Przez cały czas źle przechowywałeś ciasto z orzechami pekan

pieczone ciasto z orzechami pekan

Jeśli chodzi o święto Dziękczynienia i dostać kawałek ciasta pod koniec uczty ciasto orzechowe zajmuje dość wysoką pozycję na liście deserów, o które proszą ludzie. Jeśli jednak nie przechowujesz prawidłowo ciasta z orzechami pekan, może się zepsuć, zanim naprawdę będziesz miał szansę się nim cieszyć lub zjeść kawałek z resztkami w ciągu następnego tygodnia. Chociaż istnieje szczególny sposób przechowywania ciasta orzechowego, aby zapewnić, że pozostanie tak świeże, jak to możliwe, istnieje kilka błędów, które możesz popełnić, które mogą spowodować jego zepsucie w trakcie procesu.


Jednym z błędów popełnianych przez ludzi podczas przechowywania ciasta orzechowego jest zbyt wczesne wkładanie go do lodówki. Jeśli ciasto nie zostanie całkowicie schłodzone, nadzienie pęknie (poprzez Udostępnij Postt ). Inni ludzie mogą pomyśleć, że dobrze jest zostawić ciasto z orzechami na blacie przez długi czas po upieczeniu. Chociaż jest to w porządku podczas procesu chłodzenia, ciastka z orzechami pekanowymi powinna trafić do lodówki w ciągu dwóch godzin od pieczenia. Nadzienie zawiera jajko, dlatego musi trafić do lodówki. Ale utrzymywanie ciasta w chłodzie pomoże mu zachować świeżość na dłużej (poprzez Facet od żywności ).ile jest smaków górskiej rosy

Tak należy przechowywać ciasto z orzechami pekanowymi

ciasto orzechowe obok różowego pudełka

Aby prawidłowo przechowywać ciasto z orzechami pekanowymi, które całkowicie ostygło, musisz owinąć ciasto w folię. Uważaj, aby szczelnie przykryć całą powierzchnię folią wokół patelni lub talerza, na którym znajduje się ciasto. Pomoże to zachować świeżość ciasta przez dłuższy czas. W ten sposób ciasto można przechowywać w lodówce do trzech lub czterech dni. Uważaj, aby nie kłaść niczego na wierzchu ciasta, które leży w lodówce (przez WikiJak ).
piwo rzemieślnicze sygnowane przez Kirkland

Jeśli możesz umieścić ciasto w obszarze lodówki dalej od drzwi, gdzie temperatura będzie utrzymywana na stałym poziomie, pomoże to zachować świeżość ciasta. Chociaż często ciasto z orzechami pekan traci część swojej chrupkości zarówno w cieście, jak i w orzechach na wierzchu ciasta, przestrzeganie tej techniki przechowywania pomoże najlepiej zachować ciasto.

Aby podgrzać ciasto, wyjmij je z lodówki i pozwól mu osiągnąć temperaturę pokojową. Po osiągnięciu temperatury pokojowej wstaw do piekarnika nagrzanego do 275 stopni Fahrenheita na 15 minut. Jeśli chcesz tylko plasterek, pamiętaj, aby po prostu podgrzać plasterek. Pomoże to podgrzać ciasto i przywrócić jego chrupkość. Zadbaj więc o swoje ciasto pecan w tym roku i ciesz się nim przez wiele dni.