Dlaczego Internet jest zdenerwowany mrożoną lemoniadą truskawkową Chick-Fil-A?

Chik-fil-A mrożona lemoniada truskawkowa Facebook

Co zaczęło się jako prosty film z przepisem udostępniony w mediach społecznościowych przez a Laska-fil-A pracownik zamienił się w kontrowersyjny klip, który zrodził rozczarowanych fanów sieci fast food. Antonella Nonone, pracownica Chick-fil-A, niedawno nagrała i podzieliła się prostymi krokami, jak zrobić mrożoną truskawkową lemoniadę sieci na swoim osobistym kanale TikTok. W odpowiedzi komentatorzy nazywają napój „całkowitym zdzierstwem” (via W wiedzy ).


„Więc przez kilka lat pracowałem dla Chick-fil-A i tego nauczyłem się kilka tygodni temu” – stwierdza Nonone na początku klipu. Kontynuuje wyjaśnianie procesu stojącego za mleczną lemoniadą truskawkową Chick-fil-A, zaczynając od „dwóch pompek truskawki”. Nikt następnie nie napełnia plastikowego kubka na wynos zwykłą lemoniadą do czerwonej linii przed przejściem do shakera. „Będzie wyglądać super jasnoróżowo. Zdejmij pokrywkę, wlej trochę naszego pysznego lodu i gotowe. Masz naszą lemoniadę truskawkową — powiedział Nonone.„Pyszny lód” jest częścią tego, co skłania wielbicieli Chick-fil-A do ataku. Z 2,6 milionami wyświetleń i wspinaczką, klip Nonone pokazuje, że napój zawiera około 70 procent lodu. „To dosłownie 2-3 łyki. Napad na autostradę” – powiedział jeden z komentatorów. Inni jednak przypisują ten ciężki napój do stylu świata – zauważając, że wiele fast foodów stosuje podobną taktykę.
Zrób własną matową lemoniadę truskawkową

plasterki truskawek i cytryny

Mrożona lemoniada truskawkowa Chick-fil-A dołączyła do menu sieci fast foodów jako sezonowa odmiana ich charakterystycznej lemoniady ręcznie robionej. Wraz z wydaniem napoju w 2017 r., starszy dyrektor ds. Rozwoju menu Amanda Norris powiedziała (przez: QSR ), „Nasi klienci bardzo lubią naszą linię napojów Frosted i chcemy nadać im dodatkowy smak tej wiosny, w szczycie sezonu truskawkowego”.

Codziennie świeże połączenie prawdziwego soku z cytryny, czystego cukru trzcinowego, przecieru truskawkowego i wody okazało się zwycięską kombinacją – napój powraca na kolejne święto truskawek. Być może jest to jeden z powodów, dla których wideo Nonone wydaje się być ostatecznym rozczarowaniem.Wielu widzów klipu było przerażonych, widząc, co dostają za tę cenę. Chick-fil-A pobiera więcej niż 3 USD za tę ciepłą pogodę (przez Wieśniak! Zabawa ).

Rozczarowani pijący mogą chcieć ukłonić się w stronę Skopiuj mnie to i wypróbuj w domu zrobienie matowej lemoniady truskawkowej. Riff przepisu wymaga trzech mrożonych truskawek, 2 łyżek mrożonego koncentratu lemoniady, 2/3 szklanki pełnego mleka i 1 szklanki lodów truskawkowych — trzymaj lód.