Powinieneś pomyśleć dwa razy o piciu Mountain Dew Ice. Dlatego

Butelki z lodem Mountain Dew Instagram

górska Rosa zdołał konkurować z największymi markami napojów gazowanych, takimi jak Krasnoludek i Koks , stając się obecnie jednym z najpopularniejszych napojów gazowanych na rynku. Thriller stwierdza, że ​​w przeszłości zielony napój miał szczególnie silny związek ze sportami ekstremalnymi i grami wideo. Chociaż ten związek może zniechęcić niektórych ludzi, dzięki partnerstwu i reputacji firmy wypełnionej kofeiną, marka była w stanie utrzymać silną obecność na całym świecie.


Napój ma szczególnie wciągającą historię. Wynalezione przez dwóch braci Barneya i Ally Hartmanów w latach 30. XX wieku, para szukała miksera dla swoich whisky . Kiedy nie mogli nigdzie znaleźć ulubionej marki, postanowili stworzyć swój własny napój w laboratorium. Bez żartów. Kiedy obaj w końcu zabrali się za branding swojego napoju, który nazwali Mountain Dew, nie traktowali tego zbyt poważnie i w końcu zadebiutowali jako napój na konwencie sodowym w 1946 roku (poprzez Mentalna nić ). Ku zaskoczeniu dwóch braci, butelkujący z Tennessee był zaintrygowany i zapytał o nabycie praw do butelkowania napoju gazowanego, który w końcu trafił na półki sklepowe w 1951 roku. Mountain Dew odniósł niewielki sukces i został sprzedany Tip Corporation w 1957 roku. fani napojów gazowanych na całym świecie, marka uderzyła w złoto po dopracowaniu smaku; w 1964 roku PepsiCo przejęło Tip Corporation, a wraz z nim powstała marka Mountain Dew. Pod koniec lat 70. napój w końcu wystartował, stając się hitem wśród mas.Smak Mountain Dew Ice nie jest świetny

Puszki z lodem Mountain Dew Instagram

Sukces Mountain Dew stale rósł na przestrzeni lat i (zgodnie z Strona internetowa Mountain Dew ) marka oferuje teraz różne smaki, w tym na bazie wiśni Code Red, cytrusowy Smoła czarna , cytrynowo-ciężki Mountain Dew Ice. Chociaż opakowanie wygląda podobnie, sam Mountain Dew Ice wygląda zupełnie inaczej niż jego zwykły odpowiednik i ma wyraźny kolor. Napój został wprowadzony po raz pierwszy w 2018 roku i mówi się, że zawiera trochę prawdziwego soku z cytryny, w połączeniu z dużą dawką kofeiny i nieco mniej cukru niż tradycyjna Mountain Dew (poprzez Pyszny ).
Niestety, mimo że wygląda dość obiecująco, smak jest ogromnym rozczarowaniem. W Reddit post, użytkownik AlphysIsMyWaifu nazwał ten smak porażką, pisząc „sam Ice. Kiedy pierwszy raz to zobaczyłem, byłem podekscytowany. Kupiłem 12 opakowań, chcąc zobaczyć, jak dobry będzie najnowszy, najfajniejszy smak Dew. A moje pierwsze wrażenia z nim to… to tylko cytryna z limonką. Plakat dodał, że ogólny smak jest „boleśnie rozczarowujący” i sztucznie smakuje. Wielu fanów Dew również zamieściło na Twitterze komentarz, który był dokładnie taki jak rywal Sprite i był całkowicie nieimponujący (poprzez Elitarny Codzienny ). Konkluzja? Po prostu weź oryginalny Mountain Dew lub być może lepiej sprawdzony smak, taki jak Code Red zamiast Ice, który najprawdopodobniej rozczaruje.