Powinieneś pomyśleć dwa razy o kupowaniu jajek w Costco. Dlatego

Magazyn Costco Johnny Louis/Getty Images

Costco jest wyłączną dla członków hurtownią detaliczną, do której konsumenci gromadzą się, aby dołączyć, aby uzyskać niesamowite oszczędności i oferty na masowe i duże przedmioty. Trudno nie zejść tymi przestronnymi alejkami i nie złapać ich w domu Marka Kirkland ręczniki papierowe, 64-uncjowy słoik majonezu lub 10-karatowy pierścionek z brylantem do noszenia podczas wycierania papierowymi ręcznikami majonezu, który ociekałeś po całym blacie.


Jak wszędzie tam, gdzie robisz zakupy, kupujący uważaj, ponieważ wszystkie oferty i kradzieże – nawet w naszym ukochanym Costco – nie są sobie równe. Czasami, kupując luzem, marnujesz pieniądze na żywność, której nigdy nie będziesz w stanie zjeść, dodając do tego, co Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) szacuje się w 2010 roku jako marnotrawstwo 30-40 procent dostaw żywności w Stanach Zjednoczonych — około 133 miliardów funtów, co kosztuje 161 miliardów dolarów. Wyrzucanie jedzenia i pieniędzy nie jest dobre — nie dla środowiska ani dla portfela. Kiedy robisz zakupy w Costco, chcesz robić zakupy mądrze, a jednym z przedmiotów, które powinieneś bezwzględnie przejść obok i które nigdy nie powinny trafić do twojego koszyka spożywczego, są ich jajka. Dlatego.

Jajka Costco mogą kosztować więcej niż te w sklepie spożywczym

Jajka w kartonie Matthew Horwood/Getty Images

Jajka są ekonomicznym składnikiem gospodarstwa domowego dla większości ludzi. Ogólnie rzecz biorąc, są one łatwe w utrzymaniu skarbonki, dzięki czemu ta zdrowa, bogata w białko żywność jest idealna do wykarmienia dużej rodziny lub dla każdego, kto ma napięty budżet (poprzez Zbieracz grosza ) . Na artykuł na MSN Pieniądze , bardzo duże jaja w Costco sprzedają za około 5 USD za dwa tuziny, w zależności od tego, gdzie znajduje się twój magazyn. Ale niekoniecznie jest to umowa, o której myślisz, że dostajesz.

W artykule powiedziano, że w Safeway można kupić 24 bardzo duże jajka za mniej więcej tę samą cenę, a następnie zauważono, że można zaoszczędzić 50 centów za tuzin, kupując je w sklepie spożywczym zamiast w magazynie sprzedawcą takim jak Costco. Nie wspominając już o tym, że średnia krajowa dla tuzina jaj wynosi tylko około 1,33 USD za sztukę Dane Biura Statystyki Pracy . Mówiąc najprościej, możesz uzyskać lepszą ofertę, robiąc zakupy. Co więcej, Zjedz to! Nie to! ostrzega, że ​​możesz być zmuszony do zjedzenia dwóch tuzinów jajek przed datą ich wygaśnięcia.