Prawdopodobnie przegapiłeś zmianę Chick-Fil-A ostatnio zrobioną na swoich frytkach

Rozlane frytki waflowe Chick-fil-A Instagram

Co sprawia, że ​​pudełko soczystych nuggetsów z kurczaka Chick-fil-A jest jeszcze lepsze? Strona złotobrązowa, skwiercząca gorąca frytki waflowe , oczywiście. Pysznie wyjątkowe ziemniaki, smażone w oleju rzepakowym i posypane solą morską, zostały po raz pierwszy wprowadzone na rynek w 1985 roku i od tego czasu stały się najczęściej zamawianą pozycją w menu popularnej sieci fast foodów (za pośrednictwem Drut z kurczaka ). Różnią się one znacznie od sztywnych frytek, które można znaleźć na przykład w McDonald's, ale to właśnie czyni je tak sławnymi.


Jeśli byłeś fanem Frytki waflowe Chick-fil-A jednak przez lata mogłeś zauważyć coś nieco innego w chrupiących ziemniakach w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Plotka głosi, że nastąpiła subtelna zmiana w popularnym zamówieniu drive-thru, o której nawet najbardziej oddani fani mogli nawet nie zdawać sobie sprawy. Oto, co musisz wiedzieć o kartonie frytek waflowych, w którym masz zamiar się zakopać.Frytki waflowe (podobno) urosły

chrupiące frytki waflowe Chick-fil-A Instagram

W świecie frytek Chick-fil-A okazuje się, że rozmiar naprawdę ma znaczenie. Jednak w ciągu ostatnich kilku miesięcy to nie wielkość samych frytek się zmieniła – to wielkość porcji. Według Reddit wątek od początku tego tygodnia wzrosła wielkość porcji przeciętnego zamówienia na gofry Chick-fil-A. Oryginalny plakat powiedział, że stali się podejrzliwi, gdy sprawdzali wartości odżywcze swojego dużego zamówienia na frytki i odkryli, że ostatnio wzrosło ono z około 500 kalorii do 600. Ich założenie? Że duża gofrownica Chick-fil-A jest teraz jeszcze większa.
Wydaje się, że może być coś w twierdzeniu o wzroście kalorii. W 2018 roku Chick-fil-A powiedział, że mała porcja frytek waflowych ma 280 kalorii (przez Drut z kurczaka ). Jednak, Poradnik żywieniowy Chick-fil-A obecnie podaje liczbę kalorii dla małego rozmiaru jako 320. Tymczasem średni rozmiar był raz 360 kalorii a teraz siedzi na 420. Ale czy frytki urosły?

Niektóre plakaty Reddit włączyły się, dzieląc się własnymi alternatywnymi teoriami na temat wielkości frytek i przypisywały większy rozmiar porcji nowemu opakowaniu o płaskim dnie, które wprowadził Chick-fil-A, które pozwala na umieszczenie w środku większej liczby frytek (poprzez Reddit ). Inni twierdzą, że Chick-fil-A zwiększył porcję z 5,7 uncji do 6,1 uncji, ponieważ klienci narzekali, że ich frytki są niedopełnione. Większa porcja sprawia, że ​​pojemnik wygląda na odpowiednio pełny.


Kategorie drink Opinie fakty