Dlaczego niektórzy fani Chick-Fil-A są niezadowoleni z powracającego koktajlu mlecznego z brzoskwini?

Pisklę-Fil-A znak

Nadejście lata może oznaczać tylko jedno: restauracje w całym kraju wprowadzają swoje sezonowe oferty, a nowe i powracające pozycje w menu Chick-fil-A zwykle nie zawodzą. Brzoskwiniowy koktajl mleczny marki zajmuje wysokie miejsce w menu sezonowym, zawiera mrożony deser ręcznie wirowany z brzoskwiniami i zwieńczony bitą śmietaną i wiśniami (przez Laska-fil-A ). Według To południowa rzecz , Chick-fil-A zazwyczaj wprowadza ten przysmak pod koniec maja lub na początku czerwca.


Pomimo podekscytowania związanego z ogłoszoną datą przybycia na 2021 r. brzoskwiniowego koktajlu mlecznego Chick-fil-A, niektórzy fani znaleźli mniej do świętowania. Koniec Reddit klienci podzielali mieszane uczucia na temat wkrótce powracającego napoju. Fani zakwestionowali proporcje koktajlu, wtrącając się w komentarzach typu: „Ten rozmiar miseczki jest teraz mylący” i „Uwielbiam koktajle mleczne Chick-fil-A! A ich koktajl brzoskwiniowy to zawsze fantastyczna uczta. Ale muszą stracić rozum, jeśli myślą, że płacę od 4 do 5 dolarów za mały koktajl mleczny.Koktajl mleczny Chick-fil-A, który podzielił fanów

Brzoskwiniowy koktajl mleczny ze świeżymi brzoskwiniami

Podczas gdy rozmiar kubka i metka z ceną mogą zniechęcić niektórych do kupowania tego shake'a, Chick-fil-A uderzył w złoto ze smakiem brzoskwini i powinien zwrócić szczególną uwagę każdego, kto chce ochłodzić się smakołykiem na gorącą pogodę . Według Uniwersytet Łyżka , koktajl brzoskwiniowy plasuje się jako najlepszy koktajl mleczny, jaki oferuje marka, a recenzenci (dzięki uwzględnieniu prawdziwych kawałków brzoskwini) porównują napój do popijania dekadenckiego ciasta brzoskwiniowego. Smaki również płynnie łączą się, tworząc napój, który nigdy nie jest przytłaczający.
Jeśli szukałeś nowych sposobów na ochłodę – lub czegoś innego niż klasyczny koktajl waniliowy do popijania w najgorętsze miesiące – spróbuj włączyć ten sezonowy Napój mleczny w swoje plany na odrobinę ulgi. Tak długo, jak spodziewasz się zapłacić nieco więcej za ten smakołyk, Chick-fil-A nie sprawi, że będziesz rozczarowany swoją interpretacją letniego ciasta w postaci mrożonego deseru.