Jak sobie życzysz: Prawda o wyskakującym barze Princess Bride

Obsada księżniczki Bride Stephen Lovekin/Getty Images

Jak sobie życzysz, a Księżniczka Panna Młoda- tematyczny pop-up bar w Chicago Szósty bar znajduje się przy 2202 W. Lawrence Avenue, która została otwarta 11 lutego, zakończy swój bieg 22 marca. Ale zanim historia się skończy, oto, co musisz wiedzieć, aby dobrze się bawić szturmując zamek.






Księżniczka Panna Młoda to kultowy klasyk lat 80. opowiadający o dzieciaku z Chicago, który przez cały dzień choruje w domu, którego dziadek wpada, by przeczytać mu bajkową przygodę. Jest Dread Pirate Roberts, Princess Buttercup, bitwa umysłów, potężny pojedynek, R.O.U.S. czyli gryzonie o nietypowych rozmiarach, olbrzym i oczywiście dwa wuve. Film miał gwiazdorską obsadę, w tym Cary Elwes, Robin Wright, Billy Crystal, Mandy Patinkin, a lista jest długa (poprzez Księżniczka panna młoda na zawsze ).



Pop-up bar As You Wish, znajdujący się w dzielnicy Lincoln Square w Chicago, składa hołd wszystkim rzeczom Księżniczka Panna Młoda oferując repliki scen z filmu. Pomyśl o bajkowych tronach, tiarach pasujących do księżniczki i naturalnej wielkości wycinankach z postaciami czekającymi na zdjęcie i udostępnienie ich na Instagramie. Według CNN raport, miejsca do siedzenia są udekorowane na cześć kilku najbardziej niezapomnianych postaci z filmów, takich jak Westley, Inigo Montoya, Fezzik i Vizzini.








czy chickfila jest dla ciebie zła?

Co będziesz pić w wyskakującym barze Princess Bride

Princess Bride Drink w The Sixth Bar w Chicago Facebook

Dave Andrews, rzecznik Fifty/50 Restaurant Group, do której należy The Sixth Bar, powiedział CNN , „Całkowicie immersyjne doświadczenie sprawia, że ​​ludzie są szczęśliwi. Ciężkie pisanki wokół jednorazowych rzeczy z filmu, które nie są super mainstreamowe, a ludzie interesują się i są ukłonami w stronę tych rzeczy, które również sprawiają, że ludzie są naprawdę szczęśliwi”.

Dodatkowo jest 16 napojów dla dorosłych, trafnie nazwanych na cześć niektórych z najczęściej cytowanych wersów filmu. Należą do nich „Twue Wuve”, „Wat Bwings Us Togeder” i „Brak idealnych piersi”. I nie martw się, podczas gdy miksolog potrząsa niektórymi składnikami bioder, aby stworzyć wybraną truciznę, nie zostanie użyty proszek Iocane (poprzez Zjadacz Chicago ).



Bar może pomieścić 65 osób, a miejsca siedzące są na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”. Więc zapomnij o dystansie społecznym, chwyć swoją dwójkę lub zbierz brutalną drużynę i ciesz się urokiem tego baru, ponieważ nie może ci zaszkodzić. Księżniczka narzeczona- tematyczne wyskakujące okienko jest otwarte od poniedziałku do czwartku od godziny 17:00. do północy, piątek 17:00 do 2a. godz., sobota 17:00 tp 3:00, a niedziela 16:00 do 22:00 I pamiętaj, aby zabrać ze sobą trochę dodatkowej gotówki na pamiątkową koszulkę, bo jak każda dobra bajka, 22 marca „Jak sobie życzysz” kończy się długo i szczęśliwie.

Więcej informacji kulinarnych o tematyce filmowej na wiosnę znajdziesz na stronie: bezradny wyskakujące okienko i Wredne dziewczyny wyskakujące restauracje.