Prawdopodobnie źle piłeś ocet jabłkowy

Ocet jabłkowy i jabłka

Ocet jabłkowy jest jednym z wielu modnych produktów spożywczych, które wywołały burzę twierdzeń dotyczących zdrowia i dobrego samopoczucia. Ocet jabłkowy powstaje przez zmieszanie zmiażdżonych jabłek i drożdży, co powoduje fermentację. Do procesu dodawane są bakterie, które tworzą mieszaninę octową, którą nazywamy octem jabłkowym (przez Linia zdrowia ). Ocet jabłkowy jest chwalony za zdolność do łagodzenia czkawki, jako lekarstwo na ból gardła, zapobieganie niestrawności, a nawet pomaganie w utracie wagi (poprzez Zdrowy ).


Wiele osób codziennie przyjmuje zastrzyk ACV w nadziei na uświadomienie sobie jego potencjalnych korzyści. Ale zanim wskoczysz na modę, możesz zwolnić i nauczyć się właściwego sposobu picia octu jabłkowego – a jeśli już jesteś fanem tego pozornie magicznego eliksiru, możesz pić go niewłaściwie. Co gorsza, możesz faktycznie szkodzić swojemu ciału.Rozcieńczyć ocet jabłkowy z wodą

Ocet jabłkowy, woda, miód

Linia zdrowia ostrzega, że ​​najlepszym sposobem na spożywanie ACV jest stosowanie go w codziennych przepisach – na przykład w sosach do sałatek. Jeśli jednak nie o to Ci chodzi, musisz przestrzegać następującej zasady: Nie pij octu jabłkowego tak jak ulubionego alkoholu z kieliszka, który zebrałeś na studiach. Chcesz mieć pewność, że rozcieńczasz ocet wodą lub z czasem możesz naprawdę zepsuć swój uśmiech.
Weź pod uwagę, że picie octu jabłkowego może w rzeczywistości przyczynić się do erozji szkliwa zębów, a nikt nie chce tego ze względu na ich perłowe białka (poprzez Szeroko otwarte jedzenie ). Chociaż jego kwasowość nie jest odpowiednikiem soku z cytryny, poziom kwasu jabłkowego nadal może wyrządzić poważne szkody, zwłaszcza jeśli rutyna obejmuje mycie zębów bezpośrednio po wypiciu. Picie octu jabłkowego może również powodować problemy z przełykiem.

Ale to nie zniechęca do picia tego octu z jednorożca. Zamiast tego sugeruje się po prostu mieszanie łyżki ukochanego octu jabłkowego z 8 uncjami wody. Podejmując ten środek ostrożności, oszczędzasz sobie wykładu dentysty i nadal możesz przetestować korzyści zdrowotne.


Kategorie Jak Nazwy Fakty