Przez cały czas niewłaściwie jadłeś figi

Świeże figi

Delikatny, ale wytrzymały; mięsisty, ale słodki; świeże figi są zarówno zdrowe, jak i smaczne. Według Świerk zjada , świeże figi są najczęściej zielone lub fioletowe na zewnątrz i bladoróżowe do różowoczerwonych w środku. Figi wyróżniają się kształtem i są łatwe do wybrania ze względu na ich bulwiaste dno i zwężenie w kierunku łodygi. Linia zdrowia opisuje owoc jako przypominający łzę i wypełniony pozornie niekończącymi się jadalnymi nasionami. Te dzieci są pełne potasu, magnezu i wapnia – nie wspominając o tym, że każdy z nich ma około 30 kalorii i jest słodkim przysmakiem, który nie zachęci do powiększania talii .


Jeśli jeszcze nie jesteś, zdecydowanie powinieneś dodać ten owoc do swojej diety; ale jeśli uważasz, że świeże figi są onieśmielające do jedzenia, nie jesteś sam. Możesz nawet je wszystkie źle zjeść! Tak, można źle jeść figi. Jak więc najlepiej cieszyć się tym słodkim owocem? Właściwie jest więcej niż jeden sposób na prawidłowe spożywanie świeżych fig, ale jest jedna metoda wgryzania się w ich miękki, soczysty miąższ, który naprawdę sprawi, że docenisz ich słodką doskonałość.Jedz świeże figi na surowo, aby uzyskać najlepszy smak

Dziecko je świeże figi

Według Smak domu , najlepszym sposobem na zjedzenie świeżych fig jest przekręcenie lub odcięcie łodygi jak jabłka i cieszenie się surowym jedzeniem. Nie ma potrzeby ubierania się ani dodawania niczego dodatkowego do fig, są absolutnie idealne do zatopienia w nich zębów. Jeśli jednak faktura skórki figowej nie jest dla Ciebie atrakcyjna, możesz również użyć obieraczki do warzyw, aby ją zdjąć. NPR zgadza się z sugestią, zauważając, że nie można poprawić „nietkniętej” figi ociekającej „syropowym likierem”, który jest słodki jak miód i tak smaczny jak każda dojrzała jagoda. Podczas gdy figi są absolutnie wyjątkowe, świeże i najlepiej spożywane w ten sposób, jeśli jesz całą figę, bez łodygi, nie jest twoim dżemem, zawsze możesz pokroić owoc na pół i użyć łyżki, aby zgarnąć wszystkie te cudowne nasiona.
Smakuj.com zwraca uwagę, że kolor figi tak naprawdę nie wpływa na jej smak, ale wybierając owoce, upewnij się, że są miękkie, gdy je delikatnie naciskasz. Przechowywanie świeżych fig w lodówce przedłuży ich okres przydatności do spożycia o kilka dni, ale pamiętaj, aby przed jedzeniem doprowadzić je do temperatury pokojowej.