Dlaczego niektórzy fani Food Network uważają, że Beat Bobby Flay jest sfałszowany?

Bobby Flay z bliska

Sławny kucharz Bobby Flay najwyraźniej uwielbia to, czym zarabia na życie. Na jego stronie internetowej szef kuchni podkreśla swoją miłość do jedzenia i wszystkiego, co z nim związane. „Przede wszystkim najwygodniejszym miejscem dla mnie jest moja kuchnia — w mojej restauracji lub w domu” – napisał. „Fartuch, który zakładam, jest nieuchronnie poplamiony resztkami moich dzieł — zarówno tych dobrych, jak i prac w toku”.


Tego rodzaju pasja rzadko pozostaje niezauważona i jest to zdecydowanie prawdziwe w przypadku Flay. Zbudował dla siebie godne pozazdroszczenia imperium i występował w niezliczonych programach telewizyjnych, pisał książki kucharskie, budował restauracje od podstaw i nie tylko. Jeden z najpopularniejszych programów Flay nosi tytuł ' Pokonaj Bobby'ego Flay'a ”, zabawny konkurs na Sieć spożywcza która zaprasza utalentowanych kucharzy do wzięcia udziału w wyzwaniu przeciwko samemu Chef Flay.Według kawałka autorstwa Ściągawka , wygranie „Beat Bobby Flay” jest trudnym zadaniem, ponieważ Flay ma za sobą wieloletnie doświadczenie zawodowe w zawodach. Jednak w obronie Flaya daje swoim konkurentom możliwość wyboru dania, które będą przyrządzać podczas walki z nim. Przez większość czasu ci, którzy wygrali, wybierali posiłek, który ich zdaniem Flay nie jest zbyt pewny, jeśli chodzi o ich prawidłowe wykonanie. Niestety nie ma wielu takich opcji i uczestnicy muszą się mocno zastanowić.
Fani uważają, że coś jest nie tak z „Beat Bobby Flay”

Bobby Flay ubrany w czarny garnitur Aaron Davidson/Getty Images

Niektórzy widzowie, którzy oglądają „Beat Bobby Flay”, uważają, że jest on w jakiejś formie sfałszowany. Łał. Na przykład rekompensator opublikował wątek, prosząc innych fanów o komentowanie swoich przemyśleń na temat serialu, zwłaszcza ich teorii, że rzeczy nie są tak prawdziwe, jak się wydaje. Oryginalny plakat wątku był w zasadzie niezadowolony z faktu, że Flay tak często wygrywa w programie.

Jeden z komentatorów odpowiedział, że nie są w stanie pojąć faktu, że Flay otrzymuje pochwały i uznanie, nawet jeśli używa gotowych składników, aby coś zrobić. „Zabija mnie, kiedy używa gotowych składników, a sędziowie narzekają na to, jak dobre są te gotowe składniki, gdy wymagający szefowie kuchni zabijają się, aby przygotować przepisy całkowicie od podstaw” – lamentowali. Jezu.najlepiej potrząśnij w sonic

Jednak, jak na Ściągawka , Łupić nie zawsze kończy się koronacją zwycięzcy. Jeśli szukasz konkretów, triumfuje nad konkurencją w 66% przypadków. Ponownie kluczem jest wybór odpowiedniego dania do przygotowania. Na przykład były uczestnik programu, Tim Freeman, wybrał Pad Thai jako swoje danie i to się dla niego dobrze sprawdziło. To była moja największa siła i jego największa słabość – ujawnił.