Zasada Cold Stone Creamery, której nigdy nie powinieneś łamać

  Deser lodowy Cold Stone Creamery Wzory JJava/Shutterstock Mikala Lugen


Nie ma nic lepszego niż gałka świeżych lodów. Bez względu na pogodę na zewnątrz nic nie przebije tego pierwszego smaku świeżo ubitego, kremowego i dekadenckiego chłodnego deseru. W całym kraju każdego dnia należy dokonywać setek wyborów dotyczących tego, gdzie kupić najlepsze i najświeższe lody. A jeśli jesteś taki jak my, pragnienie lodów nigdy się nie kończy. Według Międzynarodowe Stowarzyszenie Mleczarskich Żywności , szacuje się, że przeciętny człowiek zjada 23 funty lodów rocznie. To dużo lodów! International Dairy Foods Association twierdzi również, że ogólny rynek lodów wzrośnie o 37% do 2027 roku. Pragnienie lodów jest realne i rośnie.Jeśli szukasz pysznego deseru, który można łatwo dostosować, Cold Stone Creamery jest zazwyczaj najlepszym wyborem. Od tego 27+ wewnętrznych smaków Signature Creation , pyszne tajne menu , nieskończony zapas dodatków i stacja do tworzenia zimnych tabliczek, obserwująca, jak Twój deser ożywa, zwykle nie możesz się pomylić.
Po upuszczeniu jego jesienne smaki , upewnij się, że otrzymasz najświeższą porcję. Czy wiesz, że istnieje zasada, której nigdy nie powinieneś łamać, kupując Cold Stone Creamery?

Nie wybieram się w najświeższy dzień

Ewa Orłowa/ShutterstockRozumiemy, że możesz mieć ochotę na lody każdego dnia tygodnia. Kto by nie chciał? Ale jeśli szukasz najświeższej partii, rozważ poniedziałek jako swój dzień. Główny pracownik Cold Stone Creamery ujawnił informacje na temat Reddit że podczas gdy wszyscy gromadzą się, aby zaspokoić swoje pragnienia na lody w weekend, najświeższe lody są robione w poniedziałek na nadchodzący tydzień.

Później otwarcie pierwszej Cold Stone Creamery w 1988 r. w Tempe w Arizonie założyciele Donald i Susan Sutherland skupili się na serwowaniu jak najświeższych lodów. Od tego czasu w ponad 900 lokalizacjach w Stanach Zjednoczonych serwowane są świeże lody. Lody ubijane są na miejscu w każdym miejscu w małych partiach, dostarczając miłośnikom lodów najlepsze smaki przez cały tydzień. Według Wiadomości PR , ciasto, czekolada i francuska wanilia to trzy najlepsze smaki w ukochanej lodziarni. Chociaż te smaki mogą zejść szybciej ze względu na ich popularność i mogą być ubijane częściej w ciągu tygodnia, w poniedziałek zawsze będą dostępne najświeższe lody dostępne dla wszystkich smaków.Dlaczego chcesz najświeższych lodów

ShineTerra/Shutterstock

Jeśli zdecydujesz się zaspokoić swoje pragnienie lodów, równie dobrze możesz zdobyć to, co najlepsze. Chociaż Cold Stone Creamery ubija wszystkie lody we własnym zakresie w każdym miejscu, technicznie jest wykonana z pakowane mieszanki i smaki słodkiej śmietany z fabryki Cold Stone Creamery Supplies . Więc tak, podczas gdy lody są ubijane i schładzane w każdym miejscu, otrzymujesz wstępnie zmieszane bazy, które następnie są przetwarzane na świeże lody. Każdy smak lodów trwa godzinami, aby ubijać i zamrażać, więc naprawdę kupujesz starannie wykonane lody na tym wyjątkowym zimnym kamieniu, szczególnie w poniedziałki. Najlepsza część? Możesz teraz pokonać weekendowy pośpiech na lody i zacząć swój poniedziałek od najświeższych ubitych lodów i rozkoszować się słodką dekadencją deseru bez tłumów.