Oto, co mąż Rachael Ray robi na życie For

Rachel Ray z mężem Alex Wong/Getty Images

Sławny szef kuchni Rachel Ray od kilku lat stanowi znaczącą część kulinarnego świata. Wielu fanów telewizyjnego szefa kuchni może nie wiedzieć, że wyszła za mąż za jej mąż , John Cusimano od dłuższego czasu. Według artykułu z Ściągawka , para jest razem od 15 lat. Po raz pierwszy spotkali się na przyjęciu urodzinowym i dość szybko się dogadali. „Przeszliśmy do siebie przez pokój” – powiedział kiedyś Ray. „Mój mąż i ja byliśmy razem przez telefon lub osobiście każdego dnia od naszej nocy, kiedy się poznaliśmy”.


Jako para wiele razem przeszli i wyszli silniejsi. Tak jak Dobre gospodarowanie Zwrócono uwagę, że para znalazła się w obliczu niechcianych kontrowersji w 2006 roku, kiedy tabloid twierdził, że Cusimano był niewierny w swoim małżeństwie i zdradził Raya z kobietą z Florydy. Para gwałtownie zaprzeczyła plotkom. Na szczęście nie pozwolili, by plotka ich powaliła.najlepsza gorąca kawa w Dunkin Donuts

Jak wyjaśniono przez Ściągawka Dziesięć lat po ślubie postanowili odnowić przysięgę małżeńską w Toskanii we Włoszech. Wyjaśniając, dlaczego jej mąż jest dla niej odpowiednim mężczyzną, Ray powiedział: „Nie mogę poświęcić mężczyźnie ogromnej uwagi, a John całkowicie się z tym nie zgadza”. Chociaż może to nie działać dla każdej pary, działa dobrze dla tych dwojga, zwłaszcza że Cusimano ma własną kwitnącą karierę, na której może się skupić.
John Cusimano jest muzykiem i prawnikiem

Rachael Ray z mężem Johnem Cusimano Cindy Ord/Getty Images

Podobnie jak jego żona, John Cusimano ma dużą pasję kreatywności. Służy jako główny wokalista w zespole The Cringe. Jest wszechstronnie utalentowanym muzykiem, gra na instrumentach takich jak gitara i lubi pisać teksty do oryginalnych piosenek. Chociaż zespół jest w dużej mierze niezależny, udało mu się osiągnąć znaczny sukces i często był otwierającym aktem dla takich grup jak Steel Panther, Fuel, The New York Dolls i Mötley Crüe.

Oprócz muzyki imponujący Cusimano jest praktykującym adwokatem. „Kiedyś praktykowałem w Nowym Jorku jako prawnik zajmujący się rozrywką, głównie w filmie” – powiedział John Rachael Ray Show . – Potem spotkałem tę, a teraz mam tylko jedną klientkę, która nazywa się Rachael Ray. Więc po prostu pracuję cały czas nad naszymi firmami. Ray wyjaśnił, że chociaż jej mąż może grać na 27 instrumentach muzycznych, ścigał prawo, by zadowolić rodziców — uważali, że prawo jest bezpieczniejszym wyborem w porównaniu do studiowania muzyki. „On naprawdę jest mistrzem gry na klawiszach, na każdym instrumencie smyczkowym; on jest szczególnie świetny w perkusji” – powiedział Ray.John Cusimano również wspiera swoją żonę i jej starania

Rachel Ray z mężem Kevork Djansezian/Getty Images

Para dobrze pracuje jako zespół. Jak donosi Nas tygodniowo , Rachael Ray niedawno ujawniła, że ​​ona i jej mąż pracowali ze sobą przez długi czas, ale podczas pandemii musieli nauczyć się poprawiać swoje style pracy. „John i ja zawsze pracowaliśmy razem, ale w osobnych budynkach. John koncentruje się na kontaktach biznesowych i wszystkich różnych aspektach naszej marki, podczas gdy ja przez cały dzień robię programy telewizyjne w studiu ”- wyjaśnił Ray, zanim dodał, że z powodu pandemii musieli zacząć robić wszystko razem, co było ogromną sprawą dla im.

na jak długo nadaje się sałatka jajeczna?

Dla Raya pandemia była również okazją do zobaczenia, jak jej mąż pracuje za kulisami, jeśli chodzi o sprawy takie jak rozmowy biznesowe. Podobnie John miał teraz okazję zobaczyć, jak jego żona pracuje nad kręceniem swoich programów telewizyjnych i znacznie dokładniej przygląda się temu procesowi. „Odkąd robimy telewizję w domu, John musiał wcielić się w milion ról” – powiedział Ray. „Zrobił 10 000 partii naczyń. Jest kamerzystą i usługami technicznymi.Największą cheerleaderką Johna Cusimano jest jego żona Rachael Ray

Rachel Ray z mężem Jason Kempin/Getty Images

Jeśli chodzi o muzykę Johna Cusimano, to w przeszłości wspominał, że otrzymuje duże wsparcie od żony. „Jest naszym najlepszym i największym fanem, ogromnie wspierającym, niezależnie od tego, czy jest w mediach społecznościowych, czy mówi o tym w programie, co jest świetne” – powiedział Cusimano w 2015 roku (poprzez Billboard .) Dodał, że wsparcie żony pomaga jego zespołowi The Cringe na wiele sposobów, zwłaszcza jeśli chodzi o ekspozycję.

Jeszcze, Rachel Ray tak samo lubi muzykę jak jej mąż, a para stara się słuchać wszystkiego, co może dostać w swoje ręce. Ray powiedział USA dziś „Kochamy rap. Kochamy operę. Kochamy klasyczny rock i dobry pop. I to właśnie staramy się dodać do tego miksu i robimy to każdego roku”. Inne wspólne zainteresowanie? Uwielbiają kolekcjonować razem płyty winylowe. Urocze, prawda?

zysk z franczyzy królowej mleka