Wypróbowaliśmy nowy beton z ciasta dyniowego z mrożonego kremu Andy'ego. Oto jak poszło

  Andy's Pumpkin Pie Concrete Amy Bell/SN Amy Bell


Teraz, gdy liście zmieniają kolor, powietrze staje się chłodniejsze i jesteśmy na dobrej drodze do sezonu przypraw dyniowych, Andy's Frozen Custard wprowadziła nowy Beton Ciasta Dyniowego. W sumie, przyprawa dyniowa to tylko brama do prawdziwego powodu sezonu: ciasta dyniowego. Dynie i placki z dyni pojawiają się w naszym wystroju i deserach od chwili, gdy zakładamy jesienne buty i swetry, przez Halloween i Święto Dziękczynienia, aż do objadania się ostatnim kawałkiem ciasta dyniowego podczas świątecznej kolacji. A latte z przyprawami dyni jest fajnie, ale to, co naprawdę chcesz spełnić wszystkie swoje jesienne dyniowe marzenia, to kawałek ciasta dyniowego. A kawałek ciasta dyniowego jest całkowicie możliwy bez konieczności kupowania całego ciasta — jeśli dostaniesz go w mrożonym kremie.panera wielkości zupy chlebowej

Beton z Andy's Frozen Custard to zawsze dekadencki przysmak, wypełniony znacznie większą ilością składników, niż myślisz, że jest to możliwe. Postanowiliśmy więc wypróbować sezonowy betonowy placek z dyni Andy'ego, aby zobaczyć, jak dobrze może zaspokoić nasze jesienne zachcianki na ciasto z dyni. Uwaga, spoiler: nie zawiedliśmy się.
Co znajduje się w betonie ciasto z dyni z Andy's Frozen Custard?

  Andy's Pumpkin Pie Concrete Amy Bell/SN

W Pumpkin Pie Concrete z Andy's Frozen Custard są tylko dwa elementy: mrożony budyń waniliowy i cały kawałek ciasta z dyni. Tak, dobrze nas usłyszałeś. Każdy beton z ciasta dyniowego zaczyna się od świeżo upieczonego kawałka ciasta zmieszanego z mrożoną podstawą kremu Andy'ego — ze skórką i wszystkim. Trochę skórki zostaje zachowana do pokruszenia na wierzchu.Jeśli nie znasz Andy'ego , to coś więcej niż tylko sklep z mrożonym kremem. Piecze wszystkie wypieki, które trafiają do mrożonych przysmaków z kremem. Każdy sklep codziennie piecze świeże placki z dyni (przez Facebook ). Andy's sprawia, że ​​mrożony krem ​​waniliowy jest świeży co godzinę. Mrożony krem ​​waniliowy z łańcucha zawiera świeże i suche mleko, śmietanę, wanilię, sacharozę, syrop kukurydziany, wodę, żółtka jaj, mono i diglicerydy, gumę celulozową, gumę guar, karageninę i dekstrozę.

Andy's nie mówi dokładnie, co jest w jego cieście dyniowym. Jednak klasyczne ciasto dyniowe zawiera puree z dyni, jajka, słodzone mleko skondensowane, przyprawę do ciasta dyniowego i skórkę. Przyprawa dyniowa zawiera zwykle niektóre lub wszystkie z następujących przypraw: gałka muszkatołowa, goździki, ziele angielskie, imbir, goździki i cynamon. A podstawowa skórka do ciasta zawiera mąkę, sól i tłuszcz. Pomyśleliśmy również, że możemy wykryć w skórce proszek do pieczenia lub sodę oczyszczoną.Ile kosztuje beton Andy's Pumpkin Pie?

  Andy's Pumpkin Pie Concrete cost Amy Bell/SN

skórki wieprzowe vs frytki

Betony Andy's Pumpkin Pie są trochę drogie. Kiedy jednak pomyślisz o tym, że dostajesz pełny kawałek ciasta dyniowego, którego nie musiałeś sam piec, warto. Mały beton o wadze 10,5 uncji zaczyna się od 6,29 USD. Średni beton o wadze 14,5 uncji kosztuje o dolara więcej 7,29 USD. I zapłacisz 2,25 dolara więcej za duży 21-uncjowy beton po 8,54 dolara. Z całym kawałkiem ciasta w środku, mały rozmiar jest prawdopodobnie wystarczająco duży dla większości ludzi.

Andy's Frozen Custard oferuje również opcję zakupu Pumpkin Pie Concretes na kwarty. Jedna kwarta kosztuje 8,99 USD. Możesz również poprosić o kwartę z orzechami za 11,99 USD. Ta opcja jest świetna do przechowywania w zamrażarce lub dla rodziny. Może to być również sposób na uniknięcie konieczności pieczenia ciasta na świąteczny posiłek. I szczerze mówiąc, jest mniej prawdopodobne, że przesadzisz, jeśli kupisz Andy's Pumpkin Pie Concrete na kwartę i zaserwujesz sobie rozsądniejszą porcję niż robi to sklep.

Jedną z profesjonalnych wskazówek Andy'ego jest wypróbowanie Pumpkin Pie Concrete z orzechami pekan i karmelem (przez Facebook ). Dodatki premium, takie jak prażone orzechy pekan, kosztują dodatkowy 1 USD, podczas gdy inne dodatki, takie jak karmel, kosztują 0,75 USD.

Gdzie i kiedy można dostać Beton Andy's Pumpkin Pie?

  Andy's Pumpkin Pie Concrete Amy Bell/SN

Z przyjemnością dowiesz się, że Andy's Pumpkin Pie Concrete znajdziesz wszędzie tam, gdzie znajdziesz Andy's Frozen Custard. Andy's Frozen Custard ma obecnie lokalizacje w 15 stanach . Możesz znaleźć najwięcej Andy'ego w jego rodzinnym stanie Missouri. Możesz jednak również sklepy Andy's Frozen Custard w Arizonie, Arkansas, Kolorado, Florydzie, Georgii, Illinois, Kansas, Kentucky, Luizjanie, Północnej Karolinie, Oklahomie, Południowej Karolinie, Tennessee i Teksasie.

Niestety dla wszystkich, którzy kochają ciasto z dyni, ta słodka uczta jest dostępna tylko przez ograniczony czas. Mimo że dla wielu miłośników ciasta z dyni sezon na ciasto z dyni trwa przez całe Boże Narodzenie, betony na ciasto z dyni w Andy's nie potrwają tak długo. Możesz je teraz znaleźć w Święto Dziękczynienia (przez QSR ). Tak więc, jeśli myślisz o podawaniu kwarty swoim gościom w Święto Dziękczynienia, zechcesz wcześniej umieścić ją w zamrażarce.

czy ser gouda jest zdrowy?

Jak Andy's Pumpkin Pie Concrete wypada w porównaniu z innymi betonami?

  Andy's Pumpkin Pie Concrete Amy Bell/SN

Andy's Pumpkin Pie Concrete wykorzystuje tę samą bazę, co jej zwykłe betony - mrożony krem ​​waniliowy. Podobnie jak inne betony zawierające wypieki, ciasto dyniowe jest codziennie pieczone w sklepie na świeżo. Na przykład James Brownie Funky Jackhammer zawiera pieczone w sklepie ciasteczka. A kiedy Andy's sprzedaje szarlotki, pracownicy codziennie wypiekają świeże szarlotki w sklepie.

Jednak fakt, że Twój betonowy placek z dyni zawiera cały kawałek ciasta dyniowego, sprawia, że ​​kosztuje on nieco więcej niż zwykłe betony. Kosztuje o dolara więcej niż większość innych betonów. Ale jeśli jesteś miłośnikiem dyni lub przypraw dyniowych, warto.

Jak każdy Andy's Beton, musisz iść do sklepu z pełnym oczekiwaniem, że spożyjesz dużą porcję kalorii w ciągu dnia i znacznie przekroczysz zalecane dzienne spożycie tłuszczu i cukru. Jedzenie dowolnego Andy's Concrete może z łatwością zastąpić posiłek, a Pumpkin Pie Concrete nie różni się niczym, ponieważ tak naprawdę dostajesz dwa desery w jednym: mrożony budyń i kawałek ciasta dyniowego.

Jakie są informacje o wartości odżywczej betonu z dyni?

  Andy's Pumpkin Pie Concrete Amy Bell/SN

Andy's nie dostarcza informacji o wartościach odżywczych dla swojego betonu z dyni. Prawda jest taka, że ​​prawdopodobnie nie chcesz wiedzieć, ile ma kalorii. Z pewnością nie powinieneś mieć złudzeń, że to zdrowa uczta, nawet jeśli jesz owoce (tak, AgriLife dzisiaj potwierdza, że ​​dynia jest owocem). W końcu jesz mrożony budyń waniliowy i cały kawałek ciasta dyniowego. Nie ma mowy o połączeniu mrożonego ciasta budyniowego w niewielkiej ilości.

Andy's Frozen Custard mówi, że zwykły mały mrożony budyń waniliowy ma 525 kalorii, 26 gramów tłuszczu i 45 gramów cukru. Tymczasem kawałek zawsze popularnego Ciasto dyniowe Costco zawiera 310 kalorii, z 11 gramami tłuszczu i 30 gramami cukru (przez Żyj silnie ). Przyzwoite przypuszczenie dotyczące informacji żywieniowych dla małego betonu z ciasta dyniowego to 835 kalorii, 37 gramów tłuszczu i 75 gramów cukru. Małe betony z domieszkami mają szeroki zakres wartości odżywczych. Najbardziej niegrzecznym deserem w Andy's jest James Brownie Jackhammer Concrete, który zawiera masło orzechowe, świeże ciasteczka i gorącą krówkę. Mały James Brownie Jackhammer Concrete ma 1029 kalorii, 63 gramy tłuszczu i 77 gramów cukru. Tak więc nasze szacunki dotyczące betonu z dyni prawdopodobnie nie są zbyt dalekie od rzeczywistości. Jeśli stosujesz dietę 2000 kalorii, zjedzenie małego betonu w kształcie ciasta dyniowego spowoduje utratę prawie połowy kalorii i całego dziennego spożycia tłuszczu i cukru.

Werdykt: Beton Andy's Pumpkin Pie to prawdziwa okazja

  Andy's Pumpkin Pie Concrete Amy Bell/SN

Ciasto w Andy's Pumpkin Pie Concrete smakuje jak standardowe ciasto z dyni, które można znaleźć na jesiennym spotkaniu świątecznym. To nie jest najlepsze ciasto, jakie kiedykolwiek jadłeś, ale wypełnia dziurę w kształcie ciasta dyniowego w twoim sercu, którą żywiłeś w innych porach roku. Przyprawy dyniowe mieszają się ze sobą na tyle dobrze, aby żadna z nich nie wystawała. Jedzenie tego betonu jest jak jedzenie najbardziej typowego ciasta dyniowego z mrożonym kremem. Nie jest wyjątkowy, ale zdecydowanie trafia w sedno.

Jedną z rzeczy, które mogą Cię rozczarować, jest to, że ciasto jest dobrze wymieszane z mrożonym kremem. Tak więc, chociaż możesz znaleźć kilka małych żyłek nadzienia dyniowego tu i tam, nie powinieneś oczekiwać, że znajdziesz w środku całe kawałki niezmieszanego ciasta. Jednak natkniesz się na kawałki skorupy. Skórka pozostaje chrupiąca, nawet gdy zamrożony budyń zaczyna się topić. Jednak znaleźliśmy w cieście smak sody oczyszczonej, który czasami przebijał się z odrobiną goryczy.

o której kurczak w kościele jest blisko?

Nawet zjedzenie małego było wyzwaniem, ponieważ ten beton łączy w sobie cały kawałek ciasta z mrożonym deserem, który jest już bogaty w jajka. Więc pamiętaj, aby zabrać ze sobą apetyt. Biorąc pod uwagę oburzające wartości odżywcze konkretów Andy'ego, może lepiej będzie, jeśli weźmiesz połowę do domu i włożysz do zamrażarki na później.