Dlaczego nowy posiłek Travisa Scotta McDonald's sprawia, że ​​niektórzy franczyzobiorcy są niezadowoleni?

Występ Travisa Scotta McDonald's

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co sprawiło, że Travis Scott jest tak odnoszącym sukcesy artystą hip-hopowym? Jak stał się tak duży, że mógł przyciągnąć 12,3 miliona ludzi na wirtualny koncert w grze wideo dla wielu graczy Fortnite (przez TechCrunch )? Czy to mogło być specjalne zamówienie? McDonald's posiłek, który uwielbiał, gdy dorastał w Houston? Chociaż to może nie była to ostatnia część, teraz możesz zapoznać się z posiłkiem od Mickey D's, który zawsze zamawia.


McDonald's jest już największym graczem w grze typu fast-food (przez QSR ), ale marka ma nadzieję, że część sukcesu Scotta i atrakcyjność Gen-Z odbije się na Złotych Łukach (poprzez Zjadacz ). I masz szansę samemu zdecydować, jak naprawdę inspirujący jest ulubiony posiłek Scotta. W ramach specjalnej promocji ze Scottem, McDonald's serwuje Cactus Jack przez miesiąc, począwszy od wtorku 8 września. Cactus Jack, nazwany na cześć pseudonimu Scotta i wytwórni płytowej, jest bardzo specyficznym posiłkiem złożonym.„Każdy ma ulubiony posiłek McDonald's, bez względu na to, kim jesteś”, powiedział dyrektor ds. Marketingu McDonald's w USA, Morgan Flatley. komunikat prasowy . „Po raz pierwszy od prawie 30 lat wprowadziliśmy nazwę supergwiazdy do naszego menu — cieszymy się, że w przyszłym tygodniu możemy wprowadzić Travis Scott Meal do pobliskiego McDonald's”.
Co w ogóle jest w kombinowanym posiłku Cactus Jack?

Co to jest posiłek Cactus Jack Travisa Scotta?

Travis Scott McDonald Świergot

Jeśli zamówisz kombinację Cactus Jack, otrzymasz: a Ćwierćfunciak z serem, boczkiem i sałatą; średnie frytki z sosem barbecue; i Sprite — wszystko za 6 USD (choć pamiętaj, że ceny mogą się różnić). „Travis jest prawdziwym fanem McDonalda, ponieważ dorastał, odwiedzając nasze restauracje w Houston, nie wspominając o jednym z największych aktów muzycznych i ikonach kultury na świecie” – powiedział Flatley. Ze swojej strony Scott powiedział, że jest podekscytowany współpracą z McDonald's w celu wspierania organizacji charytatywnych poprzez sprzedaż jego posiłku, ale szczegóły dotyczące tego, kto otrzymuje darowizny, nie zostały jeszcze ujawnione.„Nie mógłbym być bardziej podekscytowany ożywieniem współpracy Cactus Jack x McDonald's” – powiedział Travis Scott. „Łączymy dwa kultowe światy. Włączenie elementu charytatywnego było dla mnie kluczowe i nie mogę się doczekać, aż ludzie zobaczą, co mamy w zanadrzu”.

Przed Scottem żadna celebryta nie miała swojego nazwiska na posiłku McDonalda od czasu burgera McJordana Michaela Jordana w 1992 roku. Ten posiłek był kolejną wariacją na temat Quarter Pounder. Najwyraźniej His Airness polubił również swojego burgera z bekonem, bez ketchupu i dodał specjalny sos barbecue (przez Piłka jest życiem ).Współpraca McDonald's z Travisem Scottem nie pasuje do niektórych właścicieli

McDonald

Ale jako artysta muzyczny, Scott okazuje się być bardziej kontrowersyjnym wyborem, jeśli chodzi o utrzymanie przyjaznego rodzinie wizerunku McDonald's. Ankieta przeprowadzona wśród franczyzobiorców wykazała, że ​​dwie trzecie sprzeciwiało się partnerstwu z Travisem Scottem z powodu jego wyraźnych tekstów (via Restauracja Biznes ), w tym odniesienia do zażywania narkotyków i seksu (poprzez: Geniusz ). Ale McDonald's ma wyraźną nadzieję, że młodość Scotta – i jego zdolność do sprzedawania prawie wszystkiego – opłaci się. „Od jego niemożliwej do zdobycia linii sneakersów Nike, przez kolaborację płatków z General Mills, która wyprzedała się w 30 sekund, po bijące rekordy wirtualne koncerty w Fortnite, Travis Scott jest definicją wielkiej kultury” – powiedział Flatley. (przez Złożony ). „Będzie rezonować i wzbudzać podekscytowanie wśród naszych młodych, wielokulturowych klientów i ma kilka niespodzianek, które zachwycą naszą załogę i zapewnią, że będą częścią podekscytowania”.

Te „niespodzianki” to między innymi mundury dla personelu McDonald's zaprojektowane przez samego Scotta. Warto być na bieżąco, aby zobaczyć, które organizacje charytatywne skorzystają na partnerstwie McDonald's-Travis Scott. McDonald's niedawno przekazał 1 milion dolarów Narodowej Lidze Miejskiej i NAACP po tym, jak zabicie George'a Floyda przez policję przyniosło wezwania do reformy sprawiedliwości rasowej (poprzez Pyszne ).

Czy będą przyszłe kolaboracje McDonald's?

Keith Urban youtube

Ponadto partnerstwo Travisa Scotta i McDonald's może nie być ostatnim duetem, o którym marzył gigant fast foodów. „Travis jest pierwszym w grupie wielkich osobistości, które mają oddźwięk w różnych segmentach i są prawdziwymi fanami naszej żywności i naszej marki” – zauważył Flatley. „Nie możemy się doczekać, kiedy podzielimy się resztą składu... w odpowiednim czasie”.

Możliwe jednak, że w lutym sugerowali współpracę z celebrytami, ponieważ ich reklama Super Bowl zawierała ulubione zamówienia celebrytów, takich jak Keith Urban i Millie Bobby Brown, postacie fikcyjne, takie jak Big Bad Wolf i Hamburglar oraz Super Bowl. uczestnicy tacy jak Patrick Mahomes, który zawierał dużo ketchupu (przez youtube ).
Kategorie restauracje Zabawa jak