Wypróbowaliśmy nowe skrzydełka z kurczaka od Smashburgera — oto jak poszło

  Skrzydełka z kurczaka Smashburger i frytki Steven John/SN Stevena Johna
Był czas, kiedy skrzydełko kurczaka traktowano jak śmieci. Przed drugą połową XX wieku skrzydełka z kurczaka nie były podstawowym elementem menu restauracji; w wielu przypadkach były po prostu odrzucane, a piersi, uda i podudzia były głównymi częściami ptaka uważanymi za nadające się do spożycia przez ludzi. Jak na Wiadomości Herolda , kiedy skrzydełka z kurczaka były w ogóle używane do gotowania, zwykle służyły do ​​robienia wywaru. Dzięki Bogu żyjemy w czasach, w których ludzie zdali sobie sprawę, że skrzydełka z kurczaka są w rzeczywistości źródłem delikatnego, soczystego mięsa, które aż proszą się o połączenie ze wspaniałym sosem. (I najlepiej z zimną wodą sodową lub piwem i meczem piłki nożnej.)
Dziś można znaleźć całe sieci restauracji zbudowane wokół skrzydeł , to wspaniałe, choć bałaganiarskie jedzenie, a skrzydełka z kurczaka można również znaleźć jako element menu w innych typach restauracji, takich jak lokale z owocami morza, sieci pizzy, burgery i nie tylko. Smashburger dołączył właśnie do tych szeregów, właśnie dodając do swojego menu te klasyczne amerykańskie przekąski, a my udaliśmy się do naszego najbliższego Smashburgera, aby zobaczyć, jak jego nowe skrzydełka z kurczaka pasują do wielu już dostępnych w 'Merica. Powiemy ci to od razu: te skrzydełka rzeczywiście powodują bałagan w palcach – chwyć dodatkowe serwetki w szczególności do skrzydełek BBQ. A gorące skrzydła? Tak, są ostre, więc nie dotykaj oczu. Aby poznać wszystkie pozostałe soczyste szczegóły dotyczące skrzydełek, które oferuje Smashburger, po prostu czytaj dalej.

Co znajduje się w nowych skrzydełkach kurczaka Smashburgera?

  Rozmarynowe skrzydełka czosnkowe Smashburger Steven John/SNKiedy nadszedł czas, aby zagłębić się w skrzydełka Smashburgera, odkryliśmy oczywiście dużą ilość mięsa i kości z kurczaka, a także trochę skóry – i dużo sosu, w przypadku skrzydełek BBQ. The Palące Gorące Skrzydła od Smashburgera doprawione ostrym sosem w stylu Nashville, więc możesz spodziewać się chili, Sól , ocet, cukier i nie tylko. A skrzydełka czosnkowe z rozmarynem zawierają dużo ziół czosnku i rozmarynu, ale te skrzydełka są również zrobione z dużą ilością masła, które będzie miało większe znaczenie, gdy później omówimy wartości odżywcze (lub być może ich brak) i informacje o smaku.

koszmary kuchenne restauracje zamknięte

Czego nie znajdziesz w żadnym ze skrzydeł, według Własna strona internetowa Smashburgera , to jakiekolwiek hormony lub sterydy, ponieważ wszystkie kurczaki, których używa firma, pochodzą z USA i są wolne od potencjalnie szkodliwych składników. To dobra wiadomość, o której należy pamiętać, gdy zatapiasz zęby w skrzydło po skrzydle. Jeśli połączysz któreś z tych skrzydełek ze słynnym autorskim „Smash Sauce” firmy Smashburger (co powinieneś, zwłaszcza ze skrzydłami Scorchin'), może Cię zainteresować informacja, że ​​Smash Sauce jest zrobiony z majonezu, francuskiej musztardy, ogórka kiszonego i trochę soku z cytryny, per Chcemy Sos .Ile kosztują nowe skrzydełka z kurczaka od Smashburgera?

  Kosze skrzydełek kurczaka Smashbuger Steven John/SN

Skrzydełka z kurczaka Smashburger są trochę drogie, musimy przyznać. Każdy z czterech dostępnych rodzajów — Scorchin', BBQ, Garlic Rosemary i Plain — kosztuje 10,49 USD w momencie publikacji. Zamówienie tych skrzydełek zawiera tylko sześć skrzydełek z kurczaka, co daje 1,75 dolara za skrzydło (z lekkim zaokrągleniem w górę).

W rzeczywistości niewiele sieci przebija ceny Smashburgera. Z pewnej perspektywy, w jeszcze droższym obozie, Buffalo Wild Wings kosztuje 12,99 USD za zamówienie sześciu po 2,16 USD za skrzydło, w momencie pisania tego tekstu. A za pół tuzina skrzydełek znajdziesz tę samą cenę w Hooters za oryginalne skrzydła. Skrzydła w KFC są też droższe, gdy można je znaleźć.

Jednakże, Zatrzymanie skrzydeł zawiera 10 sztuk skrzydełek z kurczaka za 14,99 USD, co daje 1,50 USD za skrzydło. (Dobrze rozegrane, Zatrzymanie skrzydeł .) Jeśli naprawdę chcesz taniej oferty, będziesz musiał sam zrób skrzydełka z kurczaka . Na przykład paczka około 16 skrzydeł od marki Just Bare sprzedaje za pośrednictwem AmazonFresh za 12,79 dolarów, w chwili obecnej, w wysokości zaledwie 80 centów każdy.

Jak długo skrzydełka kurczaka Smashburger będą dostępne?

  Smashburger's three chicken wing styles Steven John/SN

Smashburger zaprezentował swoje nowe skrzydełka z kurczaka 4 października 2022 r. Franczyza bezpośrednio powiązała skrzydełka z kurczaka z sezonem National Football League, jak podano w komunikacie prasowym udostępnionym za pośrednictwem Wiadomości PR . Teraz technicznie Rozpoczął się sezon NFL 2022 prawie miesiąc wcześniej, 8 września, ale pominiemy ten szczegół.

W tym samym komunikacie prasowym firma zauważyła, że ​​skrzydła te są dostępne tylko przez ograniczony czas i tylko w uczestniczących lokalizacjach Smashburger. Właściwie nie mamy konkretnej daty „zachodu słońca”, kiedy skrzydełka kurczaka trzepoczą z menu Smashburger, ale jesteśmy gotowi założyć się, że pozostaną przynajmniej do ostatniego meczu po sezonie NFL, a mianowicie do Super Bowl LVII, zaplanowany na 12 lutego 2023 roku.

Teraz, jeśli nowe skrzydełka z kurczaka są wielkim hitem w sieci burgerów, czy mogą stać się stałą opcją w menu? Zawsze możliwe, ale oto nasze (nieco wykształcone) przypuszczenie: zamierzamy powiedzieć, że te skrzydła opuszczą menu Smashburgera po sezonie piłkarskim, ale powrócą w przyszłym roku, gdy drużyny zaczną ponownie walczyć na ruszcie. Jeśli mamy rację, usłyszałeś to jako pierwszy. Jeśli się mylimy, to proszę, zapomnij o tym, że tak mówimy.

dzwonek do taco i chatka do pizzy razem?

Jak skrzydełka kurczaka wypada w porównaniu z innymi pozycjami w menu Smashburgera?

  Skrzydełko kurczaka Smashburger w ręku Steven John/SN

Biorąc pod uwagę, że Smashburger to przede wszystkim sieć burgerów, możesz pomyśleć, że te skrzydełka z kurczaka stanowią dość duże odstępstwo od głównych pozycji menu restauracji. Ale… tak naprawdę nie. Nowe skrzydełka nie są pierwszymi produktami z kurczaka oferowanymi przez markę, tylko pierwszymi produktami z kurczaka z kością. Smashburger Miałem już w menu kurczaki, a te duże są nadal dostępne zarówno w klasycznej panierowanej wersji w trzech za 7,29 USD, jak i w pięciu za 8,99 USD, kiedy wypuszczono nowe skrzydełka. W rzeczywistości sieć oferowała również Scorchin' Hot Tender w tej samej cenie, więc Smashburger już wcześniej eksperymentował z paluszkami z kurczaka.

ile kosztuje smardze za funt

Ponadto Smashburger ma w menu wiele kanapek z kurczakiem, w tym Classic Grilled Chicken Sandwich, BBQ Bacon Cheddar Grilled Chicken Sandwich, Trufle Mushroom Swiss Crispy Chicken Sandwich i dalej. Franczyza oferuje również niezliczone opcje burgerów z indyka. Krótko mówiąc, Smashbuger nie jest nowy w produktach drobiowych, chociaż same skrzydełka z kością są tutaj rzeczywiście nowością.

Jakie są informacje o wartościach odżywczych skrzydełek kurczaka Smashburger?

  Skrzydełka z kurczaka Smashburger BBQ Steven John/SN

Pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać, omawiając informacje o wartościach odżywczych nowych skrzydełek z kurczaka Smashburger, jest to, że zamówienie składa się z sześciu skrzydełek, co nie jest dużą porcją. Ponadto, o ile nie jesteś mistrzem zjadania skrzydeł, prawdopodobnie nie zjesz każdego kawałka mięsa z kości, więc te liczby są w najlepszym razie przybliżone. To powiedziawszy, nadal doceniamy to, że łańcuch ułatwia znalezienie wszystkich Informacje o wartościach odżywczych smashburgera nawet w ograniczonych czasowo pozycjach menu, co nie zawsze ma miejsce w restauracjach.

Zamówienie skrzydełek BBQ zawiera 580 kalorii, 45 gramów tłuszczu, 9 gramów tłuszczów nasyconych i 460 miligramów sodu. Ponadto jest 15 gramów dodanego cukru. Skrzydełka Scorchin' Hot zawierają 710 kalorii na porcję, 51 gramów tłuszczu, 17 gramów tłuszczów nasyconych i 560 miligramów sodu. A skrzydełka Smashburger Garlic Rosemary zawierają 740 kalorii, 54 gramy tłuszczu, 10 gramów tłuszczów nasyconych i 59 miligramów sodu; ale przynajmniej nie zawierają dodatku cukru.

Jeśli prawie w niewytłumaczalny sposób zdecydujesz się na zwykłe skrzydełka, napotkasz 510 kalorii, 28 gramów tłuszczu, 9 gramów tłuszczów nasyconych i zaledwie 170 miligramów sodu. Pamiętaj też, że dodanie sosu ranczo oznacza 160 więcej kalorii. Ser pleśniowy dodaje 190 kalorii.

Czy podobały nam się nowe skrzydełka z kurczaka Smashburger?

  Smashburger zjadł skrzydełka z kurczaka i frytki Steven John/SN

Tak, podobało nam się jedzenie nowych skrzydełek z kurczaka, które ma do zaoferowania Smashburger. A jeśli lubisz skrzydła, to też Ci się spodoba, zwłaszcza biorąc pod uwagę cenę. Były obfite i mięsiste; Smashburger nie zarządzał tam kosztami — zgadujemy, że marka poszła z niższą ceną niż wielu konkurentów, aby zachęcić ludzi do wypróbowania tych skrzydeł.

Spośród opcji polanych sosem naszym najlepszym wyborem były skrzydełka Scorchin' Hot, które mają trochę kopa, ale nie są zbyt przytłaczające i doskonale łączą się z chłodzącym ranczo lub sosem Smash. Naszym najmniej ulubionym (ale wciąż lubianym) skrzydłem było czosnkowe rozmaryn, ponieważ szczerze mówiąc, smak był zbyt łagodny, ale przyjemny. Nasze skrzydełka potrzebowały sosu, żeby było ciekawie, ale z musztardą miodową? Pocałunek szefa kuchni. Skrzydełka z grilla smakowały dokładnie tak, jak można się spodziewać, i nie możemy prosić o więcej.

Zatrzymaliśmy się w sklepie w Port Washington w stanie Nowy Jork, aby poprosić pracowników Smashburgera o ich rekomendacje. Menedżer Steven Pagano powiedział: „Moim osobistym faworytem są skrzydełka BBQ z klasycznym dipem z niebieskiego sera; to po prostu właściwa mieszanka”. Asystent menedżera Chris Rivera powiedział: „Moim ulubionym kombinezonem jest skrzydełko Garlic Rosemary w połączeniu z sosem miodowo-musztardowym”. Więc widzisz? Trzy opinie i wszystkie były różne, ale wszyscy zgodziliśmy się, że nowe skrzydełka z kurczaka są świetnym dodatkiem do menu Smashburger. Więc wypróbuj je, gdy są jeszcze w sezonie (sezon piłkarski!), na wypadek, gdybyśmy się mylili i nie zostaną w pobliżu.
Kategorie Fakty jeść fakty