Zamówienie na fast food Alix Traeger jest tak powiązane - na wyłączność

 Alix Traeger trzymająca pączka i robiąca głupią minę Alix Traeger Olivia Bria


Kiedy myślisz o fast foodach, jaka jest pierwsza restauracja, która przychodzi ci na myśl? McDonald's jest oczywiście nasz – ale to nie tylko hamburgery i frytki. Giganci fast foodów tworzą teraz nieskończone możliwości menu, takie jak Kanapki z kurczakiem Wingstop lub Ukąszenia jajek chorizo ​​z cheddarem Chick-fil-A . Bez względu na to, w której restauracji się zatrzymasz, każdy z pewnością w pewnym momencie dostanie swoje ulubione zamówienie. Nawet najbardziej ukochani celebryci i influencerzy kulinarni mają ochotę na drive-thru. Alix Traeger, były producent BuzzFeed Tasty, jest jednym z tych influencerów.W ciągu ekskluzywny wywiad z SN Traeger ujawniła tajniki produkcji wideo o jedzeniu po tym, jak zrezygnowała z roli producenta BuzzFeed Tasty, aby zająć się tworzeniem treści w pełnym wymiarze godzin. Osobowość mediów społecznościowych publikuje hacki, przepisy kulinarne, a nawet wylądowała w swoim własnym menu w The Cheesecake Factory (sałatka Cezar z kurczaka z Luizjany). Oprócz omówienia swoich umiejętności wideo i poszukiwań smakoszy, Traeger opowiedziała nam wszystko o swoich ulubionych daniach, w tym o swoim ulubionym zamówieniu fast foodów. Nie – to nie McDonald's.
Traeger nie może się nacieszyć In-N-Out

 Burger In-N-Out w pojemniku Tommaso Boddi/Getty Images

Jako prawdziwa mieszkanka Kalifornii, Alix Traeger jest lojalna wobec In-N-Out, mówiąc, że ma obsesję na punkcie sieci. Gwiazda mediów społecznościowych powiedziała: „Nie jestem pewien, w jakim stopniu jest to nostalgia i duma, ponieważ słyszę wiele osób, które słyszały o tym od lat i w końcu tego próbowały i są trochę rozczarowane, ale ja kocham to.' Traeger ujawnił, że jej wewnętrzne zamówienie było podwójne, zwierzęce, dobrze zrobione, z obydwoma rodzajami cebuli i frytkami.To nie jest jedyne ulubione zamówienie fast food Traegera, ponieważ ujawniła swoją miłość do Crunchwrap Supreme Taco Bell. Według sieci stronie internetowej Crunchwrap Supreme składa się z sezonowanej wołowiny, pomidorów, sosu serowego nacho, kwaśnej śmietany o obniżonej zawartości tłuszczu i sałaty. Taco Bell również niedawno przywrócił swoją sławę Pizza Meksykańska , chociaż TikToker nie określiłaby się jako fanka tego elementu menu. Wyjaśniła: „Jestem bardziej dziewczyną z Crunchwrap Supreme. Prawdopodobnie nie odejdę zbytnio od mojego zamówienia”.

Teraz, gdy masz już wewnętrzną szufelkę, powinieneś wypróbować zamówienie Traeger In-N-Out — lub jeśli tak naprawdę nie lubisz fast foodów, możesz sprawdzić wiele filmów z przepisami, które Alix tak łaskawie udostępnia online. Przyglądamy się temu seria ręcznie wyciąganych makaronów !Kasy Strona Instagram Alix Traeger lub TIK Tok aby być na bieżąco z jej najnowszymi filmami i projektami.