Dlaczego nie powinieneś jeść kanapki śniadaniowej z jajkiem z McDonald's

McDonald Facebook

Z jakiegoś powodu starasz się jeść zdrowo i mieć śniadanie w McDonald's . Może łączysz się z kimś, kto szuka McGriddle i nie chce jeść sam, a może jesteś w drodze, głodując, a Złote Łuki to twoja jedyna przyzwoita opcja.


Kiedy jednak zobaczysz w menu McDonald's Egg White Delight McMuffin, możesz zacząć myśleć, że można osiągnąć swoje cele zdrowotne podczas jedzenia w McDonald's. Pełne białka i osiągające 260 kalorii — mniej więcej tyle samo kalorii, co miska pokrojonego w stal płatka owsianego ze świeżymi owocami i posiekanymi orzechami, którą mogłeś przygotować dla siebie w domu — ta opcja wydaje się wręcz cnotliwa, z jej „świeżo grillowanym” białka jajek i ekstra chudy bekon kanadyjski”, zgodnie z Witryna McDonald's . Na tym śniadaniu widnieje twoje imię!Zatrzymaj się. Pracownicy McDonald's podzielili się niepokojącymi prawdami na temat tego pozornie zdrowego dania, które sprawi, że zechcesz pominąć śniadanie — lub przynajmniej poszukać pod siedzeniami samochodu, aby znaleźć zapomniane batony proteinowe.
Pracownicy McDonald's twierdzą, że kanapki z białkiem jajka są przygotowywane z dużą ilością masła?

McDonald Joe Raedle/Getty Images

Masła klarowane i solone są wymienione w opisie Egg White Delight McMuffin. Pracownicy McDonald's dalej Reddit powiedzmy, że podczas przygotowywania tych kanapek – i wszystkich produktów śniadaniowych z grilla – używa się dużej ilości zatykającej tętnice złotej mazi. „Rozkosz z białka jajka jest tak samo niezdrowy, jeśli nie bardziej niż zwykłe okrągłe jajka. Ilość masła (przynajmniej w moim sklepie) rozpylona na grillu musi jak szalenie zwiększać liczbę kalorii i tłuszczu” – powiedział użytkownik Onesanx. „Słyszałem, jak kucharz mówi: „Nie powinienem był przychodzić do McDonalda, jeśli próbujesz schudnąć!”. podczas moczenia wnętrza krążka z białka jajek warstwą po warstwie masła”.

Warto również zwrócić uwagę na tę kanapkę śniadaniową 780 miligramów soli, czyli jedną trzecią zalecanej dziennej wartości. Jeśli chcesz cieszyć się mcmuffinką Egg White Delight z mniejszą ilością masła, możesz osiągnąć ten sam efekt w domu, stosując prosty przepis z KopiujKat blog. Lub spróbuj sieci Owoce i płatki owsiane klonowe , i pomiń sód i masło razem.


Kategorie Jak porady opinia