Nigdy nie zamawiaj nuggetsów z kurczaka w Burger Kingu. Dlatego.

Ogólny obraz Burger King Matthew Horwood/Getty Images

Burger King jest uosobieniem fast foodów. Niezależnie od tego, czy szukasz szybkiego, taniego posiłku, czy potrzebujesz statystyki leczenia kaca, sieć restauracji ma wiele opcji dla różnych rodzajów gości. A jeśli chcesz nacieszyć oczy przerażająca maskotka z przerośniętą głową też to ma. Właściwie postaw go po swojemu. Założona w 1954 roku sieć restauracji twierdzi, że jest drugim co do wielkości producentem hamburgerów na świecie (poprzez Burger King ). Opis na swojej stronie internetowej podkreśla przywiązanie marki do jakości.


najlepsze restauracje fast food do pracy?

„Każdego dnia ponad 11 milionów gości odwiedza restauracje Burger King na całym świecie. I robią to, ponieważ nasze restauracje słyną z serwowania wysokiej jakości, smacznego i niedrogiego jedzenia” – czytamy w opisie. „...Nasze zaangażowanie w najwyższej jakości składniki, autorskie receptury i rodzinne doznania kulinarne jest tym, co definiuje naszą markę od ponad 50 udanych lat”.Burger King menu obejmuje hamburgery, burrito, sałatki, tacos, paluszki mozzarelli i wiele innych. Sieć nawet w ostatnim czasie poprawiła jakość składników użytych w jej kultowym Whopper . Jest jednak jeden przedmiot, bez którego lepiej jest mieć – Nuggetsy z kurczaka . Oto dlaczego.
Jakość nie jest świetna

Ogólne zdjęcie nuggetsów z kurczaka

Nuggetsy z kurczaka Burger Kinga nie sprawią, że będziesz szczęśliwy. Według Zjadacz , bryłki zawodzą na wielu poziomach i nie mają smaku, wilgoci, chrupkości ani tekstury, które sprawiłyby, że byłyby niezapomniane – po prostu bałagan, którego można zapomnieć. Najwyraźniej zostawiają też po sobie dziwną „pylistą pozostałość”, co nie brzmi jak przyjemne doświadczenie. Zjadacz powiedział, że sześć z tych bryłek kosztowałoby 260 kalorii i 16 gramów tłuszczu.

taniość bryłek Burger King może być atrakcyjna, ale smak Cię zawiedzie i sprawi, że ponownie rozważysz swoje życiowe wybory. ZA Reddit wątek zapytał, dlaczego nuggetsy z kurczaka Burger King „smakują tak źle”. Użytkownik odpowiedział: „Burger King podjął świadomą decyzję o obniżeniu jakości, aby obniżyć cenę, w moim mieście 10 bryłek Burger Kinga to 1,49 USD. To szaleństwo, chyba że te bryłki są w większości tłuste i panierowane z niewielką ilością rzeczywistego białka”. Inny komentator przypisał zły smak niedostatecznemu czasowi gotowania i stwierdził, że nieco dłuższe smażenie poprawia smak. Zrób sobie przysługę i wybierz Whopper zamiast.