ludzie znali ją jako odnoszącą sukcesy celebrytę, ale nie wiedzieli, ile czasu i pieniędzy trzeba zainwestować w restaurację. „Więc wszyscy ci ludzie pytali nas w zasadzie: „Co się dzieje? Kradniesz nam pieniądze?” — ​​wspominał Hall.

czy filtry do wody są tego warte?

Hall była również sparaliżowana kontraktem ABC, który nakładał ograniczenia na autopromocję. Oznaczało to, że nie wspominała o swojej restauracji w telewizji lub mediach społecznościowych tak często, jak mogłaby i najwyraźniej musiała. Dodatkowo, ponieważ była tak dobrze znana, jej zespół restauracyjny kładł nacisk na możliwości ekspansji, zamiast dbać o to, aby pierwsza restauracja była wystarczająco silna, aby prosperować.Niestety nie brakowało niepowodzeń. Pożar elektryczny w połączeniu z innymi problemami spowodował, że południowa kuchnia Carla Hall nie działała na miesiąc, per Zjadacz . Następnie dyrektor generalny wyskoczył ze statku, który szybko zaczął tonąć. „Od tego momentu wszystko zaczęło się pogarszać” – powiedział Hall. Otrzymała surową lekcję znaczenia doświadczenia, zdając sobie sprawę, że nawet zapalona tancerka nie może tak po prostu wejść do świata restauracji i go podbić. Ale uznała również porażkę za krok w kierunku sukcesu, deklarując: „Nie wykluczaj mnie jeszcze. Nauczyłem się kilku lekcji i lepiej uwierz, że nie popełnię dwa razy tych samych błędów.
Kategorie jak Zabawa jeść