Dlaczego wszyscy mówią o nowym smaku coli

Logo Coca-Cola Coke jako znak Obrazy Chesnot/Getty

Czy kochasz czy nienawidzę nowych produktów Coca-Coli większość ludzi ma na ich temat zdanie. Najnowsza wersja Coca-Coli została jednak przez wielu ciepło przyjęta dzięki letniemu smakowi — truskawkowemu. Przypuszczalibyśmy również, że zdrowa dawka „strachu przed pominięciem” również wzmocniła reakcję. To dlatego, że do niedawna Coca-Cola Strawberry była limitowana w Japonii. W rzeczywistości można go uzyskać tylko zamawiając go online w OMG Japan, a firma wyśle ​​go do twojego kraju, chociaż w momencie pisania tego tekstu nie były one w stanie wysłać do USA (za pośrednictwem OMG Japonia ).


Na szczęście cała ta zazdrość o nowe wydanie może zniknąć, ponieważ nowy smak Coca-Coli jest już dostępny w Stanach Zjednoczonych – nie jest wymagana międzynarodowa wysyłka. Nie spodziewaj się jednak, że zobaczysz ten napój w lokalnym sklepie lub sklepie spożywczym. Jest dostępny tylko w FYE, sklepie z rozrywką, który od czasu do czasu oferuje międzynarodowe napoje lub napoje specjalne (przez Pyszne ).Co musisz wiedzieć o Coca-Cola Truskawka

Ręka trzymająca butelkę Coca-Cola Strawberry Instagram

Podobnie jak większość innych smaków Coca-Coli, takich jak stosunkowo nowa Coca-Cola Cherry Vanilla, napój ten jest ulubionym napojem, który tak dobrze znasz, ale tym razem ma zastrzyk smaku truskawkowego. Ludzie uwielbiają owocowy kopniak podczas upalnych letnich dni. Nie wspominając o tym, że jest to ciekawa odmiana popularnego miksera do wszelkich napojów wzbogaconych, które możesz planować.
Opis na butelce naprawdę mówi wszystko: „Nowość z Japonii, truskawka Coca-Coli jest wszystkim, czego chcesz. Znajomy smak coli ze słodkim aromatem truskawki jest niesamowicie orzeźwiający”.

Sama butelka również przeszła metamorfozę. Klasyczne logo Coca-Coli wciąż tam jest, ale pojemnik jest całkowicie miękki róż z drobinkami czerwieni. Zobaczysz też kilka truskawek i kilka musujących bąbelków. Z pewnością wyróżnia się spośród wszystkich innych produktów Coca-Coli.Aby spróbować tego nowego napoju, Pyszne zauważa, że ​​musisz go zamówić w FYE, a butelka o pojemności 16,9 uncji kosztuje około 5,99 USD. To droga woda sodowa, ale zdecydowanie warta spróbowania. Jest na tyle popularny, że być może będziesz musiał nawet poczekać, aż firma otrzyma kolejną przesyłkę, więc jeśli zobaczysz ją w Internecie, złap ją JAK NAJSZYBCIEJ.