Dlaczego prawdopodobnie nie będziesz miał szansy wypróbować nowych kostek sernikowych Oreo

Wietrzenie Instagram

Tak, proszę, i wystarczy. Kostki sernika Oreo wyglądają, jakby były kolejną najlepszą rzeczą od czasu krojonego chleba. Lub, jeśli wolisz bardziej aktualną analogię, od nowego ciasta lawowego Chick-fil-A lub nadchodzące Key Lime Pie M&M's . Tak, są zamrożone, zgodnie z opakowaniem, ale to gwarantuje, że wytrzymają dłużej (przez Instagram ). Nie jesteśmy tymi, którzy zazwyczaj ryzykują hiperbolami, ale możesz znaleźć przyzwoitą Wietrzenie sernik w każdej szanowanej amerykańskiej restauracji. Z drugiej strony serniki Oreo to niewątpliwie geniusz na poziomie Einsteina.


Tak jak Statek-matka Zwraca uwagę, że zamrażanie, rozmrażanie i ponowne zamrażanie całych serników to złożony i uciążliwy proces, którego nikt nie podejmuje z radością. Wyobraź sobie, że zamiast rozmrażać całe ciasto, możesz rozmrozić dokładnie taką ilość deseru, jakiej pragniesz — co do kęsa. Wyobraź sobie, a następnie wyobraź sobie. Ponieważ są szanse, że nowe kostki sernika Oreo nie będą dostępne do spożycia w najbliższej przyszłości.Gdzie można dostać nowe kostki sernika Oreo

Co Oreo Instagram

Jak dotąd nasze działania w mediach społecznościowych odkryły dwa miejsca na świecie, w których dostępny jest ten nowy, oparty na filadelfijskim serniku przysmak Oreo. Pod koniec października 2020 r. kostki sernika Oreo pojawiły się na stronie Instagrama filipińskiego sprzedawcy żywności, Twoje codzienne nawyki . Mniej więcej w tym samym czasie właściciel konta na Instagramie, @pigboss, zrobił zdjęcie kwadratów po znalezieniu ich w południowokoreańskim sklepie E-Mart Traders (za pośrednictwem Pyszne ).
Jeśli masz szczęście położyć ręce na torbie tych niewątpliwie nie z tego świata przysmaków, mamy również kilka wskazówek od profesjonalistów. Z siedzibą na Filipinach Sklep internetowy KDesserts poinformowała klientów za pośrednictwem Facebooka, że ​​kostki sernika oreo można przechowywać w zamrażarce do dwóch miesięcy. Po całkowitym rozmrożeniu trzymaj je w lodówce w temperaturze 40 Fahrenheita. A na wypadek, gdybyś potrzebował dodatkowego potwierdzenia, że ​​kostki są odpowiedzią na wszystkie twoje modlitwy, KDesserts ostrzegł swoich klientów, że „z powodu dużego popytu wymagana jest pełna płatność, aby zarezerwować”.