Dlaczego warto dwa razy pomyśleć o zakupie chipsów Clancy's w Aldi

Wyświetlacz Clancy Instagram

Dla tych, którzy mogą nie być zaznajomieni, Aldi to niemiecka sieć sklepów spożywczych, która podbiła serca kupujących. Insider biznesowy wspomina o „ogromnym kultowym naśladowaniu” sieci i chwali ją za niskie ceny i sprawną kasę. Między innymi, Południowe życie pochwalił nawet politykę Aldi „przynieś własną torbę” i 25-centowy wynajem wózków sklepowych, ponieważ utrzymują one niskie ceny (i odzyskujesz swoją ćwierć, gdy zwracasz wózek). Jeśli robisz zakupy spożywcze i mieszkasz we wschodniej części Stanów Zjednoczonych, w Kalifornii lub Arizonie (przez Złomowanie Bohatera ), być może już wiesz o wielu dziwacznych zaletach Aldi.


Przeczytać uważnie Strona internetowa Aldi , a znajdziesz chipsy ziemniaczane Clancy's, markę ekskluzywną dla Aldi. W ślepym teście smaku, Smak domu o nazwie Clancy's „najlepszy ogólny chips ziemniaczany”, mówiąc, że ma dobry smak smażonych ziemniaków i nie jest za dużo soli. W prawdziwym stylu Aldi cena jest odpowiednia dla linii chipsów przekąskowych Clancy's. Na przykład chipsy tortilla Clancy's o smaku sera nacho kosztowały w 2019 roku tylko 89 centów za 11-uncjową torebkę. Kiplinger .Chipsy ziemniaczane Clancy's w Aldi otrzymały złe recenzje?

Torba Clancy Aldi

Pomijając opinię panelu ekspertów przy Smak domu , okazuje się, że chipsy ziemniaczane Clancy's od Aldi dostały trochę okropne recenzje . Recenzenci od niepotwierdzonych nabywców na stronie ze skargami konsumenckimi Wkurzony konsument wygłaszał różne złe twierdzenia na temat Clancy's. Wielu twierdziło, że chipsy zostały pokruszone na okruchy, zanim jeszcze otworzyli torebkę. Inni uważali, że smak był słaby lub zły. Jedna osoba znalazła nawet zwykłe chipsy do czajnika, gdy w torbie napisano „sól i ocet”.
Chociaż układy Aldi są prezentowane jako podobne i niedrogie alternatywy dla niektórych marek, według niektórych recenzentów nie dorównują tym większym nazwom. Kiplinger w 2019 r. polecił torebkę Doritos za 2,98 USD ponad 89-centową torebkę chipsów tortilla Clancy's, pomimo ogromnej różnicy w cenie.

Chociaż Aldi może wskazać co najmniej jedną znakomitą recenzję chipsów ziemniaczanych Clancy, szerszy obraz pokazuje, że Clancy ma problem z konsystencją – a także z jakością, gdy marka Aldi jest bezpośrednio mierzona w stosunku do popularnych marek, które chce skopiować. Klienci Aldi uwielbiają ten sklep za niskie ceny i specjalne produkty. Ale niektórzy fani chipsów ziemniaczanych powiedzieliby ci, że jeśli chodzi o Clancy's, dostajesz to, za co płacisz.