Zasada przygotowania posiłków Danielle Walker, której nigdy nie powinieneś łamać – na wyłączność

 Danielle Walker uśmiecha się Instagram Olivia Bria
Przygotowywanie posiłków jest teraz modne, zwłaszcza w mediach społecznościowych. Dla osób, które od lat ćwiczą przygotowywanie posiłków, jest to łatwe. Jeśli jednak jesteś nowicjuszem w kuchni, planowanie posiłków może być trudnym zadaniem. Danielle Walker, obecnie pięciokrotna autorka książek kucharskich, ma kilka wskazówek i wskazówek, które ułatwią to zadanie. Food influencer skupia się głównie na przepisach bezglutenowych i bezmlecznych, aby stworzyć przestrzeń dla osób o ograniczonej diecie. Jej nowa książka kucharska „Zdrowe w pośpiechu” podkreśla przygotowywanie posiłków w nowy sposób.
W ciągu ekskluzywny wywiad z SN, Danielle Walker zagłębił się w makarony, kurczaki, przepisy na desery i nie tylko. Twórca treści wyjaśnił, że pierwszym krokiem do przygotowania posiłku jest stworzenie planu i „usiąść i poświęcić na to czas”. Myślenie o kreatywnych posiłkach może wydawać się trudne, ale Walker ma zasadę, że to znacznie ułatwia, zwłaszcza jeśli gotujesz dla rodziny.

Zaplanuj tylko pięć nocy w tygodniu kolacji

po_com/ShutterstockDanielle Walker powiedziała SN, że wybieranie motywów to doskonały sposób na pomoc początkującym w kuchni. Stwierdziła: „Zawsze mówię trzymaj jedną lub dwie noce, ponieważ możesz wejść z wielkimi intencjami i myśleć, że będziesz gotować siedem nocy w tygodniu, ale życie rzuca w ciebie podkręconymi kulami”. Autor „Against the Grain” wspomniał, że zaplanowanie kolacji na pięć nocy jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ jednej nocy możesz wziąć jedzenie na wynos lub resztki drugiego. Walker powiedziała, że ​​jej dzieci bardzo lubią śniadanie na kolację, więc zwykle jest to jej wsparcie w dniu, w którym musi zaimprowizować posiłek.

Według Danielle wybór tematu na każdy wieczór to najprostszy sposób na wybranie tego, co chcesz przygotować do posiłku. Dodała: „Jestem jak„ Będziemy robić wołowinę tej nocy i łowić ryby tej nocy ”lub niektórzy ludzie mówią:„Chcę zrobić taco Wtorek, więc wtorek będzie naszym wieczorem o tematyce meksykańskiej. Potem chcę zrobić coś, co jest włoskie”. Kontynuowała: „To najlepszy sposób na zrobienie tego – albo zdecyduj, jakie białka chcesz robić każdej nocy, albo zdecyduj, jaki jest temat”.lodówka z kostkarką do lodu na pelety

Decydując się na temat i robiąc zakupy tylko raz w tygodniu w sklepie spożywczym, możesz zaoszczędzić na zmarnowane jedzenie? . Walker zalecał stosowanie białka, które najszybciej psuje się na początku tygodnia, np. owoce morza. Na początek „Zdrowy w pośpiechu” zawiera sześciotygodniowe plany posiłków i listy zakupów. Przygotowywanie posiłków stało się właśnie twoją ulubioną czynnością!

Kasy Strona Instagrama Danielle Walker aby być na bieżąco z jej najnowszymi przepisami. Możesz zamówić nową książkę kucharską Danielle, „Zdrowy w pośpiechu” na Amazon .