Przez cały czas źle jadłeś bajgle

Bajgle

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy istnieje dobry lub zły sposób na zjedzenie bajgla? Prawdopodobnie nie, prawda? Cóż, tak jak w przypadku wszystkich uniwersalnych i głębokich pytań życiowych, w razie wątpliwości wchodzisz do internetu. W Internecie toczy się debata na temat prawidłowego sposobu jedzenia bajgla. Od sposobu krojenia bajgla, do ilości nakładanego serka śmietankowego, do opiekania lub nie opiekania go, do tego, w której części bajgla najpierw zatapiasz zęby, opinie i dyskusje toczące się wokół tego ciasta w kształcie pierścienia są prawdziwe (przez Towarzystwo Sarkazmu ).


A po przeczytaniu wszystkich kontrowersji, o których istnieniu nigdy nie wiedziałeś, dotyczących tego, jak „właściwie” spożywać bajgla, możesz nigdy go nie zjeść bez ponownego przemyślenia. Albo przynajmniej martw się, czy ludzie wokół ciebie oceniają, jak jesz swoje pozornie nieszkodliwe śniadanie.Właściwe sposoby na zjedzenie bajgla

Etykieta bajgla

Podobnie jak piekielne kręgi Dantego i odpowiadające im kary, są różne stopnie grzechów jedzenia bajgla. Jeden Świergot użytkownik promujący styl krojenia chleba w stylu St. Louis znalazł się w kręgach z dużą ilością tweeterów informujących go, że krojenie chleba jest niedopuszczalne. Twitterverse nie jest w tym odosobniony. Urodzony na Brooklynie Kora użytkownik twierdzi, że: „Rozrywasz ten torus na dwie części gołymi rękami. Żaden nóż nie dotyka jeszcze tego bajgla. I nie pytaj jej o przemyślenia na temat opiekania bajgla, ponieważ jej odpowiedź wielkimi literami to znak ostrzegawczy, że nie powinieneś.
Kolejny punkt sporny dotyczy serka śmietankowego. Nie chcesz mieć za dużo i nie chcesz mieć za mało serka na bajglu. Ten bajgielny grzech co najmniej wyśle ​​cię na poziom czyśćca, z którego możesz nie być w stanie zjeść swojej drogi wyjścia. Za mało serka śmietankowego i nie masz do czego przyczepić innych dodatków — to znaczy, jeśli uważasz, że do bajgla należy coś innego niż serek śmietankowy. Połóż zbyt dużo serka na bajglu, a kapie i rozlewa się po całym miejscu. Policja bajgla twierdzi, że to również nie jest właściwa droga. Tak czy inaczej, ktoś cię osądzi, więc idź z tym, co sprawia, że ​​twoje kubki smakowe są szczęśliwe.

jaki jest smak białego tajemniczego airheada?

Etykieta bajgla

Bajgle

Etykieta bajgla może być trudnym biznesem i nie chcesz popełnić faux pas bajgla, gdy po prostu próbujesz cieszyć się jego smakowitością. Ale to, jak jesz bajgla, jak bierzesz ten pierwszy kęs, najwyraźniej ma znaczenie. Czy jesz to jak kanapkę, czy jesz każdą połówkę osobno? Nieprzepraszająco przyziemni twierdzi, że nigdy nie jesz bajgla jak kanapki. To ma być delektowane po połowie na raz, osobno.Jeden Reddit użytkownik zadał pytanie „Jak jesz bajgla: jak kanapkę lub każdą połówkę osobno?” Może cię zaskoczyć, gdy dowiesz się, że odpowiedzi zostały podzielone. Niektórzy mówili, że jedzą to jak kanapkę, podczas gdy inni byli w drużynie po połowie na raz. A potem byli nawet respondenci, którzy naprawdę żyją dziką stroną i robią jedno i drugie. Oczywiście jest też GQ pisarz, który nazwał jedzenie bajgla jak kanapkę „głupie”.

Jeśli wszystkie te zasady sprawią, że zaczniesz drapać się po głowie, próbując dowiedzieć się, która droga jest właściwa, nie jesteś sam. Wniosek: zjedz bajgla tak, jak lubisz. To jedyny właściwy sposób.


Kategorie drink Fakty Opinie