Nigdy nie powinieneś pić kawy z Taco Bell. Dlatego

Taco Bell Alexi Rosenfeld/Getty Images

To trochę szalone Taco Bell , amerykańska sieć fast foodów znana z serowych tacos z serem Gordita Crunch i serem Nacho Dorito Locos serwuje nawet kawę, ale tak jest. A jeśli nie wiedziałeś, że ta restauracja serwuje kawę, krytycy prawdopodobnie powiedzą ci, że to dobrze, ponieważ oznacza to, że nigdy nie narażałeś się na wypicie jej filiżanki.


Mówiąc wprost, wiele osób twierdzi, że kawa Taco Bell nie jest dobra. Gdy Zjadacz poinformował, że sieć usuwa niektóre pozycje z menu, niektórzy z tych osób mogli mieć nadzieję, że kawa Taco Bell znajdzie się na liście. Niestety, ich życzenie nie zostało spełnione. Szkoda, że ​​tak się czuje z kawą Taco Bell. W końcu firma jest . stronie internetowej mówi, że ich filiżanka ma 60 procent certyfikatu Rainforest Alliance, co brzmi niesamowicie. Ale niestety smak najwyraźniej nie odzwierciedla tego poczucia robienia czegoś dobrego dla środowiska, które powinno mu towarzyszyć. Oto dlaczego możesz rozważyć całkowite pominięcie kawy Taco Bell.Taco Bell przyznaje, że kawa nie jest jej mocną stroną

Napoje serwowane w Taco Bell Scott Olson/Getty Images

Taco Bell przyznaje, że nie podbiła serca kawoszy. W wywiadzie z 2018 r. z Forbes Melissa Friebe, wiceprezes ds. marketingu marki i spostrzeżeń konsumenckich, machnęła białą flagą, przyznając, że kawa nie jest mocną stroną sieci, a restauracja nie jest znana z napojów. To była uczciwa ocena i dajemy za to punkty Friebe.
Internet również pojawił się z własnymi, mniej niż gwiezdnymi recenzjami. ZA Thriller pisarz sklasyfikował kawę Taco Bell jako „wyraźne gumowe nuty” i zasugerował pominięcie kawy i zamówienie mrożonego zimnego górska Rosa i gotować w kuchence mikrofalowej, jeśli naprawdę potrzebujesz czegoś gorącego do picia. Szorstki. I recenzja z Dzień wiadomości nie było dużo lepiej. Recenzent ocenił kawę Taco Bell jako najgorszą spośród tych, których próbowała z 10 różnych sieci fast foodów i powiedział: „Co za strata czasu. Bez aromatu, bez ciała, bez smaku – klasyczna pomywa”. Jezu. Więc może powinieneś trzymać się wypróbowanych i prawdziwych pozycji menu Taco Bell i dostać swoją dawkę kofeiny gdzie indziej.
Kategorie recenzje jak Inny