Dlaczego wszyscy zawsze myślą, że Giada De Laurentiis i Bobby Flay się spotykają

Giada De Laurentiis i Bobby Flay uśmiechają się Robin Marchant/Getty Images

Aby być absolutnie, bardzo jasnym: Giada De Laurentiis i producent telewizyjny Shane Farley nadal są silne, o ile nam wiadomo. Robią urocze rodzinne zdjęcia razem z córką De Laurentiisa i publikują je dalej Instagram abyśmy wszyscy mogli gapić się na pyszne jedzenie, które jedzą. Ale nawet gdyby nie byli razem, nie oznaczałoby to, że De Laurentiis i Bobby Flay byliby.


Tylko dlatego, że istnieje Reddit wątek poświęcony plotkowaniu o tym, czy dwaj sławni szefowie kuchni są ze sobą potajemnie (i czy kiedyś się rozwodzili, aby być ze sobą) nie oznacza, że By Laurentiis i Łupić muszę poćwiczyć. I to, że ostatnio spędzili razem miesiąc w Rzymie i Toskanii, podczas których Flay poznała matkę De Laurentiisa, a dwójka smakoszy jeździła po pagórkowatym krajobrazie Toskanii, zwiedzając lokalne farmy i pijąc wino, nie oznacza, że ​​są związani. (Jeśli nie widziałeś Bobby i Giada we Włoszech jeszcze, proszę.) I podczas gdy De Laurentiis powiedział: Ludzie że Bobby jest „jednym z tych facetów, do których możesz zadzwonić, a on cię z tego wyciągnie. Jest wyjątkowy pod tym względem”, niekoniecznie oznacza, że ​​jest bezwzględna.Brak związku Giady De Laurentiis i Bobby Flay

Giada De Laurentiis i Bobby Flay pozują Neilson Barnard/Getty Images

Giada De Laurentiis i Bobby Flay znają się od czasu, gdy spotkali się na targach żywności w 2004 roku w Filadelfii (przez Ludzie), co dało im wystarczająco dużo czasu na uświadomienie sobie, że są przeznaczone do tego. Nie doszli jednak do tego wniosku. W 2015 r. kolumny plotkarskie szeptały, że podczas romantycznej randki „wyrzeźbili swoje inicjały w sekretnym miejscu” w Emilio's Ballato w Nowym Jorku. Przedstawiciel De Laurentiisa szybko zdementował pogłoski, aby JEST! , i pomimo Ściągawki Wysiłek z 2019 r., aby przeczytać „zabawne przekomarzanie się” między De Laurentiis i Flay na Instagramie, prawdopodobnie było dokładnie tym, na co wyglądało: dwóch przyjaciół bawiących się.
Być może powód, dla którego wszyscy zawsze myślą, że De Laurentiis i Flay się spotykają, nie ma z nimi nic wspólnego. Jak powiedział kiedyś De Laurentiis Andy'emu Cohenowi Oglądaj, co się dzieje na żywo „Jesteśmy bardzo dobrymi przyjaciółmi. Pracowaliśmy razem przez wiele lat, ale nie sądzę, żeby to się kiedykolwiek wydarzyło, bo jestem mądrzejszy” (poprzez Tygodnik amerykański ). Może to, że ciągle szepczemy o „Giadzie i Bobbym” ma z nami wszystko: chcemy, żeby ich związek zaistniał. Pomyśl tylko o tym, jakie jedzenie do lizania palców zrobiliby razem.