Dlaczego Noel Fielding nie pojawi się w nadchodzącym wydaniu celebrytów Great British Baking Show

Zbliżenie na uśmiechniętego Noela Fieldinga Jeff Spicer/Getty Images

Gdyby Wielka Brytyjska Bake Off - albo Świetny brytyjski pokaz pieczenia jak wiadomo w całych Stanach Zjednoczonych — całkowicie przejął twoje życie, nie obwiniamy cię. Prawdę mówiąc, prawdopodobnie wiesz co nieco, jeśli chodzi o przygotowanie czegoś smacznego w kuchni. Do licha, jesteśmy prawie pewni, że użyłeś nawet słynnego wyrażenia: „Na znakach… przygotuj się… upiecz!”. Nie można zaprzeczyć, że program od czasu debiutu w 2010 roku radził sobie znakomicie i urzekł zarówno szefów kuchni, kucharzy, jak i amatorów (poprzez IMDb ).


Imponujący skład celebrytów i uczestników, tona mąki i kultowi gospodarze, nie można zaprzeczyć, że program pieczenia stworzył idealny przepis, aby widzowie natychmiast się uzależnili. Nie wspominając o tym, że obserwowanie, jak koronowani zwycięzcy tego dramatu o wypieku w rzeczywistości robią kwitnące kariery w branży cukierniczej, jest bardzo satysfakcjonujące. Niestety, jak widzieliśmy wcześniej, zdarza się, że jeden kawałek przepisu musi zostać wymieniony — w tym przypadku jest to Noel Fielding .Dlaczego Noel Fielding zniknie z serialu

Noel Fielding Facebook

Niewątpliwie rozpoznawalne nazwisko na brytyjskiej scenie komediowej, Fielding był mile widziany na Świetny brytyjski pokaz pieczenia z półotwartymi ramionami, gdy pokaz przeniósł się do nowej sieci (via Codzienna poczta ). Sceptycy nie byli pewni, jak dobrze ten dziwaczny komik poradzi sobie jako gospodarz ulubionego programu pieczenia. Na szczęście dla nas i dla swojej kariery, Fielding otrzymał fenomenalne recenzje, które przypisywały dużą część sukcesu serialu jego przezabawnym komediowym wybrykom. Niezależny . Niestety czasami nie można mieć ciastka i go zjeść.
Delikatny informuje, że Fielding nie wejdzie do namiotu i nie weźmie udziału w długo oczekiwanej obsadzie gwiazdorskiej Wielka Brytyjska Bake Off wydanie celebrytów, które przynosi korzyści Stand Up to Cancer. Tak jak Fielding przegapił świąteczny program specjalny z powodu narodzin jego drugiej córki, Iggy, będzie miał trochę więcej czasu na spędzenie z najnowszym nabytkiem swojej rodziny (poprzez Cyfrowy Szpieg ) . Możesz się teraz zrelaksować, miejmy nadzieję, że Twój ulubiony gospodarz wkrótce wróci!

po co została stworzona rosa górska?