Dlaczego warto pomyśleć dwa razy o zamówieniu dużej ryby Burger King?

Kanapka z rybą Burger King? Facebook

Wszyscy chyba możemy się z tym zgodzić Filet z ryby McDonald's jest OG z fast food kanapki rybne. Kiedy ktoś wspomina Filet-O-Fish, prawdopodobnie jest to dokładnie to, co sobie wyobrażasz — filet z mintaja panierowany i smażony, pół plasterka amerykańskiego sera, sos tatarski i puszysta bułka, wszystko za bardzo przystępną cenę. Na rynku dostępne są jednak inne kanapki rybne typu fast food, takie jak Duża ryba z Burger King . Podobnie Big Fish jest zrobiony z panierowanego mintaja, sosu tatarskiego, pikli, sałaty i bułki w stylu brioche.


W porównaniu do Filet-O-Fish, Big Fish ma nieco bardziej gęstą panierkę, nie ser i ogólnie niewiele do życzenia. Główny czynnik, który może być winny? To wszystko może sprowadzać się do złych praktyk w kuchni, w tym do trzymania filetów rybnych na cieplejsze miejsce znacznie dłużej, niż chciałaby większość klientów, z powodu braku popytu na Big Fish.Pracownicy i recenzenci wyjaśniają, dlaczego warto zrezygnować z jedzenia Big Fish z Burger King

Kobieta trzymająca dwie kanapki Świergot

Dowód pochodzi od byłych pracowników Burger King w dniu Reddit To wyjaśnia, że ​​kanapki z Big Fish często zawierają filety rybne, które czasami leżały w cieplejsze dni. Inny pracownik się zgodził pisanie że zespoły kuchenne „zachowają trochę nadwyżki, aby nie musiały robić nowej [kanapki] za każdym razem, gdy ktoś ją zamawia, więc możesz dostać starą rybę”. Poza tym, nawet jeśli nie przeszkadzały ci nieco stare paszteciki rybne, recenzenci zgadzają się, że brakuje ogólnego smaku i tekstury.
Jeden bloger kulinarny twórczo powiedział: „To była najbardziej obrzydliwa rzecz, jaką kiedykolwiek jadłem. To było może nieco mniej obrzydliwe niż zjedzenie cudzego smarkacza. Lepki, półprzezroczysty widok sprawił, że pomyślałem o kleju do tapet. Myślę, że mógł mieć lekko rybny posmak, ale może po prostu miłosiernie to sobie wyobraziłem. Nawet bardziej „oficjalni” recenzenci żywności w Insider biznesowy uwaga: „Ta ryba jest szara i smutna, jak ostatni samotny tuńczyk na targu rybnym”. Recenzent umieścił tylko kilka innych kanapki rybne typu fast food poniżej Big Fish w ich rankingu, w tym te z Dairy Queen i Arby's.

Więc następnym razem, gdy zobaczysz zdjęcia marketingowe Big Fish, a kusi Cię duży rozmiar, chrupiąca panierka i garść sałaty, oprzyj się – a może zamiast tego udaj się do McDonald's, aby wyleczyć swoje zachcianki na ryby typu fast food.