IHOP właśnie przywrócił popularną specjalną ofertę poświęconą koktajlom mlecznym

  Trio koktajli mlecznych WS-Studio/Shutterstock Maria Falls


Kiedy myślisz o IHOP i bądźmy szczerzy, czy pyszny koktajl mleczny jest pierwszą pozycją w menu, która przychodzi na myśl? Nie myśleliśmy tak. Szybkie, codzienne miejsce na śniadanie jest bardziej przemyślane? słynne naleśniki że służy od 1958 , wraz z kilkoma innymi popularne dania . Jeśli chodzi o lokale gastronomiczne, YouGovAmeryka donosi, że w drugim kwartale 2022 r. IHOP zajmuje 12 miejsce na 272 jako ulubioną amerykańską restaurację. To imponujące i myślimy, że naleśniki mogą mieć z tym coś wspólnego.Jeśli chodzi o koktajle mleczne, cóż, IHOP zrobił fale w zeszłym roku, kiedy to rzucił Milkshake poniedziałek na cześć Adama Sandlera . Jeśli nie jesteś w tym na bieżąco, przyjrzyjmy się. W zeszłym roku aktor opuścił IHOP na Long Island po tym, jak powiedziano mu, że musi czekać 30 minut. Później gospodarz zdał sobie sprawę, że odrzuciła rzeczywistego Adama Sandlera i wysłano film TikTok na ten temat, do którego napisał na Twitterze w odpowiedzi, że odszedł tylko dlatego, że dowiedział się, że koktajle mleczne nie były objęte ofertą „wszystko, co możesz zjeść”.
Przewód biznesowy później poinformował, że IHOP ogłosił poniedziałek, 10 maja 2021 r., „Poniedziałkiem na koktajl mleczny”, na cześć porażki Sandlera, kiedy klienci mogli cieszyć się koktajlami mlecznymi od 12 do 20 w 19 lokalizacjach na Long Island. Ponadto IHOP przekazał 1 USD za każdy koktajl mleczny „wszystko, co możesz wypić” zamówiony na rzecz Comedy Gives Back, organizacji charytatywnej, która „pomaga walczącym komikom, którzy stracili cały dochód z powodu przymusowego zamknięcia klubów i lokali komediowych przez COVID-19”.

„Poniedziałek na koktajl mleczny” powraca w IHOP

InstagramIHOP właśnie ogłosił, że Milkshake Monday powraca, aw tym roku wypadnie 12 września. Podczas gdy zeszłoroczny Milkshake Monday był ograniczony do lokalizacji na Long Island, w tym roku sieć oferuje umowę w uczestniczących lokalizacjach w całej Ameryce.

Podobnie jak w zeszłym roku, oferta koktajli mlecznych jest dobra dla gości jedzących obiad w godzinach od 12 do 20. Tym razem klienci mogą zamówić jeden koktajl, a drugi dostać za darmo – ofertę BOGO. Za Przewód biznesowy Kieran Donahue, dyrektor ds. marketingu w IHOP, powiedział w oświadczeniu: „Po tym, jak w zeszłym roku wirusowy TikTok zwrócił na siebie uwagę całego kraju, IHOP wysłuchał swoich gości, szybko włączając się w rozmowę i skupiając uwagę na naszych koktajlach mlecznych”. Myślimy Odpowiedź Adama Sandlera na ten film z pewnością miało to coś wspólnego z przywróceniem Milkshake w poniedziałek i, podobnie jak w zeszłym roku, darowizna w wysokości 1 USD (do 50,00 USD) za każdy zakupiony koktajl trafi do Comedy Gives Back.Ciekawie wypada też 12 września Narodowy Dzień Czekoladowego Koktajlu Mlecznego , ale w IHOP, poza sezonowymi specjałami, zazwyczaj możesz wybierać spośród szejków czekoladowych, truskawkowych z prawdziwymi owocami, OREO lub waniliowych (za RAZEM ).