Dlaczego wszyscy mówią o nowym smaku Red Bulla

Miska Red Bull z różnymi smakami Red Bulla w środku Michael Kovac/Getty Images

czerwony Byk to jedna z największych i najpopularniejszych marek napojów energetycznych, a jednym z powodów, dla których tak wielu ludzi ją uwielbia, jest to, że zawsze są nowe smaki do spróbowania. Jeśli nie jesteś purystą Red Bulla i pijesz tylko oryginalną wersję napoju energetycznego, prawdopodobnie już wiesz o sezonowych limitowanych edycjach smaków, które wprowadza na rynek firma produkująca napoje. W kwietniu ubiegłego roku Red Bull zaprezentował letnią edycję Red Bulla. Arbuz był smakiem sezonu i Dźwiękowy nawet zrobił slushie Watermelon Red Bull (przez Delikatny ).


Chociaż nie mamy oficjalnie pojawił się jeszcze jesienią, Red Bull już ogłosił swój smak na zimową edycję. Jednak zanim pojawił się najnowszy smak napoju energetycznego, został on udostępniony w zajawce Reddit . Ktoś z samej firmy faktycznie opublikował zdjęcie przedstawiające nadchodzący smak dwa miesiące temu w lipcu i powiedział, że powinno się ono pojawić w ciągu trzech miesięcy. Na szczęście dla fanów Red Bulla były dość dokładne.Smak zimowej edycji to Arctic Berry

błękitne puszki nowego Arctic Berry Red Bull Instagram

Klienci, którzy odpowiedzieli na post, wydawali się podekscytowani, że mogą go wypróbować, ale podzielili się także swoimi ulubionymi smakami i mieli nadzieję na ponowne wydania takich jak Plum Twist. Jednak ujawniono, że oficjalna nazwa zimowego smaku to Arctic Berry, a inna karta na zdjęciu również wyjaśniała, że ​​napój o ograniczonym czasie smakowałby jak maliny.
Użytkownik Instagrama Polowanie na cukierki zamieścili na swoim koncie zdjęcie nowych puszek Arctic Berry Red Bull w niedzielę, 13 września. Wraz ze zdjęciem jasnoniebieskiej puszki CandyHunting ogłosiło również, że smak jest już dostępny w wybranych sklepach w całym kraju. „Do tej pory zauważono go w Circle K, Kwik Trip i Fred Meyer. Krąży kilka zdjęć, które sugerują, że napój jest wyłącznie dla Circle K, jednak znalazłem grafikę przedstawioną na stronie internetowej sklepu należącego do Kroger i została zauważona gdzie indziej ”- powiedział post (za pośrednictwem Delikatny ). Więc po prostu miej oczy szeroko otwarte na niebieskie puszki i podnieś jedną, aby spróbować, gdy je zobaczysz.
Kategorie Telewizja Komiksy jak