Gordon Ramsay ma mocne przemyślenia na temat używania pikli w tym TikToku

 Gordon Ramsay Roy Rochlin/Getty Grace Lyra Simmons


Znany szef kuchni Gordon Ramsay jest znany zarówno ze swojej wiedzy kulinarnej, jak i ze swoich kolorowych i brutalnych tyrad w swoim przebojowym programie kulinarnym.” Piekielna kuchnia ' - który był przedłużona na 21. sezon, premiera 29 września . Jeśli szukasz gryzących tyrad i reakcji na nowy sezon, nie szukaj dalej niż Konto TikTok Ramsaya.Ramsay tworzy prawie wyłącznie „duety”, komentując obok siebie niezwykłe i polaryzujące przepisy na TikTok innych twórców. Jeden z jego najczęściej oglądanych duetów z 32,4 milionami wyświetleń pokazuje Ramsaya krzyczącego z niedowierzaniem nad twórcą Podwójny cheeseburger wołowy Sylvii Ferreiry z bułką z kurczaka ; winnym, Ramsay beszta twórcę Andy's Life za nietraktowanie mięsa z szacunkiem, osiągając prawie 30 milionów wyświetleń. Jego krytyka i krytyka są mniej lubieżne niż ataki w „Hell's Kitchen”, ale są równie namiętne i zabawne. W swoim najnowszym TIK Tok , wyraził kilka silnych przemyśleń na temat @jaktopodstawy „Doskonały cheeseburger”.
Półkwaśne komentarze Ramsaya

@TikTok / TikTok

Na początku nic niezwykłego w tym burgerze. W jego duet TikTok Gordon Ramsay oferuje standardowy, poirytowany komentarz. „O nie, nie samouczek z burgerami” – mówi Ramsay. „Piecz bułkę, upiecz bułkę, będziesz mieć rozmoczony chleb!” Następnie krytykuje rozgotowane hamburgery, ponieważ na wierzchu układa się musztardę, keczup i cebulę. Wtedy sprawy zaczynają się zmieniać.Monety marynowane są dodawane pojedynczo, a Ramsay spokojnie prosi o zatrzymanie po piątej monecie. Ale ogórki konserwowe nie zatrzymuj się tam. Jak lawina, spadająca góra ogórków zakopuje burgera. „Zatrzymaj się” – krzyczy błagalnie Ramsay. 'Przestań-, jesteś marynowany?' Ogórki nadal spływają, pokrywając blat. Następnie górną bułkę kładzie się na kopcu ogórków, a „burger” wyjmuje się z morza ogórków. – Nie, dzieciaku, dostaniesz wrzodów – krzyknął Ramsay. 'Przestań!'

Ten komediowy „burger” z piklami z odrobiną wołowiny bardzo podnieca Ramsaya, ale nawet najbardziej entuzjastyczny miłośnik ogórków może zgodzić się, że proporcje są nieprawidłowe. Jeśli Ramsay chce więcej wołowiny, dostanie to i więcej w innym @Howtobasic wideo o „idealnym burgerze wołowym”, w którym twórca układa absurdalną liczbę pasztecików na bułce, aby uformować wysoki, mięsisty wyrób — trzymaj ogórki kiszone.


Kategorie Nazwy porady Inspiracja