Nigdy nie powinieneś dostawać tacos w Chipotle. Dlatego

Tacos z Chipotle Facebook

Jeśli chodzi o Chipotle , ludzie wydają się to kochać lub, jak wiele like Redditorzy , myślę, że jest przereklamowany. Jasne, firma widziała swoje wzloty i upadki, ale nikt nie może zaprzeczyć, że była jedną z marek, które zapoczątkowały trend fast casual (poprzez Washington Post ). Ludzie uwielbiają burrito i miski burrito, a nawet ich queso próbuje wrócić .


Poświęćmy chwilę, aby porozmawiać o tacos Chipotle i dlaczego mogą nie być najlepszą opcją, jeśli chcesz jak najwięcej za swoje pieniądze. Tak, wydaje się trochę dziwne mówić ludziom, aby unikali tacos w miejscu Tex-Mex, ale zaufaj nam w tym.Nikt nie zna menu Chipotle lepiej niż pracownicy, którzy są na pierwszej linii, codziennie kroją, nabierają i toczą zamówienia. Jeśli chodzi o co nie na zamówienie tacos Chipotle może znajdować się na szczycie tej listy. Nie chodzi o to, że są one koniecznie złe — w końcu powstają z tych samych składników, co wszystko inne w menu. Chodzi o to, że są rodzajem zdzierstwa.
Burrito Chipotle ma rytm tacos

Pracownicy Chipotle Joe Raedle/Getty Images

„Pracowałem w Chipotle i nigdy, przenigdy nie zamawiałem tacos”, powiedział były pracownik said Reddit . – Dostajesz mniej niż połowę zwykłych porcji. Jeśli masz ochotę na tacos, może powinieneś był pójść do Taco Bell.

Według Ceny menu fast food , trzy taco z kurczakiem kosztują tyle samo, co zwykłe burrito z kurczaka — 6,50 USD. Jeśli nie chcesz wszystkich kalorii burrito, tak, taco prawdopodobnie będzie mieć mniej kalorii , ale jest też lepsza opcja.najgorsze warzywa do jedzenia

Wybierz miskę burrito i poproś o twarde lub miękkie tortille z boku. Będziesz mógł nadziewać taco z taką ilością lub tak małą ilością nadzienia, jak chcesz, a jeśli nie skończysz posiłku, nie musisz się martwić, że tortille później rozmokną. Ponadto były pracownik ujawnił również Sekret Chipotle : Możesz nawet dostać te tortille za darmo. Wynik!