Właścicielka śmietanki o smaku lodów, Liz Rogers, jest najbardziej dumna - Exclusive

 Lody i rożki w osobnych miseczkach WS-Studio/Shutterstock Olivia Bria


Wyobraź sobie swój ulubiony smak lodów zmieszany z ulubionym ciastem. To marzenie właśnie stało się rzeczywistością z Kremowa” kufle do lodów rzemieślniczych. Szefowa kuchni i właścicielka Liz Rogers założyła firmę w zeszłym roku, aby zaprezentować swoje ulubione wypieki na nowy słodki i pikantny deser. Marka inspirowana Południem oferuje każdy smak, od czerwonego aksamitnego sernika po ciasto z orzechami pekanowymi, więc wiesz, że nie możesz się pomylić bez względu na to, który lody ty wybierasz.W ciągu ekskluzywny wywiad z SN Rogers opowiedziała o tym, jak to jest prowadzić firmę należącą do mniejszości i kobiet, i ujawniła historie stojące za jej najlepiej sprzedającymi się piwami. Chociaż szef kuchni nazwał pudding bananowy Slap Yo' Momma jako ulubiony przez klientów, istnieje inny smak ciasta, który bierze to ciasto (nie, nie jest to również Karmelowe Ciocia Poonie ani Ciasto Wuja Charlesa Browna Suga Bourban, tak pyszne jak te dźwięk). Creamalicious to ukłon w stronę rodzinnego dziedzictwa Rogers, więc ma sens tylko, że inny smaczny, inspirowany rodziną smak jest tym, z którego jest najbardziej dumna.
Rogers mówi, że Sweet Potato Pie Granma Gigi jest „fascynująca”

 Lody ze słodkich ziemniaków Kremowa

Jeśli potrzebujesz wskazówki, który smak Creamalicious najpierw wypróbować, Liz Rogers ma twoje plecy. Szefowa kuchni nazwała Sweet Potato Pie Granma Gigi lodami, z których jest najbardziej dumna, ponieważ przenosi Twoje kubki smakowe na „inny poziom”. Powiedziała: „Uważam to za fascynujące, ponieważ masz notatki z cynamon i gałka muszkatołowa i puree z pieczonych słodkich ziemniaków, ale masz skórkę i dosłownie smakuje dokładnie tak, jak jest”. Chociaż Rogers twierdzi, że ten kufel smakuje po prostu „jak kawałek ciasta z batatów”, w rzeczywistości jest najtrudniejszy do zrobienia .Dodała, że ​​ciasto ze słodkich ziemniaków to „skomplikowany” deser, który stworzyła z przepisu mamy. Rogers przywołała wspomnienie z dzieciństwa, kiedy to było: „W czasie świąt obudziłeś się i… schodzisz na dół, [jest] jak 20 ciastek ze słodkimi ziemniakami ustawionych na stole, ponieważ upiekła te niesamowite ciasta”. Właścicielka Creamalicious była w stanie powtórzyć nostalgiczny przepis swojej matki na jej biznes. Nie wiemy o tobie, ale ten deser idealnie pasuje do stołu Dziękczynienia.

Rogers ma kilka ekscytujących projektów, które pojawią się w tym roku, w tym linię ciastek i kremów o nazwie Cookies and Bliss, która ma zostać uruchomiona w marcu 2023 roku. Jednak bez Oreos dla Creamalicious; Szef kuchni zapewnił nas, że wszystkie ciasteczka zawarte w linii będą domowej roboty. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co jest w sklepie — dosłownie!Kasy Creamalicious” Strona na Instagramie aby być na bieżąco z najnowszymi produktami i udać się do Witryna Creamalicious kupować własne piwa.