Królewskie danie obiadowe, które jednoczy rodzinę królewską

 risotto z krewetkami ilolab/Shutterstock Derek Helling


Gotowanie za dosłowne tantiemy to sytuacja pod presją. Szefowie kuchni nie chcą być przyczyną nieudanego obiadu państwowego ani wywoływać złych reakcji, takich jak Przezabawna i dzika odpowiedź królowej Elżbiety II na niekonwencjonalną sałatkę . Na szczęście jeden szef kuchni, który służył brytyjskiej rodzinie królewskiej, znalazł danie, które zebrało entreatywne recenzje z całego stołu.Rodzina królewska nie nalega, aby wszystkie posiłki były przygotowywane przez prywatnych kucharzy w ich domach. Na przykład, Wtajemniczony mówi, że książę Harry i Meghan Markle jedli w Lucky's Steakhouse w Kalifornii w październiku 2020 r. A we wrześniu 2021 r. książę William i jego rodzina zjedli lunch w ogródku piwnym w londyńskim metrze. Strona szósta . Słońce mówi, że kiedy Harry i William byli dziećmi, ich matka, księżna Diana, zabierała ich również do McDonalda.
jaką marką jest crunch kapitana

Kiedy jednak okazja wymaga spotkania rodziny królewskiej, możesz liczyć na to, że w menu znajdzie się jedno konkretne danie.

Popularne danie hołdowe

Lorna Roberts/ShutterstockW 2017 roku szef kuchni Enrico Derflingher podzielił się doświadczeniami z pracy w Pałacu Kensington, służąc brytyjskiej rodzinie królewskiej z Życie na wsi . Derflingher mówi, że pracował dla rodziny królewskiej od 1987 do 1990 roku. I w tym czasie zidentyfikował jedno danie, które było hitem całego tłumu.

polityka masek dla całej żywności food

Według Derflinghera było to risotto z krewetkami, któremu nadano imię Risotto Królowej Wiktorii. Derflingher opisał ją jako skomponowaną z sycylijskich czerwonych krewetek, parmezanu, ziół i włoskiego wina musującego. W wywiadzie dla Country Living UK podzielił się również, że każdy, kto chciałby spróbować, mógł to zrobić w restauracji L'Orangerie, która według Doradca wycieczek , jest w Paryżu. Nazwa dania to hołd dla królowej Wiktorii, która: Biografia mówi, że panował nad Wielką Brytanią od 1837 do 1901 roku. To kremowe danie z ryżu i owoców morza nie jest jednak jedyną kuchnią uwielbianą przez członków rodziny królewskiej.Dziś podzielił się w 2018 r., że różni członkowie rodziny królewskiej uwielbiają potrawy, takie jak pudding toffi, ciasto czekoladowe i Pizza . PopSugar Dodaje, że żeberka i pieczony kurczak również często pojawiały się na królewskich stołach w rodzinie. Chociaż nie jest pewne, gdzie królowa Wiktoria Risotto plasuje się jako absolutne ulubione danie rodziny królewskiej w porównaniu z innymi, nie ma wątpliwości, że znajduje się ono gdzieś na liście.
Kategorie porady Jak Komiksy